24 máj 17, 15:17:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930539 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7260 Dátum: 15 nov 10, 16:07:27 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:28:24 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7261 Dátum: 15 nov 10, 16:08:40 »

Én mindig bírok magammal. Én csak akkor szoktam kezdeményezni ha részeg vagyok. De akkor is a szeretgetés vezérel és nem a kangörcs. Mindig ölelgetősre iszom magam mondjuk. ikszdé
Naplózva



CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7262 Dátum: 15 nov 10, 16:14:22 »

Valakit már az is kiakaszt, ha egy szobában alszik egy ellenkező neművel, habár ez a felfogás tőlem is távol áll Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7263 Dátum: 15 nov 10, 16:22:04 »

Anno az egyik piaros osztálykiránduláson azon poénkodtunk hogy milyen jó lehet a papnak mert az ő szobája mellett volt a mi szobánk.Aztán rájöttünk hogy inkább félnünk kéne és bezártuk az ajtót.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7264 Dátum: 15 nov 10, 16:36:25 »

Capac, azt hittem, hogy az aláírásképed egy reklám, és percekig próbáltam kiiktatni. Kétségbeestem, hogy meghalt az adblock és tuti hasmenésem lesz a stressztől. Holnap megkérek valami cigányasszonyt, aki ért hozzá, hogy átkozzon meg három hét csuklással.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 10, 16:38:29 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7265 Dátum: 15 nov 10, 16:43:14 »

Sosem volt még ilyen könnyű vizsgám. Teljesen rosszul érzem magam, mert túl könnyű volt...
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7266 Dátum: 15 nov 10, 16:47:59 »

Nem jársz messze a valóságtól Gman,ugyanis ez a kép titkon a Skynet bétája.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7267 Dátum: 15 nov 10, 16:49:54 »

Capac, azt hittem, hogy az aláírásképed egy reklám, és percekig próbáltam kiiktatni. Kétségbeestem, hogy meghalt az adblock és tuti hasmenésem lesz a stressztől. Holnap megkérek valami cigányasszonyt, aki ért hozzá, hogy átkozzon meg három hét csuklással.

Inkább kérd meg masashit, ő rákot meg áttétet is tud.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7268 Dátum: 15 nov 10, 17:38:35 »

Múltkor volt egy tök könnyű analitika ZH-m, azthittem írtam vagy 90%-ot, de nem így lett. Szomorú

Az együttalvás, én gimis bankett után 2 sráccal aludtam egy ágyban, be kellett feküdnöm közéjük, hogy "ne legyen fura a helyzet", mind a ketten olyanok voltak, mintha a tesóim lennének, de kellemetlen volt egy kicsit, bár szerintem csak azért, mert kevés volt a hely a 2 személyes ágyban. Azért aludtunk ott hárman, mert legjobb haverom nem akart egyedül aludni a szobában, és rávett, hogy aludjak vele, de azt, hogy csak ketten alszunk együtt tényleg furának éreztem volna, így próbáltam rávenni valamelyik lányt, hogy jöjjön velem, de csak fiú akadt. Nevet
Hiányzik a gimis osztályom, alig vártam, hogy leéretségizzek, de most baromira hiányzik, tényleg azok voltak a mostaniakon kívül életem legjobb évei. Tök fura, hogy már lassan szervezzük az osztálytalit, pedig olyan mintha csak 1 éve ballagtunk volna. Nevet

Lányokkal sosem okozott gondot együttaludni, sose gondoltam ezt furcsának, sosem történt kompromitáló dolog, akkor sem történt kompromitáló dolog amikor a fiúkkal aludtam. Ja meg az említett legjobb haverommal utána kolimban aludtam egy ágyban kettesben, egy egyszemélyes ágyban, ezt sem tartom gáznak és barátom sem tartja annak, a srác tényleg olyan mint a tesóm. Bár lehet, hogy én ezeket azért nem érzem csöppet se gáznak, mert uncsimmal fiatalabb korunkban rengeteget aludtunk együtt, meg barátnőimmel is a matektáborban. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 10, 17:42:11 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7269 Dátum: 15 nov 10, 17:48:53 »

