24 máj 21, 05:28:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933452 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6150 Dátum: 15 okt 01, 15:36:21 »

Gyakorlatilag semmivel.Ül egész nap és filozofál arról hogy milyen romlott az ember.A társadalom számára totál haszontalan,nem úgy mint egy hangtechnikus.

Szerk
11gb hely kell az Star Wars Battlefront bétának.Legalább nem kell neki sok hely ha már jól nem lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 16:12:00 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6151 Dátum: 15 okt 01, 18:20:50 »

A filozófia azt jelenti, hogy a bölcsesség szeretete. Nem arról szól amit te mondtál. Az a lényege, hogy gondolkodjunk is arról, hogy kéne élni. De ez persze nem divat és könnyű lesöpörni az asztalról azzal a proli hozzáállással, hogy: He. Gondolkodni. Azt nem lehet megenni.

Európa éppen azért van válságban, mert a filozófiája megrekedt a nihilizmus szintjén. Illetve ami "érték" maradt az az öngyűlölet. Azt még becsülik.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 18:24:02 írta Gdat88 » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6152 Dátum: 15 okt 01, 19:21:05 »

Idézet
"Orsolya Nagy Ez úgy tudom tévedés. fehér szülőknek is születhet néger gyereke, mert mindannyian hordozzuk a fekete gént. De lehet én tévedek."

Na jó, ebben a pillanatban befejeztem a Gondoltad volna? nevű oldal követését, mert ennyi dilettáns balfasz buta idiótát még sehol sem láttam. Az emberiségbe vetett hitem rendül meg akárhányszor rákattintok egy képre.
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6153 Dátum: 15 okt 01, 20:24:20 »

Saphira szerintem megcsalta a csávóját valami négerrel és így magyarázza ki. Kiröhög én hálistennek soha nem olvasok kommentet bár lehet érdemes. Szeretek ezeken a dilettáns barmokon nevetni Kiröhög

csak igazából nem tudtam elképzelni, hogy aki filozófiát tanul, az milyen munkát fog csinálni? Mosolyog

Hm. Nekem gond lenne most 11 giga. Mikor a WoTot szedtem le is fél óráig törölgettem a gépemről ikszdé 500 gigás merevlemez full tele...  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 20:27:33 írta Lilus » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6154 Dátum: 15 okt 01, 20:38:31 »

Saphi,hirtelen eszembe jutott hogy már láttam valahol azt amit írtál.
Meg is van.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=EB1vNm9kiFk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=EB1vNm9kiFk</a>

Bölcsészekből lesznek a legjobb arcok a mekiben.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6155 Dátum: 15 okt 01, 20:39:40 »

Lilus: Menekülj Saphira haragjától. Még nem késő.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6156 Dátum: 15 okt 01, 20:56:46 »

Jaj.... *porzó homok* mi rosszat mondtam? Szomorú ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6157 Dátum: 15 okt 01, 23:20:25 »

De jó, most jöttem rá, hogy az egyik utolsó kedvenc mangámból anime lett Nevet Már vagy két éve semmit se néztem, de ezt muszáj lesz *-*
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6158 Dátum: 15 okt 02, 07:49:00 »

Nem gondoltam volna, hogy a munkahelyemről eljönni fájóbb lesz mint bármelyik sulimból a ballagás.  Neeem
Viszont felköltöztem Pestre. :3
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6159 Dátum: 15 okt 02, 08:00:57 »

Felvidítalak a legbénább szupererővel, amit most találtam ki. Mezítláb képes vagy lábnyomot hagyni bármely felületen, mintha homokban járnál. Haszontalan, de menő.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6160 Dátum: 15 okt 02, 08:07:42 »

Bármilyen felületen? Az nem haszontalan. Valakinek az arcába lépsz és megnézheti magát.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6161 Dátum: 15 okt 02, 08:55:49 »

Nem gondoltam volna, hogy a munkahelyemről eljönni fájóbb lesz mint bármelyik sulimból a ballagás.  Neeem
Viszont felköltöztem Pestre. :3

Nekem is fájó volt.... tegnapelőtt volt az utcsó nap, hogy még ott dolgoztam, habár már aug. 27 óta nem dolgozom. Táppénz+szabi. Mosolyog Fájó volt, de igazából csak néhány embert sajnáltam. Szerencsém van, igazából fel sem fogom, hogy mekkora, hiszen már van új. MO-n ez hatalmas szerencse ikszdé

Viszont volt ott pár gonosz... akit nem sajnálok, sőt örülök, hogy megszabadulok.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6162 Dátum: 15 okt 02, 09:24:41 »

Nekem nemsoká választanom kell hogy mit akarok csinálni.Ugye jelenleg az Mtv-nél vagyok hangos,közben meg világítást tanulok faterom egy ismerősénél.
El kell döntenem hogy Melyiket akarom tovább vinni,mert mind2 helyen rendesen kitudnak tanítani.Januárig el kell döntenem hogy mit akarok ikszdé jelenleg a hang mellett vagyok,viszont nemntudom hogy lesz-e új szerződésem.De a fény is érdekel,viszont az sokkal nehezebb Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6163 Dátum: 15 okt 02, 13:27:51 »

Egyébként divat szidni a bölcsészeket, de róluk legalább a haláluk után elneveznek utcákat. Nevet MMO questeket író programozókról, ügyvédekről vagy hangtechnikusokról hány utcát neveznek el?  Nyelvesít
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6164 Dátum: 15 okt 02, 15:55:11 »

Hát Gandhiról azért elég sok mindent elneveztek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!