24 máj 21, 05:36:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 451 452 [453] 454 455 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933454 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6780 Dátum: 15 okt 24, 07:15:10 »

Sosem voltak mélypontok az életemben és ez azért menő, mert statisztikailag egy esetet kivéve (ha a teljes életemet egy vízszintes egyenesként lehet grafikonra vinni) lehetetlen, de ez az eset nem áll fenn, mert csúcspontok vannak.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6781 Dátum: 15 okt 24, 08:46:12 »

Hm két elgondolkodtató kérdés.

1, Ha megdugok egy zombit,terhes lesz,megszüli a fél zombi-fél ember gyermekem,akkor rá is fognak vonatkozni az alapvető emberi jogok? Vagy csak részben? Ilyenkor mi lenne a teendő?Összeülünk és megdumáljuk hogy mik igen és mik nem?

2, Miért van az hogy ősszel és télen többször fáj a vesém mint nyáron?Még csak október van,de már 3 vesekövet kipottyantottam.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6782 Dátum: 15 okt 24, 10:37:38 »

2-3 ezer hozzászólás alatt újoncnak számít az ember, felette pedig menő arcnak (kivéve gmant, mert ő a sok hozzászólása ellenére sem menő  ikszdé).
btw még mindig 2 k alatt *cri evertim*
Jó de te itt vagy már a családos korszak óta, szóval ezt neked még elnézzük Nevet

De egyébként tényleg, eleinte mindenki rühellte Capa-t vagy kit, én el se olvastam a hsz-eit mint ahogy az újakkal egy gyökerekkel teszem, aztán csak itt ragadt valahogy. Apropó, C, te tényleg 22 vagy vagy csak a profilodba írtad azt?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6783 Dátum: 15 okt 24, 10:58:04 »

Capac olyan ügyesen benyalta magát, hogy nem lehet rá haragudni  ikszdé Amúgy a kérdésedre válaszolva, a zombik szerintem nem képesek szaporodni (nem részletezem, milyen szerveik hiányoznak/rothadtak már el félig vagy teljesen, ami miatt nem  smirksweat), szóval innentől értelmetlen a kérdés.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6784 Dátum: 15 okt 24, 11:02:53 »

Szeptemberben töltöttem be a 22-t

Coelho akkor az agyuk hogy marad ép? ráadásul évekig rohadnak.Mondjuk a csaj átfordulását követő 24 órában történt az aktus.Azé 9 hónap alatt csak nem rohad el annyira nem?

szerk
szeretem az indiai filmeket.Azt tudtátok hogy van egy olyan mondás indiában,hogy ne bízz pakisztánban?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OVcwNoZdDko" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OVcwNoZdDko</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 11:31:30 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6785 Dátum: 15 okt 24, 12:10:44 »

Tapasztalatom szerint, ha hirtelen valaki megszereti az indiai filmeket, annak valamilyen még fel nem ismert agyi betegsége van.

Idézet
Coelho akkor az agyuk hogy marad ép?

Az eredeti koncepció nem úgy van, hogy a vírusok irányítják az elhalt szöveteket? Akkor az agy sem marad ép.
Majd valami zombiszakértő megmondja.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6786 Dátum: 15 okt 24, 12:16:38 »

Tapasztalatom szerint, ha hirtelen valaki megszereti az indiai filmeket, annak valamilyen még fel nem ismert agyi betegsége van.

Már látom magam előtt 10 év múlva az orvosi Nobel-díjadat ezért a felfedezésért Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6787 Dátum: 15 okt 24, 12:41:30 »

Baszódjanak már meg, miért nem szállítják őket különrepülőn Európába?

http://index.hu/tech/2015/10/24/informacios_adatbazissal_segiti_a_menekulteket_a_google/
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6788 Dátum: 15 okt 24, 12:45:43 »

A svédek azt is tervezik állítólag Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6789 Dátum: 15 okt 24, 12:52:10 »

Reménykedem benne. De mindjárt két milliót, és engedjék meg a családegyesítést is. És mivel saját kontóra dolgoztak, így mind maradjon is Svédországban, hamarosan el is érik az áhított 10 milliót. Aztán remélem a kulturált új lakók bevezetik végre a shariát, mert az kihúzná Svédországot az elbuzult fertőből, amiben most dagonyázik. Bár felőlem csinálhatnak egy új holokausztot/holodomort a fehér lakosságnak, mert gusztustalan módon sok a szőke ország Skandináviában.