Alszom én bármilyen nemű emberrel, állattal, ami nem halálos. Ha pedig horkol bordán küldöm. Ezt többen is tapasztalták már. Nem tudom miért zavar valakit ilyesmi nem lefeküdni kell vele.  Még ha csontig bele vagy zúgva azt mondom oké magas pulzussal nehéz aludni, de egyébként...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7270 Dátum: 15 nov 10, 18:03:27 »

Naaaa azért a lányok szerintem általában gátlásosabbak.

Mármint ott a fehérnemű vs. fürdőruha téma, én nem értem egyesek miért csinálnak gondot abból, ha srácok fehérneműben látják őket, míg bikiniben nyugodt szívvel sétálgatnak mások előtt.

Én gátlásos és szégyenlős lánynak tartom magam, de furcsamód pár csalekedetemmel már ki akasztottam embereket, bár bevallom voltak már esetek amikor túlszárnyaltam a szégyenlősségem kényszer hatására. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 10, 18:04:40 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7271 Dátum: 15 nov 10, 18:05:35 »

Az első ottalvós munkámon szegeden újoncként egy olyan csávóval raktak össze egy szobába aki úgy horkolt mintha beindítottak volna egy komplett tank századot.Csak úgy tudtam aludni hogy beköltöztem a fürdőszobába ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7272 Dátum: 15 nov 10, 18:11:23 »

Mármint ott a fehérnemű vs. fürdőruha téma, én nem értem egyesek miért csinálnak gondot abból, ha srácok fehérneműben látják őket, míg bikiniben nyugodt szívvel sétálgatnak mások előtt.

Azért ha belegondolsz sok fehérnemű sokkal intimebb annál, hogy mutogassák Nevet Mondjuk ez is felfogás kérdése (szerintem), meg fel lehet venni egy hosszabb pólót pl alváshoz, és tádá, nem kell ilyenekkel törődni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7273 Dátum: 15 nov 10, 18:55:59 »

Asszonyt oda engedtem a gépemhez Fallout 4-el játszani addig ide ültem a laptopjához, hát itt van egy thermaltake fejhallgató, de a Sennheiserem után olyan érzésem van mintha csonka lennék. Azért van egy pici különbség. Remélem holnap, nem csórja el. Nem szeretném, ha rákapna az ízére.  Az egerének meg a fogása is irritál érzem, ahogy a 2300 ftos moslék égeti a kezem:( Nem ilyen ratyi kiegészítőkhöz vagyok szokva bakker. Már kezdem érezni, hogy miért nem tud mindenki jól játszani. Ilyen silány kiegészítőkkel nem is lehet.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7274 Dátum: 15 nov 10, 19:07:38 »

Férfi és nő között nem létezhet barátság, aki azt mondja, hogy neki van fiú vagy lány barátja az még nem tudja, hogy a másik többet fog érezni, vagy egyszer csak ő! Kúl
Idézet
Én gátlásos és szégyenlős lánynak tartom magam, de furcsamód pár csalekedetemmel már ki akasztottam embereket, bár bevallom voltak már esetek amikor túlszárnyaltam a szégyenlősségem kényszer hatására.

Hát az, hogy fiúkkal alszol együtt az már eleve kizárja, hogy szégyenlős legyél, bár tényleg vannak ilyenek, hogy ami másnak sok,ők tök simán megcsinálják, ami meg egy tök kis laza cucc lenne abba nem mennek bele!
Mondjuk nekem barátnőm, más pasikkal aludna..Mind1 nem írok inkább most semmit! :"D

Fallout 4 op nagyon tetszik, kurva jó, hogy végre vannak színek, csak nincs hozzá gépem!Mindenki azon függ, egész youtube tele van vele!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!