24 máj 17, 13:53:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930511 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6765 Dátum: 15 okt 23, 19:36:40 »

Ne randi letudva.
Minden fasza volt Nevet Westendél találkoztunk,majd elmentünk egy ilyen nemtommilyen helyre ami civilizáltabb mint egy kocsma,rendes zene szól stb,ő ismeri ezért kérdezte hogy jó-e,én meg mondtam hogy fasza.Dumálgattunk,arról beszéltünk hogy ki mit tervez, ő a suli után,én a munkával.Meg kell mondjam hogy rájöttem,rohadt szánalmas vagyok mert egyelőre még azt sem tudom hogy továbbra sem tudom mit akarok csinálni,a  mostani hangoskodást csinálom mert fizetnek érte.Kérdezte mondtak-e valamit az mtva-nál hogy lehet-e karrierem,én meg mondtam neki hogy szépen tanítanak,valószínűleg (ha nem basznak ki) akkor még maradok egy darabig,de nem tudok előre tervezni mert nincs is értelme.Beszélgettünk a hobbikról,ki mit szeret csinálni,barátok,filmek stb.Nem tudom hogy ő miként vélekedik,de szerintem haladunk.
Akarom a csajt.

szerk
rózsaszín RPG és wtf mobil
http://www.kephost.com/images/2015/10/23/GTA52015-10-2314-05-48-73.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 23, 19:42:39 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6766 Dátum: 15 okt 23, 21:11:56 »

Nem rosszból, de szerintem az hiba volt, hogy ilyeneket mondtál, hogy nem tudod mit akar/mi lesz meg nem tervezel előre, mert nincs értelme. Utóbbi hülyeség is a többi meg nem igazán jön be a nőknek. Mi nők a céltudatos férfiakat szeretjük, akik terveznek meg jó állást, karriert akarnak stb. Persze lehet ez a lány másmilyen, meg nagyon fiatalok vagytok még eleve. De azért szerintem ne hangoztass ilyeneket.  Nevet Remélem nem veszed oltásnak.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6767 Dátum: 15 okt 23, 21:50:07 »

Jogos.
Sosem volt jó a társalgóm,mindig kimondtam azt amire gondoltam ikszdé emiatt csak kevés ember kedvel,de inkább legyek őszinte,mint hogy később kiderüljön rólam hogy kamugép vagyok nem?
Mondtam neki hogy  egyelőre a hangnál maradok mert hát ugye azt tanultam évekig,azt majd ki tudja.Apám is úgy lett az ország egyik legjobb gyártásvezetője hogy rohadtul nem azt csinálta,csak arra sodorták a történések.
Viszont a részemről kezd most már tényleg kialakulni valami,de azt honnan tudom meg hogy ő mit érez? Nevet nyilván nem úgy működik mint egy animében,de akkor is érdekel,mik a jelei annak hogy többet érez mint puszta "kedvellek" izé?

kaptam egy mailt hogy változik a beom,holnap nem dolgozom  >.<# basszák meg hogy éjjel fél 11-kor szólnak
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 23, 21:51:24 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #6768 Dátum: 15 okt 23, 21:56:03 »

Hát ez szarul jött ki srácok, azt hittem, hogy ez egy építő fórum, erre trollnak néztek, lehet tényleg nem itt van a helyem.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6769 Dátum: 15 okt 23, 22:08:18 »

Foxxi

Lehet hogy nem itt van a helyed, lehet hogy itt van  (nem az én hatásköröm eldönteni).
Okos ember nem a saját kárán tanul.
Nézz be a hírek közlemények szabályzat / lomtárba és olvasgass bele a régebbi duma topikokba (1000 oldal után lezárják és újat nyitnak) és tanulj!
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 23, 22:15:24 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6770 Dátum: 15 okt 23, 22:41:12 »

Nosztalgikus, mikor egy olyan rég látott ember felbukkan itt, mint Ayumi Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6771 Dátum: 15 okt 23, 22:44:03 »

Minden közösségnek vannak írott és íratlan szabályai, amikről érdemes tájékozódni, bizonyos esetekben kérdezni, nem pedig "berontani" egy összeszokott társaságba, mint elefánt a porcelánboltba. Ezekre a szabályokra nagy ívben tenni nem jófejség vagy "alfahímség", hanem bunkóság és a társasági unintelligencia jele, amit a közösség kisebb-nagyobb mértékben, de egységesen elítél.

