24 máj 17, 17:38:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 493 494 [495] 496 497 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930610 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7410 Dátum: 15 nov 12, 20:13:40 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:12:10 írta Nikuccia » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7411 Dátum: 15 nov 12, 20:13:50 »

Amikor az 5-ös bömcsivel megyünk a deákra.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0QmbRAVEDSQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0QmbRAVEDSQ</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7412 Dátum: 15 nov 12, 20:17:20 »

Jaaj, de ne tegyetek be engem légyszi, ha hülyeséget írok, az nagyon ciki lenne, és sírnék is. Szomorú Próbálok nem írni semmi hülyeséget inkább, de én nem akarok odakerülni. Nevet

Nyugodtan írhatsz hülyeséget Nevet

Idézet
2. Ha valaki nem akarja, hogy egy hsze itt megjelenjen, az ír nekem püben és én törlöm innen. Ez alól nincs fellebbezés, ha valaki ezt kéri, meg fogom tenni.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7413 Dátum: 15 nov 12, 20:21:43 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:11:47 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7414 Dátum: 15 nov 12, 20:23:57 »

Miért félsz, Niki? Az a poén nem arról szól, hogy a másikat kinevessük, nem csak, hanem emlék. Nevet Ott van Lew képregénye is amit valamikor kérdeztél. De csak az első fele.
Naplózva


Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #7415 Dátum: 15 nov 12, 20:24:09 »

Ismételten csak azt tudom mondani, hogy ez egy automatikus eljárás. És igen, lehet mondani, hogy "mik mentek ebben a topicban", na pont ezen szeretnék most változtatni. Ha valaki, hát én emlékszem a leginkább, hogy milyen durva hibákat és mulasztásokat követtem el, pl. két évvel ezelőtt az Ayumi basztatós időszakban.

Egyébként megfordult a fejemben, hogy megkímélem a hszedet, mivel ritkán írsz ide, ezért nem ismered annyira a járást. Csak hogy a baj az, hogy páran hihették volna, hogy nem ezért kíméltem meg a hszedet, hanem a neved alatt lévő csillagok miatt. Na ez az, ami itt nem történhet meg, hogy bárki ezt higgye.

De a dolog egyáltalán nem személyes volt. Szóval félreértés ne essék, semmi bajom veled, nem is lehet hiszen alig ismerlek. Egyetlen hozzád köthető komolyabb emlékem, az egy régebbi páwa fegyelmezős történeted, amivel igencsak kivívtad a szimpátiámat.
Igen, akkor úgy tűnik, hogy magad is tisztában vagy azzal, hogy mire gondoltam. Pontosan arra, amit le is írtál... Amit szerencsétlen kapott, az kicsit több volt, mint ami megengedhető lett volna a fórumon. Mindezt úgy mondom, hogy a profilomban látható, hogy mikor regisztráltam. Addig életemben nem nyitottam meg a fórumot. Tehát, amit azelőtt tettek egyesek vele, arról fogalmam sincs.

Félreértés ne essék! "Nem ismerem annyira a járást"? Az lehet, hogy nem vagyok ősidők óta tag, de szerintem egyike vagyok azon kevés felhasználóknak, akik regisztráláskor sorról-sorra végigolvasták a fórumszabályzatot, ugyanis már akkor a csapatban dolgoztam, mikor regisztráltam. Az igaz, hogy tag nem voltam még akkor, de annak az az oka, hogy nem akartam csapattag lenni, így egy teljes évig "mezei felhasználóként" készítettem a mangát. Viszont ez a hobbi nem mentesített volna a fórumszabályai alól, emiatt végigolvastam az egész szabályzatot, úgyhogy teljesen tisztában vagyok vele, hogy mit szabad és mit nem. Az pedig, hogy ritkán írok ide, annak egyetlen oka van, mégpedig az, hogy semmi olyan téma sem kerül szóba, ami "lázba hozna". Az a néhány ember, aki kicsit is ismer (vagyis az a kemény 3 személy), az tudja, hogy nem amiatt regisztráltam anno, hogy "meghódítsam" a duma topikot. Ez a hozzászólásaim számából látszik is. Szerintem a fiókomat több PM hagyta el, mint amilyen szám olvasható a nevem alatt. Hozzáteszem, egyszer beírtam ide valami téma miatt anno, majd kaptam is az ívet, elvégre valaki kijelentette poénosan, hogy még csak el sem olvasta, amit írtam. ^^ De mint írtam is, én csak azért regisztráltam, hogy későbbiekben tudjak válaszolni az általam készített mangán belüli feltett kérdésekre, és egy bizonyos személynek segítettem akkor.

