24 máj 17, 14:19:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930521 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6345 Dátum: 15 okt 11, 14:25:14 »

Csinyátam rántott húst, szeltem rá főtt tojást és hagymát, arra rá némi reszelt sajt és be a sütőbe.

Farmakológia könyvben van egy húsz soros mondat, és azt hittem, azt már nem tudják felülmúlni... de sikerült. Egyetlen mondatba belesűrítették a következő hatóanyagokat: timolol, propanolol, nadolol, pindolol, atenolol, bisprolol, betaxolol, esmolol, metoprolol, nebivolol, labetolol, carvedilol, butoxamin, efedrin, amfetamin, tyramin, ritodrin... és basszus az a vicc benne, hogy ez nem felsorolás. ikszdé
Mi az a nebivolol?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6346 Dátum: 15 okt 11, 15:33:11 »

Farmakológia könyvben van egy húsz soros mondat, és azt hittem, azt már nem tudják felülmúlni... de sikerült. Egyetlen mondatba belesűrítették a következő hatóanyagokat: timolol, propanolol, nadolol, pindolol, atenolol, bisprolol, betaxolol, esmolol, metoprolol, nebivolol, labetolol, carvedilol, butoxamin, efedrin, amfetamin, tyramin, ritodrin... és basszus az a vicc benne, hogy ez nem felsorolás. ikszdé
A sok ol végződés után csak annyit éreztem, hogy ez valami hipnotizáló tanfooyam és most szépen bealszol. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6347 Dátum: 15 okt 11, 16:21:59 »

Engem is teljesen hipnotozolt, mire végigértem rajta. ikszdé

Idézet
Mi az a nebivolol?

Igazából jó, hogy a leszbik jutottak eszedbe, mert ezt pont arra fejlesztették ki, hogy ne alakuljon ki erektilis diszfunkció azoknál, akiknek vérnyomás- és pulzuscsökkentőt kell szedniük. ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6348 Dátum: 15 okt 11, 17:03:03 »

Saphi, ki írt a leszbikről? Én nem látok ilyet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6349 Dátum: 15 okt 11, 17:13:41 »

Nem írtam, de tényleg rájuk gondoltam. Ezt nem volt nehéz kilogikázni, van vagy 3-4 dolog, amire gondolni szoktam.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6350 Dátum: 15 okt 11, 20:51:52 »


Wikinger Bisztró. Potom 2100 Forint egy ilyen burger, újratölthető pohárral és egy falat hasábburival. Megérte, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6351 Dátum: 15 okt 11, 20:59:42 »

Mondjuk a képből nem igazán derül ki mekkora a burger,de nem tűnik rossznak.Bár ha instagrammra raktad volna ki az menőbb lenne Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 11, 21:00:24 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6352 Dátum: 15 okt 11, 21:01:26 »

És valami effekt sem ártott volna a képre  Gondolkozik  Nevet

Nem tűnik olyan nagynak, hármat betolnék belőle.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6353 Dátum: 15 okt 11, 22:01:21 »

35 dekás a húspogi és jó fűszeres. Bacon is van benne, ami ad egy extra ízt neki. Mosolyog
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6354 Dátum: 15 okt 12, 12:22:49 »

Anyámék elmentek 3 hétre indiába.Egyedül vagyok.Lássuk mink van.
1. nap
-Létfenntartó rendszer működik.
-Oxigén van
-Víz van
-A kaja ha beosztom elég nagyjából 2 hétre.A harmadik héten már elkezdenék éhezni,de rájöttem hogy van pénzem.Ha rendelek pizzát azzal pénzt költök,de értékes tápanyagokat juttatok a szervezetembe.Elmehetek sörözni is.Megehetem a kutyát,a macskát,a húgomat és akkor már pénzt sem kell költenem.
-WC papír elég nagyjából egy hónapra.Kettőnkre szétosztva fejenként kb két hét (majd megpróbálom nem lepisilni a wc deszkát)
-Van tiszta ruhám.
Bajok:
-Nem tudom hogyan lehet beindítani a mosógépet meg a mosogatógépet(no para ott az internet)
-Nincs kommunikációm anyámékkal.Egy emberi mulasztáson alapuló balesetben odalett a teljes komm. rendszerem (bebaszva bezúztam a telóm)

Mindent összevetve a készletek bőven kitartanak,csak ki ne nyírjam a húgom.

ui.: lehet hogy túl sokszor láttam a Mentőakció c. filmet.

« Utoljára szerkesztve: 15 okt 12, 12:24:07 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6355 Dátum: 15 okt 12, 12:33:47 »

Mi lenne veled egy zombiapokalipszisben vagy háborúban, te úr isten. xD
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6356 Dátum: 15 okt 12, 13:28:48 »

19-20(-21?) évesen ne legyél már ennyire életképtelen  ikszdé

Egyre többen lájkolják a Coelhós oldalamat olyanok, akikről fogalmam sincs, kicsodák  Nevet (valószínűleg nem is nkw fórumosok)
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 12, 13:29:33 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6357 Dátum: 15 okt 12, 13:35:58 »

Mentőakciónak hívod a Marsit? Na látod ezért nincsenek barátaid Nevet Inkább olvasd el 3x még, bár film is egész jó lett.


Na most visszaolvastam vagy 3 oldalt, és tudjátok mit? Micsudi, ha van rá igény én elmegyek veled Mammutba egy délutánnyi plázázásra, és megtanítalak öltözködni. Ingyér' és bérmentve. Nevet Már nem bírom nézni amit itt összeszenvedsz.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6358 Dátum: 15 okt 12, 13:54:27 »

Elolvastam már egy párszor a könyvet és ja,a  film is fasza lett.Viszont már csak azért is Mentőakciónak hívom,hogy ideges legyél muhahahha
19-20(-21?)
22

1. nap fele
Ma megebédeltem,rájöttem hogy az étel melegítve finomabb mint hidegen.Holnap találkozom a kosaras csajjal,tehát addig ki kell húznom valahogy.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 12, 13:56:28 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6359 Dátum: 15 okt 12, 14:29:55 »

Hajrá Nevet Drukkolok Nevet különben milyen magas a csaj Nevet ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!