24 máj 17, 18:15:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930623 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #7395 Dátum: 15 nov 12, 19:14:40 »

Igen, csakhogy a rendőrök nem nézik, hogy a zendülő tüntetők közül melyek voltak azok a személyek, akik ténylegesen elkezdték az egész balhét. Ők a jobbik eseteben válogatás nélkül szétcsapják mindazokat, akik egyáltalán részt vettek ebben az egészben. Remélhetőleg mindezt úgy, hogy ártatlan emberben kárt nem tesznek.

Felháborítónak tartom, hogy egyes esetekben mik mentek itt ebben a topikban, és semmi sem történt azok ügyében, de bezzeg mikor az ember egy TELJESEN más témában felszólal, ráadásul TELJESEN normálisan, mindeközben úgy, hogy jeleztem is, hogy utólag reagálok egy korábbi hozzászólásra, ugyanis nem volt rá alkalmam, hogy ezt megtegyem a munkahelyemről, az azért tényleg kicsit piszkálja a csőrömet, hogy csak úgy kitörlöd, mintha elküldtem volna melegebb éghajlatra a fórum bármely tagját, csak azért, mert mások éppen összevitáztak, te meg megérkeztél, és pontot tettél az ügy végére! Egyetlen rossz szót sem szóltam, úgyhogy MÉG MINDIG tartom magamat ahhoz, hogy a hozzászólásom semmit sem sértett! Ha ez így van, akkor mégis mi okból törölted? Csak azért, mert mások, más miatt vitáztak? Hol itt az igazság...?

Félreértés ne essék! Én teljesen tisztában vagyok vele, - és ezen okból kifolyólag teljesen meg is értem - , hogy csupán a "munkádat" végzed az oldalon. Hidd el, nagyon is tisztában vagyok vele, elvégre én is "munkálkodom" az oldalon, persze az igaz, hogy én az oldal egy kicsit más szegmensében, emiatt nem tudom, hogy pontosan miképp működik a moderátorkodás. Azt is megértem, hogy mindössze megakartad a további vitákat előzni. De ahogy a mondókámból is olvasható volt, én ezzel letudtam az egészet, nem kívántam tovább húzni a szót, elköszöntem, és mentem volna vissza a dolgomat csinálni, mert ugyebár a heti fejezet még mindig várat magára. Az, hogy a kedves illető erre hogyan reagált volna, az már csak az ő gondja. Ki tudja, lehet úgy, mint "legutóbb"...? Ez örök rejtély marad...

Várjunk csak, egyáltalán minek "jártatom én itt a számat"...? Teljesen felesleges...

No, mindegy. Zárásképp, még kérlek engedd meg, hogy kiemeljek egy kisebb részletet a válaszodból:
Az eljárás lényege az, hogy a kékkel írt moderátori figyelmeztetés után, minden az azt kiváltó témához kötődő további hozzászólás automatikusan kerül törlésre, mérlegelés nélkül.
...
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7396 Dátum: 15 nov 12, 19:20:12 »

Ma mocskosul sokat voltunk a játszótéren és mocskosul elfáradtam.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7397 Dátum: 15 nov 12, 19:24:17 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:13:52 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7398 Dátum: 15 nov 12, 19:25:06 »

Ismételten csak azt tudom mondani, hogy ez egy automatikus eljárás. És igen, lehet mondani, hogy "mik mentek ebben a topicban", na pont ezen szeretnék most változtatni. Ha valaki, hát én emlékszem a leginkább, hogy milyen durva hibákat és mulasztásokat követtem el, pl. két évvel ezelőtt az Ayumi basztatós időszakban.

Egyébként megfordult a fejemben, hogy megkímélem a hszedet, mivel ritkán írsz ide, ezért nem ismered annyira a járást. Csak hogy a baj az, hogy páran hihették volna, hogy nem ezért kíméltem meg a hszedet, hanem a neved alatt lévő csillagok miatt. Na ez az, ami itt nem történhet meg, hogy bárki ezt higgye.

