24 máj 21, 05:27:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933452 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6480 Dátum: 15 okt 14, 20:21:37 »

Anno Hots-hoz kaptam 12 bétakulcsot szóval nem félek ettől. Nevet
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6481 Dátum: 15 okt 14, 20:30:46 »

Crazycat, nagyon jó a képed.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6482 Dátum: 15 okt 14, 20:31:21 »

Capac. Habár mindenki lenézett az egyedül otthonmaradós valóságshowd miatt, nekem kifejezetten tetszett. Kérlek folytasd.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6483 Dátum: 15 okt 14, 20:32:40 »

Crew-ra meg a Rainbow Six Siege-re is kaptam kulcsot ikszdé az elsők között voltam az országban.Előbbire nem is kértem Nevet
Ennyi,meglátják valahol hogy Capac akkor már küldenek is nehogy golyót kapjanak.

Gdat kedvéért
3. nap
Ma dolgoztam így a kajával nem volt gond,viszont pénzt kellett költenem.Egyszerűbb volt amíg anyám csinálta a szendókat.Ma rájöttem hogy van egy macskánk.Vagyis tudtam hogy Carter-őrnagy létezik,csak már nem láttam egy jó ideje.Viszont nagyon elbasztam mert áthívtam a haverjaimat szombatra sörözni,pizzázni stb,de ez azzal jár hogy a sör készletem jócskán meg fog csappanni és nem fog kitartani addig amíg a szülők hazajönnek és apám elmegy venni.Ebbe lehet hogy belehalok.Mindegy majd ők fizetik a pizzát.
Tehát a legnagyobb probléma  sörhiány amit mihamarabb meg kell oldanom.Pechemre csak Heinekent ihatok mert ha más sör éri a nyelvem akkor instant kiköpöm.
Lábjegyzet: nem találom a macska kaját tehát szegény Carter-őrnagy valszeg megdöglik.Sebaj legalább nem nekem kell kinyírnom ha meg akarom enni.

edit 1:
A kosaras csajjal minden jól megy.Egyelőre így fogom itt hívni mert elég megadnom a keresztnevét és Syzy meg Coelho máris lestalkerkodja.

edit 2:
Rájöttem a megoldásra.A sör nagy része víz,A pisim nagy része is víz.Tehát elég ha összegyűjtöm a pisimet egy kancsóba akkor már olyan mintha visszanyerném a sörömet.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 14, 20:43:48 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6484 Dátum: 15 okt 14, 21:08:05 »

Jaj Capac. Én már rég tudom a nevét, fejlettebb faj vagyok.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6485 Dátum: 15 okt 14, 21:29:06 »

Terrorelhárítás orosz módra. Gyújtótöltetes rakétákkal veretik a férgeket Szíriában:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3YpVrtQ37ko" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3YpVrtQ37ko</a>

Nagyon durva látvány, mint valami filmben.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6486 Dátum: 15 okt 14, 22:33:13 »

Köszke Saphi. Nevet Btw lenne egy kérdésem: manapság a depressziónak mennyire lehet biológia oka? Illetve ez típusától függ? (bipoláris, stb)

Béta kulcsokat egyáltalán mikor osztanak amúgy? Mikor elindul a béta, vagy már azelőtt?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6487 Dátum: 15 okt 14, 22:54:05 »

Általában a béta kezdete előtt pár nappal kezdik kiküldeni a kulcsokat.Valamikor a jövő hét elején/közepén már érdemes lesz figyelni azt az emailt amelyikkel regeltél.

Kaze rólad meg is feledkeztem Szomorú de ne áruld el senkinek
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6488 Dátum: 15 okt 15, 03:31:24 »

A rohadt Windows-frissítés miatt, amit ki kellett várnom a laptop bekapcsolása után, nem sikerült pont 4:20-kor hozzászólást írnom...  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 15, 03:31:56 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6489 Dátum: 15 okt 15, 07:26:48 »

Köszke Saphi. Nevet Btw lenne egy kérdésem: manapság a depressziónak mennyire lehet biológia oka? Illetve ez típusától függ? (bipoláris, stb)

Nem egy tanulmányt, és szakkönyvet, valamint szakember véleményét tanulmányoztam egész éjjel, de sikerült megtalálnom a választ.  Mosolyog

http://lmgtfy.com/?q=depresszi%C3%B3+biol%C3%B3giai+okai


jah tudom hogy nem nekem szólt a kérdés de ha már nem privátban hanem a közösség előtt tetted fel akkor szívesen segítettem.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 15, 07:30:40 írta Syzygy » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6490 Dátum: 15 okt 15, 08:07:01 »

Syzy, mi ez a Slane típusú hsz?  Nevet
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6491 Dátum: 15 okt 15, 11:09:25 »

Micsudi ilyen hirdetést kellett volna föladnod és már rég lenne saját pecód Londonban Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6492 Dátum: 15 okt 15, 11:59:13 »

Nem kell hirdetés ikszdé az egész családommal megyek Mosolyog de azért köszi. Nekem nem ilyen a problémám Nevet  Én nagyon jól kijövök a lányokkal a barátaim és ismerőseim nagyrésze roppant csinos fiatal lány, és szeretnek és megbízható barátnak tartanak Nevet  csak megdugni nem tudom őket ikszdé  igaza van gdatnak lánnyal nem barátkozunk. pont. ellentétes a férfi nemi szereppel. kellett 6 év mire ez a gondolat ki is kristályosodott.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6493 Dátum: 15 okt 15, 12:19:59 »

Lool ez a hirdetés. Én se írhattam volna jobban. Jóban lennék a taggal. Nevet


Syz vs Crazycat:

whi u do dis pls
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 15, 12:22:40 írta Stance » Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6494 Dátum: 15 okt 15, 13:01:01 »

Idézet
igaza van gdatnak lánnyal nem barátkozunk.

Én szeretek fiúkkal barátkozni, de amúgy tényleg ne. Pont azon gondolkodtam tegnap egy fél délelőtt, hogy miért néznek ki olyan jól a fiatal sebészek, a többi helyre ez annyira nem jellemző. ikszdé
Pedig az összes az orra karcolja a műtőlámpát, és nagyon közömbösek és magabiztosak. Szóval pont ezért. ikszdé
Ha elkezd valaki jópofizni, akkor átbillen a vonzó kategóriából az "aranyos és jófej" kategóriába. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!