De szépen megfogalmaztam Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6772 Dátum: 15 okt 23, 22:48:36 »

Ayumi visszatért... Több mint gyanúsak az egybeesések.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6773 Dátum: 15 okt 23, 22:52:12 »

Nem tértem vissza, csak "életjelet" adtam magamról.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6774 Dátum: 15 okt 23, 23:02:52 »

Vicces nézni azt amikor jön egy újonc és Aes szépen él moderátori hatalmával. Újoncoknál mindig kell szegénynek. Nevet
Nem tudom, hogy alapból mindenki csak ellenséges az újoncokkal, mert miért ne, vagy ilyen a személyísége. Hisz Capa-t is utálta mindenki, de kitartott a kis mocsok. Nevet
Bár még nem olvastam el, hogy mit írt az új srác a férfi topicba, de viccesek ezek a reakciók mindig. Nevet

Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6775 Dátum: 15 okt 23, 23:09:59 »

Ez a trollkodási stílus kicsit olyan mint régen mugen volt. Csak retardáltabba. ikszdé Amikor az elején olvastam, akkor megfordult a fejemben, hogy ő az, de azt hiszem tévedés voltxd


2-3 ezer hozzászólás alatt újoncnak számít az ember, felette pedig menő arcnak (kivéve gmant, mert ő a sok hozzászólása ellenére sem menő  ikszdé).
btw még mindig 2 k alatt *cri evertim*
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 23, 23:44:27 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #6776 Dátum: 15 okt 23, 23:30:25 »

Minden közösségnek vannak írott és íratlan szabályai, amikről érdemes tájékozódni, bizonyos esetekben kérdezni, nem pedig "berontani" egy összeszokott társaságba, mint elefánt a porcelánboltba. Ezekre a szabályokra nagy ívben tenni nem jófejség vagy "alfahímség", hanem bunkóság és a társasági unintelligencia jele, amit a közösség kisebb-nagyobb mértékben, de egységesen elítél.

De szépen megfogalmaztam Nevet

Igazad van, ezt megcsináltam meló helyen is!  smirksweat De szépen lassan megkedveltettem magam.Szoktam hibázni, de a hiba egy jó dolog,  abból lehet tanulni!
Visszaolvasva, tényleg atom fogyatékos voltam, ez igaz rám, hogy nagyon nyers vagyok, ezen kell javítanom!Köszönöm mindenkinek a visszajelzést, próbálok beilleszkedni! bow
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 23, 23:41:32 írta Foxxi » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6777 Dátum: 15 okt 24, 00:11:39 »

De miért? Miért ilyen fontos, hogy beilleszkedj? Mármint most én nem azt mondom, hogy ez baj lenne, vagy bármi ilyesmi. Én se vagyok annyira tagja a közösségnek, csak azon gondolkodom, hogy azt írtad, van egy csomó másik fórum is amin fent vagy, meg, hogy animés tagok közé akarsz becsapódni, főként narutóra fókuszálva, de itt már senki nem néz narutot xD. Meg azt mondtad melód is van.
Akkor miért ilyen nagy baj, ha itt most nem sikerült elnyerned a tagok tetszését? Azoknak a többsége aki ebbe a topicba irosgál, nem azért teszi azt, mert annyira nincs jobb dolga az életben, és minden áron fórumozni akar, legalábbis szerintem, hanem mert kötődik ehhez a "helyhez" meg az itteni emberekhez.
Maga az animés része a dolgoknak, meg az, hogy ide aki épp kiirosgálta magát a naruto topicba betér lazulni, már nagyon elhalt. Pont ezért nem is nagyon befogadóak a tagok.
Tényleg nem elriasztani akarlak, mert nekem aztán mindegy, hogy írsz vagy nem, csak tényleg kíváncsi vagyok.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #6778 Dátum: 15 okt 24, 00:39:32 »

Igazából ezt most hosszú lenne megmagyarázni.

"A legfontosabb befektetés amit csak tehetsz,
a saját magadba fektetetett munkád.
Azt tőled sem elvenni, sem megadóztatni nem lehet."
Warren Buffet

Önfejtesztek, az élet minden területén jobb akarok lenni, és mivel az ember szociális lény, ez is hozzá tartozik, amiben komoly hiányosságaim vannak.Tényleg mélyről jövök, voltam már nagyon nagyon lent, suicid dolgokkal, aztán végigcsináltam egy hét hónapos pszichoterápiát, na az akkora lelki boost volt!Aztán mióta kint vagyok, azóta is fejlesztem magam.
És tényleg köszönöm nektek a visszajelzést, most valamire ráébredtem.Néha jó lenne, kívülállóként látni a saját cselekedeteinket!
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 00:40:19 írta Foxxi » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6779 Dátum: 15 okt 24, 07:05:54 »

Igen én is éreztem már hasonlót, mikor nagyon lent volt bontottam egy sört majd még egyet és még egyet azt mikor másnap felébredtem rájöttem történhet bármi az életben a sört mindig szeretni fogom. Azóta is boldog ember vagyok.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!