24 máj 17, 15:05:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930537 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6015 Dátum: 15 szep 25, 09:50:43 »

Ez a Kurt Sutter nekem nagyon gyanús. Tuti , hogy van benne valami buziság is. Vagy én vagyok homofób , mert kezdem unni Charlie Hunnam seggét... :/
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6016 Dátum: 15 szep 25, 10:53:07 »

Mostanában atomdeep álmaim vannak. Annyira, mint még soha és sikerül tudatosnak lennem közbe. Ma például tiszta Eredet volt. Álmomból felébredtem az első álmomba, rájöttem, hogy csak álmodtam az álmot, miközben még aludtam. Elég mindfuck.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6017 Dátum: 15 szep 25, 11:07:44 »

Nekem csak egy haverom van oda az ilyen baromságokért ikszdé tele van ragasztva a szobája ilyen önbizalom növelő idézetekkel.

Szerintem nincs baj ezekkel, nekem is van kinn néhány motiváló kép, de nem ilyen giccsesek, hanem egyediek Nevet

Esős időben más is hajlamos elaludni és túl későn felkelni? Mitől lehet? Ennyire nyugtató hatású az eső hangja?
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6018 Dátum: 15 szep 25, 11:10:22 »

A "Mindenki annyit ér amekkora karja van" nem inkább demotiváló? Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6019 Dátum: 15 szep 25, 11:11:45 »

Neked lehet, hogy az  ikszdé De nem ilyenek vannak kinn a szobámban, egy kis parafatáblára tűztem ki pár képet, ami az íróasztalomon van.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6020 Dátum: 15 szep 25, 11:35:16 »

Engem nemigen tudnak megmozgatni ezek a motiválós valamik. Millióból egy talán. Ez a kép ilyen:



Nevet
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6021 Dátum: 15 szep 25, 12:06:40 »

Erős fejfájás, attól van most aludhatnékom. De mehetek a postára meg a henteshez a zöldségeshez és a kisboltba. Cserébe megúszom a mosogatást. Bár öcsém elvitte az esőkabátom Szomorú  ernyőm van de sok helyre megyek így macerásabb. F***
B*zi eső Szomorú Legalább a postát kihagyhatnám ikszdé Tegnap este harcművész videókat néztem és láttam egy francia wing chun mestert. Én ilyen folyékony könnyed kung fut még nem igazán láttam. Minden mozdulata olyan volt hogy nem tudtam eldönteni hogy ez most reflex vagy tudatosan ilyen gyors, és mivel oktatott erőt nem láttam bennük (mármint a mozdulatokban), nem egy nagydarab izmos csóka, de azért én egyet sem szeretnék kapni tőle. Igen komoly csodálatot éreztem amikor néztem.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 25, 12:10:08 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6022 Dátum: 15 szep 25, 12:08:15 »

Egy igazi férfi nem fél egy kis esőtől Nevet (na jó, szövetkabáthoz én is használok esernyőt Nyelvesít)
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6023 Dátum: 15 szep 25, 12:20:48 »

Na megint egyet értünk valamiben.Ez már nagyon para.
Semmi baj nincs Egy kis esőben.Csak a sok finnyás fancy boy siránkozik itt.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6024 Dátum: 15 szep 25, 12:30:17 »

3. hete köhögök megállás nélkül az elején lázas voltam de minen elmúlt csak a fránya köhögés maradt Szomorú  pedig pipázni akarok Szomorú olyan kiba jó édes dohányom van most. és ki fog száradni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6025 Dátum: 15 szep 25, 14:09:01 »

Ez a Kurt Sutter nekem nagyon gyanús. Tuti , hogy van benne valami buziság is. Vagy én vagyok homofób , mert kezdem unni Charlie Hunnam seggét... :/

Az egyik barátom is mindig ezzel jön, de az én agyam meg kizárja ezt és nekem pl. sosem tűnt fel. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6026 Dátum: 15 szep 25, 18:53:08 »

Azt álmodtam (egy csomó egyéb baromság mellett), hogy Saphira le akart lőni egy erdőben és én egy könyvvel blokkoltam a golyókat. Nem biztos, de mintha valami Battle Royale-szerű versenyen lettünk volna.

Izgalmas lenne amúgy csinálni egy ilyet fórumon, kíváncsi vagyok, ki maradna utoljára életben (egy vagy két túlélő lehetne). Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 25, 18:54:48 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6027 Dátum: 15 szep 25, 18:56:52 »

Én Coelhoval lennék. Szerintem mindenkit kinyírnánk.
Aki nem ismeri a szabályokat, az a lényeg, hogy egy szigeten vagyunk összezárva és eredetileg egy, de itt csak két túlélő lehet. Ti kit választanátok szövetséges gyanánt és kit akarnátok megölni először?
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 25, 18:57:47 írta Gdat88 » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6028 Dátum: 15 szep 25, 19:04:07 »

Mindenki levadászná Micsudit és Capacot  ikszdé Aes pedig létrehozna egy utópisztikus kommunista társadalmat, szóval vele nehezebb dolgunk lenne, mert az elvtársai bevédenék
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6029 Dátum: 15 szep 25, 19:42:13 »

Bátran állíthatom hogy 3000 óra cod után egy késsel simán levadászok mindenkit.Ha nincs késem,akkor kukafedő vagy távcső.
Aztán levadászom Aest mert én a demokrácia lovagja vagyok.A végére hagynám Micsudit és addig verném a fejét a kukafedővel amíg el nem tűnik a depije.Utána őt is levágnám.
Coelhot meghagynám de levágnám az ötvenes karjait és kicserélném az enyémekre,aztán eldobnám a deákon hogy sírjon mert oda lett mindene.

---->
jó, én most döntöttem úgy hogy ez a játék kell nekem.Leszarom a fogadalmam hogy többé nem veszek Uborka játékot.Ez kell Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_GXqBOw-8n8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_GXqBOw-8n8</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 25, 19:55:46 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!