24 máj 17, 02:05:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930259 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7215 Dátum: 15 nov 08, 14:27:06 »

Mugen is egy vallás, ahogy azt a titulusom mutatja, és minimum 2 követője van már Nevet

Idézet
Még mindig nem értem, hogyan tudsz buliban verekedésbe keveredni.
Annyira pedig nem nehéz. Mondjuk ha közeledsz egy nő felé, akinek később megérkezik a nem tudom, hogy barátja volt-e, vagy csak az akart lenni, de mindenesetre nem lájkolta a pofám az biztos. Hát a vége az lett, hogy kidobtak minket is ikszdé
Meg vannak simán olyan baszott agresszív emberek is akik olyan szinten keresik a balhét, hogyha összeütődik a vállatok és rosszul nézel utána rá, már neked megy xD Amúgy nem azt mondom, hogy ezeket nem lehet elkerülni, mert el lehet, de ha van benned egy kis "én nem fogok megalázkodni ezeknek a senkiháziaknak" attitűd, akkor könnyen bunyó a vége. Persze tudom, hogy faszság így hozzáállni, de a pillanat hevében valahogy sose tudtam visszafogni magam xd
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7216 Dátum: 15 nov 08, 15:06:03 »

Én valahogy sosem találkozom ilyenekkel  Gondolkozik Gyorsan lekopogom  Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7217 Dátum: 15 nov 08, 15:45:38 »

22 év alatt egyszer keveredtem bunyóba.Akkor is inkáb futottam.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7218 Dátum: 15 nov 08, 22:29:07 »

Hihetetlen gyökerek az emberek.
A 444 ugye masszívan propagálja a marihuána legalizálást, és folyton az orvosi kannabisz mögé bújik, azzal próbálva bemutatni, hogy az milyen jó. És az olvasók meg fújkormányoznak, fújvilágoznak, fújorvosoznak, amiért nem legalizálják, mintha ez lenne a legfontosabb kérdés a világon. De nem is ez a nevetséges, hanem az a nagy vehemencia, ahogy bizonyítani próbálják, hogy a kannabisz meggyógyítja a rákot, csak a gyógyszerlobbi ezt eltitkolja. És basszus, nem esik le nekik, hogy az egész elmúlt évtizedek marihuána-mániája mögött masszívan ott van a gyógyszerlobbi, ami végre be akar szállni a kannabiszkereskedelembe a dílerek meg a hollandok mellé. Pont ilyen zsíros bödönből ne akarnának turkálni, amikor a 11 ezer forintos konvencionális kemoterápia-adjuvánsoktól sokkal bénább és hatástalanabb kannabisz adjuvánsokat eladhatják 800 ezer forintért? Kész röhej.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 08, 22:29:51 írta Saphira » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7219 Dátum: 15 nov 08, 22:56:07 »

Nem hiszem, hogy jó ötlet ilyenekkel szennyezni a tudatot. Így is bőven elég szar van, tudatosan 444-t olvasni meg öngyilkosság.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7220 Dátum: 15 nov 08, 22:58:45 »

Hát Stance kivételesen most veled értek egyet. A 444 olvasása jobban árt, mint a marihuána az ember elméjének. ikszdé Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a 444 szerkesztői melyik lobbitól kapnak ennyi pénzt, hogy a füvet reklámozzák.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7221 Dátum: 15 nov 08, 23:01:33 »

Gyanús, hogy igazatok van. Egész nap pulmonológiát tanultam, és nem volt semmi bajom, ott meg elolvastam egy félcikket, és megfájdult a fejem.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7222 Dátum: 15 nov 08, 23:02:43 »

A moki mondjuk elég jót tud tenni az elmének. Rendszeres fogyasztáskor árt csak, de akkor nagyon.
Naplózva



ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7223 Dátum: 15 nov 09, 01:26:47 »

Már csak így hivod, hogy moki? Vagy csupán lemaradt az "sz"?  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7224 Dátum: 15 nov 09, 08:15:02 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 05:04:49 írta Nikuccia » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7225 Dátum: 15 nov 09, 08:45:50 »

Gyanús, hogy igazatok van. Egész nap pulmonológiát tanultam, és nem volt semmi bajom, ott meg elolvastam egy félcikket, és megfájdult a fejem.

Túl tettél rajtam. Képtelen vagyok elolvasni egy fél cikket azon a szennyen. Az az oldal jól mutatja hol tart a társadalom. Az emberek nem látják a fától az erdőt.
Egyébként lassan olcsóbb füvet venni, mint egy doboz cigit. Lehet kaparósabb, de tuti tisztán szívnám ilyen dohány árak mellett. Kár hogy évekkel ezelőtt letettem és milyen jól tettem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7226 Dátum: 15 nov 09, 09:08:57 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 05:01:43 írta Nikuccia » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7227 Dátum: 15 nov 09, 09:20:52 »

A bokszzsák mióta van textilből?  Gondolkozik Igen, ennyi ragadt meg bennem ebből a féloldalas hozzászólásból Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7228 Dátum: 15 nov 09, 09:22:33 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 05:00:40 írta Nikuccia » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7229 Dátum: 15 nov 09, 09:27:14 »

WOOOOOOW ezt láttátok már? a hadsereg szerint csak egy rakétateszt,de persze mindannyian tudjuk hogy Masashi az
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DpJ6YcKXtLA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=DpJ6YcKXtLA</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!