24 máj 17, 17:24:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930604 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5925 Dátum: 15 szep 22, 22:07:57 »

Említettem már, hogy a GTA San Andreasra 17-18 éves koromban elcsesztem egy egész nyarat, miközben a haverok bandáztak, csajoztak, kocsmáztak, buliztak, nyaraltak, magyarul élték az életüket? Nevet Fogadd meg egy bölcs öregember tanácsát és ne kövesd el te is ezt a hibát.  Nyelvesít
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5926 Dátum: 15 szep 22, 22:11:29 »

1db 20 centis elől
1db 20 centis oldalt
1db 12 centis alul
1db 12 centis hátul
1db 20 centis felül

Azért baszki ennek lehet egy hangereje. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5927 Dátum: 15 szep 22, 22:15:30 »

Semmi hangja nincs.Direkt olyan ventiket raktam bele amik erősek de hangtalanok.
ebből van benne 2
http://www.pcx.hu/termek/aerocool-dark-force-black-200mm-ventil-tor-952768

ebből is 2
http://www.pcx.hu/termek/arctic-f12-pro-12cm-ventil-tor-42952

az elülső 20 centis gyári
ja és a ház http://www.coolermaster.com/case/mid-tower-cm690-series/cm693/

Említettem már, hogy a GTA San Andreasra 17-18 éves koromban elcsesztem egy egész nyarat, miközben a haverok bandáztak, csajoztak, kocsmáztak, buliztak, nyaraltak, magyarul élték az életüket? Nevet Fogadd meg egy bölcs öregember tanácsát és ne kövesd el te is ezt a hibát.  Nyelvesít
Tavaly kb 500 óra minecraftot  toltunk le haverokkal.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 22, 22:20:40 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5928 Dátum: 15 szep 22, 22:20:37 »

Kemény buli lehetett kemény arcokkal  ikszdé

Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5929 Dátum: 15 szep 22, 22:25:26 »

Ne is mondd...1 liter kubutól már rottyon voltam.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5930 Dátum: 15 szep 22, 23:05:28 »

Amikor te 17 éves voltál még volt is élet. Most a bulik abból állnak, hogy az éjszaka háromnegyed részébe mindenki nyomkodja az okostelefonját. Haverjaim meg ismerőseim is folyton töltögetik fel a képeiket, hogy mekkora bulikat csaptak hétvégente aztán a valóságban meg semmi nem történt csak mindenki bele van buzulva a telefonjába és nem ismernek olyat hogy jól érzik magukat. Ironikus amúgy ez a yoloswag kor, arról szólna, hogy egyszer élünk és csináljunk meg minden hülyeséget, aztán közbe csak a képmutatás megy meg a színészkedés, hogy mindenki mekkora sztár de fogalmuk sincs arról milyen az, amikor tényleg totál részegen jól érzed magad vagy beszélgettek a spanokkal miközben elszívtok két pakk anyagot egy este alatt.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5931 Dátum: 15 szep 22, 23:42:01 »

Fel fogom rakni a GTA-t de én nem szeretem az autós játékokat ikszdé mindig is elrugaszkodott voltam Nevet Na majd a battlefront bétán már részt veszek a kicsivel hátha az megizzasztja Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5932 Dátum: 15 szep 23, 08:54:33 »

Semmi hangja nincs.Direkt olyan ventiket raktam bele amik erősek de hangtalanok.
ebből van benne 2
http://www.pcx.hu/termek/aerocool-dark-force-black-200mm-ventil-tor-952768

ebből is 2
http://www.pcx.hu/termek/arctic-f12-pro-12cm-ventil-tor-42952

az elülső 20 centis gyári
ja és a ház http://www.coolermaster.com/case/mid-tower-cm690-series/cm693/

Gondoltam, hogy jó cuccot tettél bele, de azt akkor se hiszem el, hogy nem zajos. Ennyi coolernek hangja van. ikszdé

Amúgy lehet csak én vagyok őskonzervatív, de nálam a jó, minőségi hűtés még mindig ott kezdődik, és ott is ér véget, hogy Zalman. Mondjuk, árban ez nem egy jó választás, de minden másban igen. Bár nem tudom mennyire gyártják még, azt hallottam csődbe mentek. Azért remélem, ha valaha eljutok odáig, hogy tényleg fejleszteni tudjak, és a hőn áhított i5-ös konfigot össze tudom rakni, akkor kapok még Zalmant. Bár ebben akár használtat is vennék, mert tényleg annyira jó.

Amikor te 17 éves voltál még volt is élet. Most a bulik abból állnak, hogy az éjszaka háromnegyed részébe mindenki nyomkodja az okostelefonját. Haverjaim meg ismerőseim is folyton töltögetik fel a képeiket, hogy mekkora bulikat csaptak hétvégente aztán a valóságban meg semmi nem történt csak mindenki bele van buzulva a telefonjába és nem ismernek olyat hogy jól érzik magukat. Ironikus amúgy ez a yoloswag kor, arról szólna, hogy egyszer élünk és csináljunk meg minden hülyeséget, aztán közbe csak a képmutatás megy meg a színészkedés, hogy mindenki mekkora sztár de fogalmuk sincs arról milyen az, amikor tényleg totál részegen jól érzed magad vagy beszélgettek a spanokkal miközben elszívtok két pakk anyagot egy este alatt.

