24 máj 20, 23:17:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 461 462 [463] 464 465 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933159 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6930 Dátum: 15 okt 29, 11:57:10 »

Ajajj nem is kicsit. Nagyon érett már. Amúgy semmi személyes nincsen benne, ezentúl ez a jelenség vissza lesz szorítva. Plusz írok Obamának és Putyinnak, hogy az ENSZ tiltsa be a .gif formátumot. Mert ez a fájlformátum egyfajta esszenciája a 2010es évek Internetjének mondanivaló nélküliségének.

A szaúdiakból is elegem van:

http://www.independent.co.uk/news/world/americas/saudi-prince-made-staff-strip-naked-at-his-mansions-pool-a6710066.html

Mondjuk ez a fingós perverzió még ezektől is meglepő. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6931 Dátum: 15 okt 29, 12:09:51 »

Egy haveromnak egyszer volt codos nője Nevet azt mondta soha többet ikszdé

Bocsi Aes ikszdé

Körülnéztem az új pályán.Egész szép munkát végeztek.
valamiért csak úgy mukodik a 60 fps ha jutyubon nézi meg az ember
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4C6ivadHh8s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4C6ivadHh8s</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 12:12:01 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6932 Dátum: 15 okt 29, 12:45:19 »

Én Wows os csajt akarok Nevet vagy lolosat Nevet   de szintén silverest Nevet akivel duoban eljutunk goldba Nevet  és a közös harc megerősíti a kapcsolatunk XDX  Najó hülyeséget szüntess, lengyel csajok és minden vörös ír-skót lány készüljetek Micsudi pár nap múlva ott lesz Nevet ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6933 Dátum: 15 okt 29, 12:46:22 »

Minden szőrös pakisztáni, afgán és bangladesi lány készüljön, Micsudi pár napon belül ott lesz. ikszdé
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6934 Dátum: 15 okt 29, 12:48:44 »

Az agresszív kocka lány legalább annyira általánosítás mint a pattanásos dagadt szemüveges kocka fiú ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6935 Dátum: 15 okt 29, 12:57:36 »

Maximum Assassin's Creed fan csaj jöhet szóba.De csak akkor ha a Revelations után megjelent részek közül egyedül a Black Flaget tartja jónak, az AC1-t meg egy unalmas szarnak.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6936 Dátum: 15 okt 29, 13:02:52 »

Elvtársak, amikor ti elhívtok egy csajt randizni, akkor használjátok a "randi" szót, vagy igyekeztek kerülni inkább, és helyette "találkozzunk" meg "ismerjük meg jobban egymást" stb. kifejezéseket használtok?
Ez egy jó kérdés. Van egy ismerősöm aki soha nem randizott és engem akar arra használni, hogy megtanulja, milyen egy randi, ezért csinálni akar velem egy áll randit. Mert hogyha éles lesz, akkor legalább nem lesz számára olyan gáz. Nem mentem bele, de neki is vannak hasonló kérdései, mint neked, Aes.

Van amikor olyan a randevú, hogy az tényleg az, nem lehet rá mást mondani. Nem tudom mi a gond a randikkal, hisz akkor ismerkedtek meg igazán, élveziktek egymás társaságát stb. Egy mozizás is randi. De valamiért a legötbb hapsi kerüli, hogy úgy hívja el a lányokat, hogy kimondva randi. Lehet azért mert a randi kicsit komolyabb már, mint egy sima találkozó, vagy "kávézás". Nevet

Tudom, nem segítettem. ikszdé
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6937 Dátum: 15 okt 29, 13:11:41 »

Olyan furcsa látni, hogy emberek még mindig írnak olyan topicokba, mint Bleach. Azért így átgondolva, mennyire kell mazochistának lenni, hogy a manga követése mellett még beszéljenek is róla? Ők az igazi hősök és nem a katonák...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6938 Dátum: 15 okt 29, 13:22:05 »

Minagi, azért ez az ismerősöd elég durva. ikszdé Vagy lehet igazából így hívott burkoltan randira.

Ishida, lehet, hogy meglepő, de itt biztos nem lesz róla szó. Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6939 Dátum: 15 okt 29, 13:28:39 »


Ez egy jó kérdés. Van egy ismerősöm aki soha nem randizott és engem akar arra használni, hogy megtanulja, milyen egy randi, ezért csinálni akar velem egy áll randit.

Na ez tuti kamu! Szerintem téged akart elvinni csak kitalált hozzá egy ilyen gyagyás kerettörténetet.  Ha nem akarsz tőle semmit akkor nagyon jól tetted, hogy lemondtad.  Nevet Anyának is volt egy hasonló sztorija még egyetemista korából.  Nevet

A gif-es képek reggeli kitörlésének én is nagyon megörültem. El is felejtettem mondani a telóba öcsémnek, hogy isten megáldja.  ikszdé Ezek tipikusan olyanok, hogy jókor jó helyen nagyon viccesek tényleg. De a kevesebb több belőlük. És Capac totál overused-é tette azzal, hogy minden tök random hsz-ébe 15-öt beletett.  smirksweat
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6940 Dátum: 15 okt 29, 13:32:48 »

Lehet, hogy ilyen agyafurtnak hiszi magát, de nem. Nevet Nem hiszem, hogy burkoltan így hívott randira, mert ismerem ahhoz és Ő ezt komolyan gondolta, nincs értelme mögé látni a dolgoknak, mert nincs mögötte semmi. Nevet
Hát, kicsit olyan mintha felbérelne, hogy egy napig legyek a barátnője, az meg elég cikis. Nem vagyok ilyen leányzóka, na meg a barátságnak is van határa...
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6941 Dátum: 15 okt 29, 13:50:09 »

Az utolsó randim az tavaly májusban volt egy picit fiatal de nagyon aranyos csajszival. Ha a szülei nem kretének, és a csaj a suli mellett nem dolgozik 2 helyen lehetett volna valami. De eltűnt aztán amikor felbukkant már volt valakije a melóhelyről mert hát azzal tudott találkozni. Azóta sömmi. Exem látogatása alatt azokat a közös bulizgatásokat randinak hívni hát erős túlkapás lenne.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6942 Dátum: 15 okt 29, 14:02:14 »

Az én legutolsó randim meg már négy éve volt Hümm-hümm abból lett is valami, de már ideje lenne csak ötletem nincs hogy hol akadhatnék rá a nagy Ő-re , mivel bulizni nem szeretek. Szomorú ikszdé

Az úgy kóser. Szerintem is burkolt célzás volt, hogy randizni szeretne veled Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6943 Dátum: 15 okt 29, 14:10:13 »

Pakolni kéne minden ruhám az ágyamon van, meg kéne sütnöm az ebédet is, este megyek edzésre, és itt ülök és leginkább csak fogom a fejem. Szívem szerint elmennék a Dunaparton van itt 2 jókis elegánsabb pub, éljen a római part Nevet És bedobnék pár sört megfelelő whisky körítéssel ikszdé. De nincs pénz se. Különben itt is van 500m-en belül 3 söröző-borozó is de ezek a panelkocsmák 40+os villanyszerelőknek és építőmunkásoknak valahogy mindig is taszítottak ikszdé


Szerintem is reménykedett hogy a próbarandiból igazi lesz. Kurvára patetikusak tudunk lenni mi pasik ikszdé. Szerintem sokan az utolsó lélegzetükig képesek a csodára várni. Bár azoknak valóban megváltás az utolsó lélegzet.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 14:13:42 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6944 Dátum: 15 okt 29, 14:32:55 »

Én is elmennék megint bebaszni,de épp felvétel van : (((
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 461 462 [463] 464 465 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!