24 máj 21, 00:49:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933252 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6945 Dátum: 15 okt 29, 14:40:42 »

Sütöm a kaját aztán nekiállok ruhákat zsákolni :/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6946 Dátum: 15 okt 29, 15:04:31 »

Én Borutót nézek. Nevet

Nekem se kedvem se pénzem ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6947 Dátum: 15 okt 29, 15:39:45 »

Tudom hogy picit off de a mostani South Park rész nagyon beteg. A Yaoi a téma ikszdé  Nézzétek meg ikszdé nemtudom mi van a South Parkkal de színvonalas lett nem kicsit ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6948 Dátum: 15 okt 29, 16:44:41 »

A patetikus szó szenvedélyest jelent, nem ugyanaz, mint az angol pathetic.

Én alapesetben a tali szót szoktam használni, randit max akkor, ha már azelőtt is nagyon mély az összhang, mert ellenkező esetben képes ez a szó egy feszült keretet adni a találkozónak. De van az a szint, amikor ez már nem fordulhat elő.

16 évesen tetszettem egy lánynak, ő nekem nem, de én is elmentem egy próba randira, mert büntetlenül ki lehetett próbálni milyen. Nevet
Aztán nem is volt ott semmi, de már volt egy halovány tapasztalatom a dologról. Nevet

Igazából két fontos dolgot tudok kiemelni. Az egyik, hogy minél előbb jobb hozzáérni a csajhoz, hogy megszokja, mert ellenkező esetben később sokkal kínosabb tud lenni, hogy már régóta ismeritek egymást meg szeretnéd csókolni, de nem természetes hozzáérni. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy alányúlsz. Nevet Csak jobb azért néha megfogni a kezét és a vállát legalább, hogy természetes legyen hozzáérni. Plusz oldja is a feszültséget. Nem olyan lesz a dolog formája, hogy két vadidegen beszél, hanem, hogy valami féle kisebb kapcsolódás már van.

A másik meg, hogy ami eszembe jut azt egy kb. 1%-os cenzúra kivételével mindent kimondok. Mert értékelik a nők az őszinteséget és számomra is sok pszichés energiát spórol meg, ha nem rágódom dolgokon, hogy mit szólna, ha ezt mondanám.

Szerk: Megesik olykor, hogy az egy százalék is hiányzik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 17:00:07 írta Gdat88 » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6949 Dátum: 15 okt 29, 17:13:37 »

Nyilván nem a Matt Damon fejed miatt jöttél be a nőknek Nevet

cod2 lan haverokkal
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 17:16:56 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6950 Dátum: 15 okt 29, 17:32:54 »

Igazából két fontos dolgot tudok kiemelni. Az egyik, hogy minél előbb jobb hozzáérni a csajhoz, hogy megszokja, mert ellenkező esetben később sokkal kínosabb tud lenni, hogy már régóta ismeritek egymást meg szeretnéd csókolni, de nem természetes hozzáérni. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy alányúlsz. Nevet Csak jobb azért néha megfogni a kezét és a vállát legalább, hogy természetes legyen hozzáérni. Plusz oldja is a feszültséget. Nem olyan lesz a dolog formája, hogy két vadidegen beszél, hanem, hogy valami féle kisebb kapcsolódás már van.

Van ennek azért másik oldala is. Ha alapból van mélység a két fél közötti kapcsolatban, minél több idő eltelik testi kontaktus nélkül, annál mélyebb lesz utána az érintkezés is. Bár én gátlástalan fasz vagyok szóval nem szoktam ilyenekkel foglalkozni. Ez a hozzáállás a jó, mert ha így érek a csajhoz, érzi, hogy nem félek hozzányúlni, de tudja, hogy nem azért érek hozzá, mert egy kielégítetlen kanállat lennék. Win.

Én alapesetben a tali szót szoktam használni, randit max akkor, ha már azelőtt is nagyon mély az összhang, mert ellenkező esetben képes ez a szó egy feszült keretet adni a találkozónak. De van az a szint, amikor ez már nem fordulhat elő.

Ennél jobban én se írhattam volna.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 17:34:27 írta Stance » Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6951 Dátum: 15 okt 29, 18:03:46 »

Gdat mester jól megmondta a frankót megint. ikszdé Te tényleg írhatnál már egy könyvet erről. Nevet Csomót kereshetnél vele. xD Itt a fórumon szerintem mindannyian megvennénk.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6952 Dátum: 15 okt 29, 18:16:59 »

Gdat ne felejtsed el leírni borotválod-e és ha igen milyen fazonra nyírod. Könyv jelzőzd be és küld el a linket, mert egy garast nem adok érte, de még csak letölteni se akarom az egészet. Időt pazarolni pedig a legkevésbé semxD
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 18:17:56 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6953 Dátum: 15 okt 29, 18:21:56 »

Életünk sztenszel egy jól megtekert szmoki előtt és után. : (((

« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 18:22:49 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6954 Dátum: 15 okt 29, 18:26:47 »

Amúgy dobjunk már össze Lewnek egy új májra, hátha akkor visszatér a fórumra és a képregényt is folytatja. Összeszedjük a pénzt, én meg majd behozatom Ukrajnából.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6955 Dátum: 15 okt 29, 18:48:41 »

Kínából kell szerveket behozni,ez tudott.Van még 8 millió GTA Online dollárom,valamennyivel be tudok szállni ha kell.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6956 Dátum: 15 okt 29, 18:59:27 »

Nincs amiért megírni. Megírták már nálam sokkal jobban is. Nem egyszerű újat alkotni ebben a világban. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6957 Dátum: 15 okt 29, 19:19:54 »

Minden reggel megpróbálom a budin és néha meg kell mondjam meglepem magam.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6958 Dátum: 15 okt 29, 20:30:38 »

Igazából két fontos dolgot tudok kiemelni. Az egyik, hogy minél előbb jobb hozzáérni a csajhoz, hogy megszokja, mert ellenkező esetben később sokkal kínosabb tud lenni, hogy már régóta ismeritek egymást meg szeretnéd csókolni, de nem természetes hozzáérni. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy alányúlsz. Nevet Csak jobb azért néha megfogni a kezét és a vállát legalább, hogy természetes legyen hozzáérni. Plusz oldja is a feszültséget. Nem olyan lesz a dolog formája, hogy két vadidegen beszél, hanem, hogy valami féle kisebb kapcsolódás már van.

Ezt jegyezzétek meg, mert nagyon igaz, fiúk. Most csávó akivel találkozgatok, akkor is bocsánatot kér ha egymás mellett gyaloglás közben összekoccan a kezünk... még azután is, hogy mondtam neki, hogy nem baj... Hát jó, értem én, udvarias akar lenni, egyem a szívét. Nem tudom így mit fogok kezdeni vele hosszútávon, már ha lesz belőle valami Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 20:32:12 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6959 Dátum: 15 okt 29, 20:47:01 »

Mióta randiztok Capaccal?  Nevet

Nincs amiért megírni. Megírták már nálam sokkal jobban is. Nem egyszerű újat alkotni ebben a világban. Nevet

Van valami "how to pick up hoes without money in Deák tér" című könyv?  ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!