24 máj 17, 18:47:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930628 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7050 Dátum: 15 nov 02, 22:02:15 »

Hiei azt a kombót úgy képzeld el hogy én egyszerre vettem be az egészet.Lement a neo,rá a algo azt ment a pálesz.Ja és add hozzá hogy 40 fokos lázra,2 görcsölő vesére,úgy hogy kb annyi erőm volt hogy hazaérjek.A kézi meccs utáni rész,a pakolás,hazaút kb teljesen kiesett,máig nem tudom hogy értem haza.Ezek után úgy kifektetett,hogy az utolsó emlékeim olyan vasárnap este 7-8 körüliek,és hétfő délután olyan 1-ig aludtam.Jó nem volt 18 óra,de akkor sem semmi.Viszont aznap délutánra már tök jól voltam,csak a köhögés maradt hátra.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7051 Dátum: 15 nov 02, 22:25:05 »

Minek iszol 40 fokos láznál páleszt? Költői kérdés. A választ tudomxD.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7052 Dátum: 15 nov 02, 22:32:56 »

Egyébként az alkohol-gyógyszer kombónak az esetek 90%-ban semmi hatása sincs. A maradék 10% az antidepresszánsok, mint a xanax, vagy különböző pszichiátriai gyógyszerek. Gyakran szedett gyógyszerek esetén a koleszterincsökkentő-alkohol kombináció okozhat májkárosodást.

A fájdalomcsillapítók meg kb. kurvára leszarják az alkoholt. Sok paracetamolt kell beszedni extrém sok alkohollal, ha májkárosodást akarsz. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 02, 22:33:32 írta Saphira » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7053 Dátum: 15 nov 02, 23:31:40 »

Hát nálam volt hatása...de szerintem csak azért mert már alapból szaron voltam.

wow  jön egy új Star Trek sorozat Nevet
http://comment.blog.hu/2015/11/02/jon_az_uj_star_trek-sorozat
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 02, 23:38:47 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7054 Dátum: 15 nov 03, 00:21:19 »

Antibiotikumokra sincs kifejezett hatással az alkohol?  Ohh My God
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7055 Dátum: 15 nov 03, 09:58:06 »

Anno 10 éve divat volt a bombát cataflammal, meg vodkával leküldeni ha pörögni akart az ember...

Nekem meg ki kéne ásni öreganyámnál a leadert...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7056 Dátum: 15 nov 03, 14:38:30 »

Miért lenne hatással az antibiotikumra, megrészegíti azt így az nem tudja támadni a kórokozó batériumot?

Amúgy nagyon szar antibiotikumnál max. az atibiotikum hatását csökkenti azáltal, hogy az alkohol jelenléte miatt gyorsabban bomlik le az antibiotikum. Vagy megeshet olyan mellékhatás, hogy jobban érzi a delikvens a másnapot, de egy penicilin pl. teljesen ártalmatlan.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 03, 14:42:27 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7057 Dátum: 15 nov 03, 16:07:22 »

Én fullon voltam másnap,a lázam is eltűnt és a veséim sem fájtak.Végre tudtam pisilni ikszdé

75ohmos videó kábelből csináltunk 50 ohmos jelkábelt az egyik antennának,és működik
#ScienceBitch
#fizika rulez
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7058 Dátum: 15 nov 03, 16:27:53 »

Van egy WereGarurumonom és nem MetalGarurumonnná fogom fejleszteni, mert van más, menőbb lehetőség is.

Amúgy Capac, bocsánatot kértél már a csajtól?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7059 Dátum: 15 nov 03, 17:04:47 »

Antibiotikumokra sincs kifejezett hatással az alkohol?  Ohh My God

Nincs, csak amit írt Noe, fordul elő néhánynál.
Illetve metronidazolra tényleg nem szabad inni.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7060 Dátum: 15 nov 03, 17:56:44 »

Egyébként Saphi nagyon bírom az avatarod. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7061 Dátum: 15 nov 03, 18:24:30 »

Szeretnél tőle egy nyelvest?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7062 Dátum: 15 nov 03, 20:03:49 »

Hiei, nagyon kielégítetlennek tűnsz mostanában. Nem vagyok pszichiáter, de azért mesélj, mi a gond?

Köszi, Noe.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7063 Dátum: 15 nov 03, 21:53:31 »

Amúgy Capac, bocsánatot kértél már a csajtól?
Miért kértem volna? Azt akarta hogy teljesen változzak meg,nem akart kompromisszumot.

szerk

Capac dolgozik.lel
Csehek vs Magyarok hoki.

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t31.0-8/12182571_960244490715049_2430358896360798735_o.jpg

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/t31.0-8/12195133_960244517381713_6221858902729393368_o.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 04, 01:01:57 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7064 Dátum: 15 nov 03, 22:06:43 »

Hiei, nagyon kielégítetlennek tűnsz mostanában. Nem vagyok pszichiáter, de azért mesélj, mi a gond?

Köszi, Noe.

Nem tudom. Biztos azért van, mert unatkozom. Egyébként, ha helyzet jelentésre vársz nem hagyott el a nőm. Még várnod kell rám, de szerintem nem érdemes.
Jelenleg a legnagyobb problémám, hogy nincs itthon sör és Csucsor főzelék mostanában mindig a fejemen alszik. Amúgy köszönöm kérdésed.
Jah igen és terveim is vannak a jövőre nézve. Mondjuk jó lenne 5 éven belül eladni a panelt és venni egy családi házat. Lassan le kell majd kölykedzenem és feladnom a Deák térről szőtt álmaimat, de előtte még human flaget fogok csinálni.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 03, 22:09:46 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!