24 máj 21, 08:29:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933539 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6030 Dátum: 15 szep 25, 20:15:30 »

Ha sikerülne is (amit erősen kétlek), elég hülyén néznél ki hatalmas karokkal és vézna testtel ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6031 Dátum: 15 szep 25, 21:22:27 »

Esélyed sem lenne papi  Nyelvesít te öreg vagy,bennem meg még lángol a fiatalság Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6032 Dátum: 15 szep 25, 22:08:29 »

Ha Stallone 70 évesen szétrúgja bárkinek a seggét, akkor én sem ijedek meg valami GTA fanboytól, aki nem tiszteli a kort és a bölcsességet  Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6033 Dátum: 15 szep 25, 23:08:42 »

Aki nem ismeri a szabályokat, az a lényeg, hogy egy szigeten vagyunk összezárva és eredetileg egy, de itt csak két túlélő lehet. Ti kit választanátok szövetséges gyanánt és kit akarnátok megölni először?
Szövetségesnek olyat választanék, akit könnyen megölhetek fizikumából adódóan vagy sík hülye. Akit pedig elsőként ölné(n)k meg az Saphira. Szép és okos nőnél nincsen veszélyesebb egy ilyen játékban.

Az egyik barátom is mindig ezzel jön, de az én agyam meg kizárja ezt és nekem pl. sosem tűnt fel. Nevet
Ha azzal folytatjuk, hogy Juicenak is a seggét mutogatják, megdugatják, magát Kurt Suttert is seggbe rakják Ottóként a sorozatban... Nehéz nem gondolni arra, hogy aberrált. XDD
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6034 Dátum: 15 szep 26, 08:17:52 »

Stallone 70 évesen csak a 20 kiló botox seggét tudta szétrúgni Nevet a többi a kaszkadőrök érdeme Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6035 Dátum: 15 szep 26, 09:15:22 »

Szerintem tegnap csak azért nem rúgtam be nagyon, mert a pia mellé annyit zabáltam, hogy a nagy részét felszívta. Ingyen volt na, senki ne mondja, hogy ilyenkor ne legyek pofátlan, pont ilyenkor kell pofátlannak lenni. Gombaleves, egyszemélyes bőségtál, 7 kakaós palacsinta és másfél adag gesztenyepüré mellé végigittam az itallapot, mert saját bukszából úgyse tennék ilyet soha.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6036 Dátum: 15 szep 26, 14:21:44 »

Tudtátok, hogy Minas Tirithnek (ami fehér várat jelent) a másik neve a Királyok városa?
És azt, hogy a magyar Fehérvár másik neve Királyok városa?
Véletlenek pedig nincsenek!
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6037 Dátum: 15 szep 26, 17:16:56 »

Most olvastam hogy ég Európa legnagyobb mecsete Londonban. Vajon kire kenik rá Nevet ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6038 Dátum: 15 szep 26, 18:06:05 »

Én a legszebb csajt választanám a fórumon. Gdat és Coelho úgy is mindenkit kinyír előbb-utóbb addig meg dugnánk mint a nyulak és egész nap szívnánk. Legalább boldogan távoznánk el az életből amíg mindenki kínok között meghal éhezve. #életkép
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6039 Dátum: 15 szep 26, 21:38:27 »

Az Otellót hangosítottuk az Operában Nevet nem volt semmi Nevet

---->
Felhőtlen Philadelphia beszélgetés:

Frank: Bezzeg amikor én vietnamban voltam...
Dennis: Frank,te egyszer voltál vietnamban,egy üzleti úton két napig.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 26, 22:49:30 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6040 Dátum: 15 szep 27, 11:25:21 »

Capacnak jár a személyre szabott kutyás kép Nevet



Én a legszebb csajt választanám a fórumon. Gdat és Coelho úgy is mindenkit kinyír előbb-utóbb addig meg dugnánk mint a nyulak és egész nap szívnánk. Legalább boldogan távoznánk el az életből amíg mindenki kínok között meghal éhezve. #életkép

Á, a legszebb csajt vinnénk magunkkal, valakinek cipelnie is kell a felszerelést  ikszdé

Mióta megszakadtak a fórum intergalaktikus diplomáciai kapcsolatai, azóta olyan kihalt lett a duma topic.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 27, 12:29:07 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6041 Dátum: 15 szep 27, 13:16:03 »

Szerintetek megérné egy szuper csúcsragadozót teremteni a terroristák ellen, vállalva a kockázatot, hogy később ellenünk fordul?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6042 Dátum: 15 szep 27, 13:43:32 »

Tekintve, hogy a legtöbb hasonló terrorista csoport is ugyanígy lett létrehozva, így egyértelműen nem érné meg.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6043 Dátum: 15 szep 27, 14:19:51 »

Nincs több One Piece spoiler Nevet elolvastam éjszaka a mangát mert nem bírtam várni Nevet  Háááát epic Nevet
Nem érné meg. Gondoljatok bele, hány ember parádézik világszerte meg a közel keleten?  Már réges régen ki lehetett volna ott takarítani. Csak a saját "civilizáltságunk" (emberi jogok stb.) kvázi megakadályozza hogy bárki elvégezhesse ezt a nagyon nagyon nagyon véres-piszkos melót. A másik hogy ezeket az IS-t az USA a Szaudiak meg persze Izrael pénzeli. A kurdokat a törökök miatt nem lehet támogatni. Aszad megbuktatása a nyugat érdeke ezért nem támogatja senki, bár most hogy az oroszok nyíltabban bekapcsolódtak a buliba az ő oldalán, így talán még van esély arra hogy valami érdemleges történjen arrafelé, mert most már évek óta csak romlik ott a helyzet. Bár amíg valódi intenzív szárazföldi támogatást nem kap ott valamelyik fél, addig marad ez az állapot.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6044 Dátum: 15 szep 27, 14:22:28 »

Kedves nézőink, Micsudit, a Közel-Kelet politikai helyzetének nemzetközileg is elismert szakértőjét hallhatták Nevet

Végre kicseréltem a törött WC-deszkánkat, tök büszke vagyok magamra (és kényelmesebb is sokkal Nevet).
Naplózva

Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!