De a dolog egyáltalán nem személyes volt. Szóval félreértés ne essék, semmi bajom veled, nem is lehet hiszen alig ismerlek. Egyetlen hozzád köthető komolyabb emlékem, az egy régebbi páwa fegyelmezős történeted, amivel igencsak kivívtad a szimpátiámat.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7399 Dátum: 15 nov 12, 19:26:25 »

Syzy nekem egy náci sasos kis szobrocskám van amit Bastogne-ból hoztunk haza.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7400 Dátum: 15 nov 12, 19:30:08 »

Nikit szerintem senki nem basztatná úgy senki, mert én kedvelem és cuki. Nevet
Bezzeg amikor én kapom az ívet, nem szól senki. Pedig mélyen belül fáj ám, csak nem érzem.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7401 Dátum: 15 nov 12, 19:36:26 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:13:21 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7402 Dátum: 15 nov 12, 19:42:48 »

Ezt én is mesterien űzöm, Niki. Nevet Nagyon sokszor nem veszem észre a "jeleket" és esetleg később valamelyik barátnőm, barátom mondja meg, hogy fel akart szedni. Nevet
Naplózva


Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7403 Dátum: 15 nov 12, 19:44:32 »

Szerintem nem veletek van a baj csajok! Mosolyog
Ezek a srácok csinálnak valamit nagyon rosszul, ha nem tudjátok, hogy fel akart szedni!  smirksweat
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7404 Dátum: 15 nov 12, 19:46:23 »

Idézet
Kedves Hallgatók!

A DEHÖK Környezetvédelmi Bizottság napjaink rendkívül aktuális témája, a migráció kapcsán szervez előadást.

Simonyi Gyula, a globális problémák, különösen a túlnépesedés és következményeinek kutatója lesz az előadónk.

Az előadás címe: Megoldás a népvándorlásra és a globális civilizációs válságra: Törd meg a tabut!
Ideje: 2015. november 17. (kedd), 17:30
Helye: Debreceni Egyetem, Főépület, Auditorium Maximum

Simonyi úr előadása rendkívül sokrétűnek, illetve bizonyos értelemben kényes témákat érintőnek ígérkezik. Mindezek tükrében meghívtuk a témával releváns tudományterületek néhány neves képviselőjét.

Biológia: Dr. Lengyel Szabolcs
MTA, Ökológiai Kutatóközpont, tudományos tanácsadó

Jog: Dr. Kuun Aladár
Magyar Helsinki Bizottság, jogi előadó

Közgazdaságtan: Prof. Dr. Popp József
DE GTK, egyetemi tanár

Társadalomtudomány: Berényi András
Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ, központvezető

Teológia: Prof. Dr. Fazakas Sándor
Debreceni Református Hittudományi Egyetem, egyetemi tanár

Történelem: Dr. Csiszár Imre
MTA-DE Néprajzi Kutatócsoport, tudományos segédmunkatárs

A meghívott vendégeknek elsők között lesz lehetőségük a hallottakkal kapcsolatban megosztani véleményüket, mind szakmai, mind személyes aspektusból.

A gondolat-, sőt vitaébresztő előadásra Mindenkit nagy szeretettel várunk!

A félkövérrel kiemelt bizottságból kiindulva szinte hallom lelkem mélyén a sok terelő, értelmetlen érvet, hogy "Árpád is menekült volt", és hasonlók. Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7405 Dátum: 15 nov 12, 19:46:31 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:13:02 írta Nikuccia » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7406 Dátum: 15 nov 12, 19:49:38 »

sabakuról jut eszembe hogy berakott valami kurvára nem oda illőt a duma best ofba, az illetékes szerintem nyugodtan törölheti mert ha azt a topicot ilyen gman féle hszekkel degradáljuk elveszti értelmét.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7407 Dátum: 15 nov 12, 19:51:39 »

Szerintem se illik oda, de ezt nem fogom egyedül eldönteni. Döntsétek el ti.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7408 Dátum: 15 nov 12, 20:01:03 »

Tedd meg, kedves Aes! Pusztísd el az utolsó betűig azt a hsz-t.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7409 Dátum: 15 nov 12, 20:01:27 »

Szerintem tök poén volt amit írtam, annak ellenére, hogy komolyan gondoltam.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!