Visszatérve arra, amit írtál... Ha így gondolod, vagyis változást szeretnél, akkor legyen így, és változtass a dolgokon! Mellesleg, ha csak amiatt képes lettél volna meghagyni az írásomat, csak mert ott csillog az a pár csillag a nevem alatt, akkor leadhattad volna a moderátori rangodat. Ez a csillag nem egy védőpajzs, amivel kikerülhetőek a fórumon elkövetett "bűnök". Ez csak egy jelzés a többi olvasó felé, hogy kiktől érdeklődhetnek dolgok után, kikkel beszélhetnek meg dolgokat, kikben BÍZHATNAK meg, vagy épp kiknek köszönhetik meg mindazt, amit ez az oldal nyújt. Mondd csak... ha ezen kérdéses személyek áthághatnák a szabályokat mindössze néhány csillag mögé bújva, akkor mégis mi jogon várhatnád/várhatnánk el másoktól, vagyis egy "mezei fórumozótól", hogy betartsa ezeket? Úgyhogy, ha ez igaz, akkor nagyon tisztellek emiatt. Jobb is, hogy azt nézed, hogy milyen ember vagyok, nem pedig azt, hogy milyen rangot "viselek". Tégy így a jövőben is, és még egyszer ne hagyd, hogy úgy elfajuljanak a dolgok, mint anno. Elvégre, az számomra is öröm, ha normálisabb alakok vannak itt, ugyanis már nagyon szívemhez nőtt az oldal. ^^

Mindenesetre, megértettem, zárjuk le a témát. Törölve lett, kész, habár még mindig piszkálja kicsit a csőröm, most végre, hogy leírtad NORMÁLISAN az érveidet, nem "a moderátorként" érvelve, így már nem érdekel a dolog. Jobban zavart az, hogy a kék írásoddal ismételgetted önmagadat, és ez az egész moderátori megjegyzés úgy jött le, mintha valami "feljebbvaló törvényt" olvashatnánk, mely szent, és megvétózhatatlan... Ezt az egész "vitát" is amiatt kezdtem.

Végezetül még annyit kérdeznék, hogy van bármi mód arra, hogy ezt a hozzászólást valahogy visszanyerjük? Ha nincs, akkor sebaj, és ez esetben kérdésem tárgytalan, viszont ha van rá mód, hogy ezt visszaállítsd, és elküldenéd nekem PM-ben, azt megköszönném.

Most már tényleg zárásképp, de most is egy kis okoska eligazítása lett volna a cél. Persze ennek csak akkor lett volna értelme, hogyha azt a kérdéses személy olvasni tudta volna...
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 12, 20:45:15 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7416 Dátum: 15 nov 12, 20:24:17 »

Én hogyan törölném? De azért megoldhatjuk másképp is. ikszdé Aest idéztem, csak nem akartam kék színnel írni (amíg át nem veszem a fórumon a moderátori hatalmat, muhaha  Ördögi)
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7417 Dátum: 15 nov 12, 20:29:48 »

Visszatérve arra, amit írtál... Ha így gondolod, vagyis változást szeretnél, akkor legyen így, és változtass a dolgokon! Mellesleg, ha csak amiatt képes lettél volna meghagyni az írásomat, csak mert ott csillog az a pár csillag a nevem alatt, akkor leadhattad volna a moderátori rangodat.

Pont erről van szó, lehet félreértettél. Nekem eszembe se jutna hszt meghagyni azért, mert csapattag írta. Nem emiatt fordult meg a fejemben, hogy meghagyom. Viszont! Ha meghagyom más hihetné azt, hogy azért hagytam meg, és ezt akartam elkerülni.

Törölt hszt visszaállítani tudtommal nem lehetséges. Talán Dancsa tud ilyet, ha a szerveren van valami backup.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #7418 Dátum: 15 nov 12, 20:32:38 »

Itt te értettél félre engem, Aes. Azt írtam, hogyha így tettél volna, akkor nem lettél volna méltó a moderátori rangodra.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7419 Dátum: 15 nov 12, 20:36:36 »

Én anyámat is kibannoltam volna anno akkor még más szelek fújtak. Ma már nem igen kell bannolni senkit. Na jó kéne, de nem tesszük. Pedig mennyit lobbiztam Gman kitiltásáért. No mindegy. Mára már annyira megszoktam, hogy hezitálnék, hogy bannoljam-e úgy 3 percet.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7420 Dátum: 15 nov 12, 20:39:35 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:10:45 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7421 Dátum: 15 nov 12, 20:42:43 »

Csak én érzem mókásnak ezt a komoly, ám sután kedveskedő párbeszédet Aes és Azazel között? Mintha pacsizni akartatok volna, de az egyik mellécsapott és most próbálnátok kijavítani, de egyre kínosabban. Nevet

Hiei, állj a sarkadra és bannolj, ha akarsz, de már elég gáz, hogy mondogatod. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7422 Dátum: 15 nov 12, 20:52:04 »

Csak nem gman felesége írogat titokban a férje nevében, mert egész szellemeseket írt.  ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7423 Dátum: 15 nov 12, 20:55:56 »

Ki az okosabb gman? Te vagy a feleséged?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7424 Dátum: 15 nov 12, 21:00:48 »

Niki kiskoromban szőke voltam,meg kék szemű,igazi árja.Most már barnás kék szemű.A barnákat meg azért preferálom jobban,mert Bones is barna hajú.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 493 494 [495] 496 497 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!