D-vitamin tablettákat viszont remélem nem forgalmaznak majd.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 12:52:44 írta Saphira » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6790 Dátum: 15 okt 24, 13:59:26 »

Nem lenne egyszerűbb ennyi pénzből adni nekik egy nagyobb szigetet valahol és építeni nekik egy országot ? Refuland vagy tudja a nénikém ikszdé adunk házakat kezdő infrastruktúrát stb.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6791 Dátum: 15 okt 24, 14:50:50 »

Ne randi letudva.
Minden fasza volt Nevet Westendél találkoztunk,majd elmentünk egy ilyen nemtommilyen helyre ami civilizáltabb mint egy kocsma,rendes zene szól stb,ő ismeri ezért kérdezte hogy jó-e,én meg mondtam hogy fasza.Dumálgattunk,arról beszéltünk hogy ki mit tervez, ő a suli után,én a munkával.Meg kell mondjam hogy rájöttem,rohadt szánalmas vagyok mert egyelőre még azt sem tudom hogy továbbra sem tudom mit akarok csinálni,a  mostani hangoskodást csinálom mert fizetnek érte.Kérdezte mondtak-e valamit az mtva-nál hogy lehet-e karrierem,én meg mondtam neki hogy szépen tanítanak,valószínűleg (ha nem basznak ki) akkor még maradok egy darabig,de nem tudok előre tervezni mert nincs is értelme.Beszélgettünk a hobbikról,ki mit szeret csinálni,barátok,filmek stb.Nem tudom hogy ő miként vélekedik,de szerintem haladunk.
Akarom a csajt.

szerk
rózsaszín RPG és wtf mobil
http://www.kephost.com/images/2015/10/23/GTA52015-10-2314-05-48-73.jpg

Miért tartod magad szánalmasnak amiatt, mert nincs benned céltudatosság? Ha kötetlenség nélkül egész és szabad vagy, minek tervezgetni? A karrierépítéshez atom jellem kell, hogy tudja vállalni az ember és megmaradjon annak. Aki célok nélkül nem tud meglenni, nincs kibékülve magával és soha nem fog célba érni. Csak nézz rá a célról célra élő emberekre. Mindegyik csak színleli a boldogságot vagy elhiteti magával, hogy boldog. Túlvállalják magukat majd sírnak, hogy de nehéz minden. Kell valami másnak is lennie, ami motivál az életre, mint ezek a világi dolgok.
Ja és amúgy randin munkáról beszélgetni olyan mintha szájbafosnád magad.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 14:53:14 írta Stance » Naplózva



Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6792 Dátum: 15 okt 24, 16:08:25 »

Gdat kérésére elolvastam részben mit írt Foxxi (Maxxi Nevet Höhö) a férfi topicba. Egy valami tuti, neki az "Én" topicba kell mennie, mert olyan sok mindent ír hirtelen magáról. Írj ide ilyenkor Foxxi.
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=118.10125

Miért baj, ha randin munkáról beszél az ember? Néha jobb kiadni magadból, megismeritek egymást és egy csomót elmond az emberről, hogy milyen szinten beszél a munkáról. Viszont Capa, azért mert még nem tudod 100%san hogy mit szeretnél csinálni az életedben, szerintem kicsit sem szánalmas. Valaki 30+ évesen sem tudja.

Tapasztalatom szerint, ha hirtelen valaki megszereti az indiai filmeket, annak valamilyen még fel nem ismert agyi betegsége van.
Erre csak ezt küldöm neked.Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UYFdK6mWpm4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UYFdK6mWpm4</a>

Ui.: Saphi lassan annyit farmol, hogy le fog hagyni engem hsz számban, ahoyg Syzy tette. Kockáááááááááák.  Izé José...
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 16:12:04 írta Minagi » Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6793 Dátum: 15 okt 24, 16:41:34 »

Ja oké Nevet örülök,mert már azt hittem hogy ez gáz,főleg egy magam korabeli nő szemében.
Tapasztalatom szerint, ha hirtelen valaki megszereti az indiai filmeket, annak valamilyen még fel nem ismert agyi betegsége van.
Akkor tessék
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aR29aH_8SCo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aR29aH_8SCo</a>
Bár ez csak török,de akkor is zseniális.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1BkYLx53Mos" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1BkYLx53Mos</a>

szerk
Neo Citran+Algopirin+ pálinka kombó után,várhatóan mikor áll be az agyhalál?
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 17:57:40 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6794 Dátum: 15 okt 24, 19:06:31 »

-Ma mire iszunk?
-Gyógyszerre.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 451 452 [453] 454 455 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!