24 máj 17, 18:59:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930632 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6750 Dátum: 15 okt 23, 15:32:39 »

Ezer évre eltűntem és mire visszatérek ez vár?  Ohh My God Nem kell foglalkozni a trollal. Etesse magát, minek feccöljünk bele energiát? Nevet

Őszi szünet van, most itthon vagyok. Nevet Pécs szuper hely. Szeretem az egyetememet! :3 :3 Vagyis a pszichológiát inkább. Nevet A BTK-ra járókat nem akarom lenézni, de egy-két személynek olyan sötét ábrázata van, hogy az valami ijesztő. :O
A barátaim nagyon szeretnek inni. Igaz, én csak egy héten egyszer megyek velük, de bőven elég az is. xD

Nincs katalógusos órám! Nyelvesít
 
Hétfőn megírtam életem első zh-ját, bioszból. Nevet 62,5% lett, alias kettes! És hogy? 50 pont volt a zh. Ebből az ábraelemzés ért 15 pontot, ami 0 pont lett, mivel arra sem jöttem rá, mi van a képen. ikszdé a maradék 35 pontból lett 31,5 pontom. Ami majdnem ötös, matematikailag. És ekkor értettem meg, hogy nem az számít, mennyit tudsz, hanem a szerencse. Nem volt időm 100 anatómia-ábrát megtanulni, 20-at sikerült. Nevet Természetesen az A-csoport kapott egy olyan ábrát, amit tudtam, mi meg azt, amire egyáltalán nem számítottam. Szóval eldöntöttem, hogy megyek pótZh-ra. Nekem kell az ötös bioszból, mert úgy érzem, nem azért fektettem bele annyi év energiát a tantárgyba, hogy pont az egyetemen elégedjek meg egy kettessel.
 ( 8 éve foglalkozom komolyabban a biológiával, versenyeztem is, azontúl 4 évig jártam biosz-tagozatos osztályba. Nevet )
A szint itt nem különbözik, csak a mennyiség kegyetlenül sok. ikszdé Szeptemberben meg nem tanultam, igaza lett Noemiminek, és meg is lett az eredménye. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6751 Dátum: 15 okt 23, 15:58:57 »

Gdat, a valóságban egy nagyon jó harcművész le tudna győzni egy a csapatát védő hím gorillát?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6752 Dátum: 15 okt 23, 16:39:55 »

Gorillák ellen még nem harcoltam, úgyhogy nem tudom. De gondolom ők is agyrázkódást kapnak, ha egy 150 kilós ember állcsúcson vágja őket.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6753 Dátum: 15 okt 23, 16:55:22 »

Hát... Egy 150 kilós ember mennyire kap agyrázkódást, ha egy 60 kilós állcsúcson vágja?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6754 Dátum: 15 okt 23, 17:18:11 »

Ha helyesen megcsinálja akkor rendesen. Ki lehet ütni jóval nagyobb embert is.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6755 Dátum: 15 okt 23, 17:33:43 »

Nem vagyok harcművész, de ha a biológiai felépítést nézzük, fegyver nélkül szinte semmi esélye az embernek. A gorillát hiába ütöd állcsúcson, mert más a koponyaszerkezete, kevésbé sérülékeny az agya, és a koponyája sokkal vastagabb, a feje pedig rendkívül izmos. Egy ezüsthátú gorilla 15-ször erősebb, mint egy ember, és simán felemel 600-1000 kg-ot, vagy többet, és a sebessége is meghaladja a miénket. Egy csapással leszakítana egy emberi fejet, vagy összezúzna egy mellkast, letépne egy végtagot, és emellett még agyarai is vannak. ikszdé

Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6756 Dátum: 15 okt 23, 17:34:31 »

A kérdést nagyjából az ihlette, hogy néztem pár videót, ahol boxolókat csapnak szét kenguruk, csak mert erősebbek.
Gondoltam a gorilla is ilyen, csak keményebb, mert ok, hogy ha jó helyen betalálsz, az fáj neki, de hogy lehet védekezni ellene? El sem tudom képzelni.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6757 Dátum: 15 okt 23, 17:36:35 »

Persze, a csimpánz is kb. ötször erősebb, mint az ember, pedig sokkal kisebb. Ennek ellenére darabokra szaggat.

Az ember testi erőt nézve nagyon szerencsétlen lény, és csak rendkívüli edzésekkel kerülhetünk genetikailag erősebb állatok közelébe.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6758 Dátum: 15 okt 23, 17:38:23 »

Miben más egy csimpánz izomzata, hogy kisebb és mégis sokkal erősebb az embernél? (latin szavak nélkül, ha lehet Nevet)
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6759 Dátum: 15 okt 23, 17:42:21 »

Az ember a precizitással vesztette el az erejét. Nemcsak az elvontabb gondolkodás, hanem a precíz mozgás (főleg a kéz mozgása) miatt ilyen nagy az agyunk. Ez azt jelenti, hogy az izomrostokat sokkal sűrűbben idegezik be az idegek, így sokkal precízebb, pontosabb mozgást képesek az izmok végrehajtani. Egy-egy izomcsoportot minél kevesebb idegrost idegez be, annál erősebb, ez van például a csimpánz esetében.

Emellett a csimpánzok izomrostjai valamivel sűrűbbek is, mint az emberé.

« Utoljára szerkesztve: 15 okt 23, 17:52:28 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6760 Dátum: 15 okt 23, 17:51:50 »

Persze, a csimpánz is kb. ötször erősebb, mint az embe
Az egész életem hazugság volt! Sír Hiába a 45-ös kar, ha 50-es kell ahhoz, hogy partiban legyek egy csimpánzzal.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6761 Dátum: 15 okt 23, 17:52:41 »

Megnéztem, milyen vastag egy gorillakoponya, és állítólag a 10-20 centit is simán eléri. Összehasonlításképpen az emberé fél centis. Ezt bizony csákánnyal is ütheted. ikszdé

Ishida, szerezz egy csimpánz edzőtársat, úgy könnyebb lesz elérni az 50-es kart.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mdDrQ9-5Ntc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mdDrQ9-5Ntc</a>
ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 23, 17:54:56 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6762 Dátum: 15 okt 23, 17:52:59 »

Tudtátok, hogy a kenguru egyik őse ragadozó volt? Olyan volt, mint a mai kenguru, csak éles fogakkal, mint valami pattogó, szőrös velociraptor.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6763 Dátum: 15 okt 23, 18:52:03 »

Nem vagyok harcművész, de ha a biológiai felépítést nézzük, fegyver nélkül szinte semmi esélye az embernek. A gorillát hiába ütöd állcsúcson, mert más a koponyaszerkezete, kevésbé sérülékeny az agya, és a koponyája sokkal vastagabb, a feje pedig rendkívül izmos. Egy ezüsthátú gorilla 15-ször erősebb, mint egy ember, és simán felemel 600-1000 kg-ot, vagy többet, és a sebessége is meghaladja a miénket. Egy csapással leszakítana egy emberi fejet, vagy összezúzna egy mellkast, letépne egy végtagot, és emellett még agyarai is vannak. ikszdé



Viszont én büdösebbet szarok. Ez mennyivel növeli az esélyeimet a harcban?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6764 Dátum: 15 okt 23, 18:55:19 »

Attól függ, hogy ezt a gorilla az előtt vagy az után tudja meg, hogy kitépte a beleidet.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!