24 máj 17, 18:03:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930619 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7200 Dátum: 15 nov 07, 18:05:35 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 05:05:24 írta Nikuccia » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7201 Dátum: 15 nov 07, 18:32:15 »

Élesben harcolunk, csak védőfelszereléssel. Nevet Megütni valakit teljesen más, mint egy zsákot vagy párnát ütni, egy csomó gátlást le kell hozzá küzdeni. Elsőre nem is tudtam megütni senkit (mindig melléütöttem az utolsó pillanatban), oltogattak is miatta az edzőtársak, de most már egész jól megy  Ördögi
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7202 Dátum: 15 nov 07, 19:20:48 »

Visszaolvastam, és Niku, szeretnék még a párosaidról hallani ikszdé Főleg, hogy gmant is összehoznád vkivel Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7203 Dátum: 15 nov 07, 19:33:02 »

Gdat mikor tanítasz meg valami invédelmi harcra?
Olyanra gondoltam amivel önvédelemből kitéphetem valakinek a torkát.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7204 Dátum: 15 nov 07, 20:26:30 »

Hát. Igazából, amikor az ember tiszta erőből megüt egy boxzsákot kesztyű nélkül, akkor vagy helyesen üt és semmi baja nem lesz, vagy rosszul és szétmegy a csuklója. A boxzsák keményebb, mint egy ember arca. Ha azt meg tudom ütni, akkor egy embert is.

Coelho. Hogy az ember fél megütni a másikat, az nem általános. Én nagyon élveztem egyből. Nevet

Capac. Ez igazából gyakorlás kérdése és legalább egy fél év, hogy használható tudása legyen az embernek.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7205 Dátum: 15 nov 07, 21:08:36 »

https://prezi.com/miz9qh9zf49r/fekvo-stereotaxia/

Ebből aztán hiányosság nélkül megtudtam, hogy működik a stereotaxiás kezelés...
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7206 Dátum: 15 nov 07, 21:15:08 »

Középen csak azt mutatta 10mp-ig, hogy a Prezi tölt, így ki X-eltem. ikszdé Mi volt benne?Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7207 Dátum: 15 nov 07, 21:54:18 »

Cuki kutyák. Hangosan felröhögtem. Nevet

Am én nem igazán nézek tv-t, de megy most a Hungary's Got Talent, ami szerintem az első tehetségkutató, ami nem szar.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7208 Dátum: 15 nov 07, 23:39:42 »

Micsudi és az öccse:

http://9gag.com/gag/ajnjBRR

Tényleg, hol van Micsudi? Hogyhogy még nem jelentkezett be, hogy megérkezett Angliába? Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7209 Dátum: 15 nov 07, 23:52:47 »

Hát. Igazából, amikor az ember tiszta erőből megüt egy boxzsákot kesztyű nélkül, akkor vagy helyesen üt és semmi baja nem lesz, vagy rosszul és szétmegy a csuklója. A boxzsák keményebb, mint egy ember arca. Ha azt meg tudom ütni, akkor egy embert is.

Nekem is van itthon boxzsákom, kb 2 méter magas és 50 kg. Egyszer feszültséglevezetésből elkezdtem püfölni kesztyű nélkül és miután végeztem éreztem, hogy hú basszus valami para van a csuklómmal. Másfél hónapig befáslizott kézzel járkáltam meg egy tonna lóbalzsammal kenegettem. Még utána jó félévig visszatérő fájdalmam volt edzéseknél. Vigyázni kell.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 07, 23:53:37 írta Stance » Naplózva



Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7210 Dátum: 15 nov 08, 00:07:13 »

Hát. Igazából, amikor az ember tiszta erőből megüt egy boxzsákot kesztyű nélkül, akkor vagy helyesen üt és semmi baja nem lesz, vagy rosszul és szétmegy a csuklója. A boxzsák keményebb, mint egy ember arca. Ha azt meg tudom ütni, akkor egy embert is.

Coelho. Hogy az ember fél megütni a másikat, az nem általános. Én nagyon élveztem egyből. Nevet

Capac. Ez igazából gyakorlás kérdése és legalább egy fél év, hogy használható tudása legyen az embernek.

Én is olyan vagyok mint Gdat, simán szétbasznám valakinek a száját,ezért is kezdtem el boxolni, buliban mindig a majdnem verekedésig ment a cucc, de aztán a beszélőkémmel mindig megoldottam!Jobb azért a békesség, de ha úgy van akkor úgy van!

És még én hittem magamról, hogy hiperaktív vagyok.Nikuccia gyerekkorodban nem gondolták ezt rólad?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7211 Dátum: 15 nov 08, 06:56:10 »

Az új vallásom neve Foxxizmus.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7212 Dátum: 15 nov 08, 11:16:09 »

I bless you, believe me, and feel the true energy!
Amúgy ne csináljátok gyerekek, nem kell ez a lelki maszturbáció!  smirksweat Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 08, 11:29:27 írta Foxxi » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7213 Dátum: 15 nov 08, 12:51:12 »

Kell egy külön nkwt vallás fórumrészleg. Már volt Sztenszizmus Saphira irányításával, Masashi vallás, most itt a Foxxizmus. gman meg önmagában egy külön világnézet, annak nem is kell nevet adni.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7214 Dátum: 15 nov 08, 14:07:36 »

Micsudi és az öccse:

http://9gag.com/gag/ajnjBRR

Tényleg, hol van Micsudi? Hogyhogy még nem jelentkezett be, hogy megérkezett Angliába? Nevet

De gonosz Nevet

Viszont igaza van az egyik kommentnek: "Make the guy on the right workout, get lenses, grow the hair out, grow the beard and show him how to smile without showing his teeths and they'll look comparable (same cheekbones, same nose)"

Ronda férfi nincs, csak lusta  Nyelvesít

Nekem is van itthon boxzsákom, kb 2 méter magas és 50 kg. Egyszer feszültséglevezetésből elkezdtem püfölni kesztyű nélkül és miután végeztem éreztem, hogy hú basszus valami para van a csuklómmal. Másfél hónapig befáslizott kézzel járkáltam meg egy tonna lóbalzsammal kenegettem. Még utána jó félévig visszatérő fájdalmam volt edzéseknél. Vigyázni kell.

Helyes technika nélkül nem érdemes. Edzés végén szoktam pluszban zsákolni, általában bandázsban (hogy ne zúzzam le az öklömről a bőrt) és nincs ilyen problémám. #dicsekvés off

buliban mindig a majdnem verekedésig ment a cucc, de aztán a beszélőkémmel mindig megoldottam!Jobb azért a békesség, de ha úgy van akkor úgy van!

Még mindig nem értem, hogyan tudsz buliban verekedésbe keveredni. Nekem 10 év alatt egyszer nem sikerült (max. tizenévesként megverni akartak skinheadek/diszkósok, de akkor hosszú hajam volt és 60 kiló voltam a 193 centimhez Nevet). Talán egyszer lökdösődött tánctéren valami részeg dagadék, kiröhögtem, aztán nem foglalkoztam vele (ki is dobták nemsokára).
Naplózva

Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!