Hát ebben nagyon igazad van. Tiszta gáz tényleg, hogy az ilyen #swag #yolo divat mennyire nem kapcsolódik ahhoz, amit jelent, és az egész tényleg Facebookon meg instagramon megy. Az igazi "yolo" emberek a régi hippik meg rockerek meg punkok voltak, akik tényleg tudtak még élni meg bulizni, telefon nélkül is. Sőt pont anélkül a leginkább.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5933 Dátum: 15 szep 23, 09:05:49 »

Amikor te 17 éves voltál még volt is élet. Most a bulik abból állnak, hogy az éjszaka háromnegyed részébe mindenki nyomkodja az okostelefonját. Haverjaim meg ismerőseim is folyton töltögetik fel a képeiket, hogy mekkora bulikat csaptak hétvégente aztán a valóságban meg semmi nem történt csak mindenki bele van buzulva a telefonjába és nem ismernek olyat hogy jól érzik magukat. Ironikus amúgy ez a yoloswag kor, arról szólna, hogy egyszer élünk és csináljunk meg minden hülyeséget, aztán közbe csak a képmutatás megy meg a színészkedés, hogy mindenki mekkora sztár de fogalmuk sincs arról milyen az, amikor tényleg totál részegen jól érzed magad vagy beszélgettek a spanokkal miközben elszívtok két pakk anyagot egy este alatt.

Nem tudom, merre jársz bulizni, de én ezeket nem tapasztalom annyira. Bár mostanában két sör között néha én is gyorsan végigpörgetem a Tindert vagy felnézek ide a fórumra : (((
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5934 Dátum: 15 szep 23, 09:16:07 »

Zalman.
Az Arctic a legjobb hűtő,ez tudott.Nincs nálam zaj mérő,de úgy van beállítva hogy a legmagasabb fordulat számon sem tol többet mint 20db .
A felső venti jelenleg 800 rpm-men pörög,az oldalsó is asszem annyin,a 12 centisek meg olyan 1200.

Amúgy mi a jó abban hogy ha egy rakás emberrel vagy egy helyen,szól a fos zene,stb?
Számomra többet jelent a haverokkal összejönni lemenni a dunapartra inni,vagy beülni egy kocsmába inni és dumálni...
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 23, 09:28:59 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5935 Dátum: 15 szep 23, 09:33:53 »

Amúgy mi a jó abban hogy ha egy rakás emberrel vagy egy helyen,szól a fos zene,stb?
Számomra többet jelent a haverokkal összejönni lemenni a dunapartra inni,vagy beülni egy kocsmába inni és dumálni...

Ha a haverok között vannak elérhető nőstények (de macsón hangzik így nevezni a nőket... na jó, nem  ikszdé), akkor a kocsmázás is jó, ellenkező esetben az ilyen egyedek a hangos szórakozóhelyeken lelhetőek fel. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5936 Dátum: 15 szep 23, 10:34:21 »

Haverok közt általában én vagyok az akinek nincs nője ikszdé
Hangos szórakozó helyre meg nem járok ha nem muszáj Nevet bár anno Szigeten 2013-ban volt egy jó napom Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5937 Dátum: 15 szep 23, 10:35:49 »

Haverok közt általában én vagyok az akinek nincs nője ikszdé

Pedig már a GTA:SA-ban is lehetett több barátnőd egyszerre Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5938 Dátum: 15 szep 23, 10:44:38 »

A discoban való ismerkedés nem valami könnyű dolog. Személytelen az egész és nagyon kevés a potenciális partner. Szeretnék már valami komolyabb kapcsolatot nem olyan trashkurvákkal akiknek annyiból áll az életük, hogy kurva jól nézzenek ki. Elég elérhetetlennek tűnik. Igazából Kecskemét elég halott hely meg tele van nem napon barnult tesókkal. Pesten meg Szegeden is voltunk bulizni viszont az nagyon király volt. Nekem mondjuk rengeteget kell innom, hogy diszkóban jól tudjam magam érezni. Inkább a házibulikat, kocsmázásokat, dartsozást, csocsózást, biliárdozást, lan partykat, stb támogatom ha tivornyázásról van szó. Sokkal jobb élményeket lehet így szerezni. Mondjuk ezt az állandó nőstényvadászatot sem szeretem sok haveromban. Egyszerűen ez a mániájuk, hogy folyton csajokról beszélnek meg hogy megbasznának mindenkit. Olyan vágytól függni, ami az adott pillanatban elérhetetlen és inkább sírni minthogy jól érezni magad elég faszság. Meg folyton ezt hallatni is idegesítő. Olyan ez a panaszkodás a csávóknál mint a nőknél ahogy egymás között beszélik hogy letört a körmük. Milyen férfi az aki még egy ösztönt sem tud legyőzni?
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5939 Dátum: 15 szep 23, 11:05:11 »

Semmi nem olyan király szinte, mint szórakozóhelyen csajozni. Ez az egyik fő tanulsága az életemnek. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!