24 máj 21, 09:34:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933580 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5865 Dátum: 15 szep 19, 14:59:01 »

Na jó, de ne hívd őket hadzsiknak, mert egyrészt google nélkül nem tudják az emberek mi az. Másrészt nem is helyes megnevezés, mert nem mind hadzsi.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5866 Dátum: 15 szep 19, 15:12:02 »

Szerintem béna ez a videó.

Viszont, amit tényleg nem értek, hogy mi értelme volt a hét elején ennek a nagy hurrdurrnak, hogy akkor most aztán nem engedjük be a zombikat többet, ha pár nappal később, Horvátországon keresztül megint szabadon özönölhetnek?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5867 Dátum: 15 szep 19, 15:26:48 »

Mert az emberi butaságot sosem lehet belekalkulálni teljesen a dolgokba. Light is ezért vesztett a Death Noteban. Szomorú
A horvátok úgy viselkedtek, mint valami fogyatékosok. Itt aztán mindenen rendben lesz magától. Aha, persze.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5868 Dátum: 15 szep 19, 15:31:35 »

Szerintetek mikor félelmetesebb egy ostrom, mikor sok kicsi ellenség támad, vagy mikor egy nagy?
Illusztrálom:
http://pre04.deviantart.net/eed2/th/pre/i/2015/085/d/b/orc_siege_by_caiomm-d8n88qn.jpg

http://i1300.photobucket.com/albums/ag83/Richard_Loh/Ulkrethinaction_zpsc0b8f8bf.jpg~original
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5869 Dátum: 15 szep 19, 16:02:29 »

Egyértelműen az a legfélelmetesebb, ha kis ellenség támad.

Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5870 Dátum: 15 szep 19, 16:51:15 »

Jé pont olyan mint a legutóbbi rántottám.

szerk
Coelho küldheted a kutyás képet ikszdé befagyasztottam a topicot ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 19, 19:56:12 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5871 Dátum: 15 szep 19, 20:11:21 »

Mert az emberi butaságot sosem lehet belekalkulálni teljesen a dolgokba. Light is ezért vesztett a Death Noteban. Szomorú
A horvátok úgy viselkedtek, mint valami fogyatékosok. Itt aztán mindenen rendben lesz magától. Aha, persze.

Egész EU vak. Azt hiszik ezek dolgozni mennek hozzájuk aha persze. De majd egy két robbantás és rájönnek.

Hmmm.. akkor erre elég hideg lehet, ha sikerült befagyasztanod. ikszdé
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #5872 Dátum: 15 szep 20, 10:17:20 »

Van köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan hatalmas rajongója a Final Fantasy RPG sorozatnak? Ha van, akkor mit gondoltok a most készülő FF7 Remakeről?

Én örültem, mikor megláttam, hogy újabb Remake készül, de annak már kevésbé, hogy a 7-ből. Véleményem szerint a 4, 6, és persze a 9 fényévekkel jobb a 7-nél. 7-ben egyetlen szerethető karakter volt, az pedig Aerith. (Aeris a játékban, ugyanis a fordítása alatt elég sok hiba történt.) Meg talán Tifa... Cloud karaktere nekem nem jött be, ahogy Sephirothé sem. Ilyet egyedül erről a részről tudok állítani, ugyanis az összes többivel, amivel játszottam(1-9, és a 13) a főhős mindig a kedvenceim között volt.

Egy Final Fantasy 4 Full HD Remakenek jobban örültem volna(igaz, abból már készült egy remake), de legjobban a 6-nak és a 9-nek örülnék. Ez a 3 volt magasan a legjobb Final Fantasy véleményem szerint. Mind történetet, mind karaktereket, mind pedig zenét illetően. Nem is igazán értem, hogy a 7 miért lett ekkora siker... Azt nem mondom, hogy ez a rész rossz lett volna, de szerintem gyengébb, mint a többi, ennek ellenére mégis ez lett a legfelkapottabb rész, és fogalmam sincs, hogy mi miatt. Talán Sephiroth karaktere fogta meg a játékosokat? Valószínűleg... De más FF-ben is voltak remek ellenségek, nem csak a 7-ben. Példaként a 9-ben ott van Kuja, és Beatrix, akit jellemileg talán a legjobb női FF karakternek tartok.

Habár, a Square Enix gondolkozhatna azon egy kicsit, hogy a régebbi RPG-iből adjon ki 1-2 új Remake-et. Mint pl. Chrono Trigger, vagy Chrono Cross. Ezekből, de főképp a Triggerből szívesen játszanék egy Remake-kel... Talán még jobban, mint akármelyik FF játékkal.

(Ha esetleg valaki szereti a szerepjátékokat, akkor ezt a 2-t mindenképp próbálja ki!)

Sajnálom amúgy, hogy a mai játékosok nagy része nem értékeli az ehhez hasonló játékokat, és ezáltal egyre kevesebb ezekhez hasonló remekmű születik. Régebben ott volt a Suikoden(aminek a 2. része máig is a kedvenc játékom 14 év után), Final Fantasy és Grandia sorozat... Most Final Fantasyn kívül semmit sem találni igazán, a többi RPG sorozat, mint mondjuk a Grandia és Suikoden el lett felejtve... Egyetlen játékot találtam az elmúlt években, ami régi, RPG-s élményeket idézett fel bennem 7 év után, az pedig a UbiSoft 2014 áprilisában kiadott játéka, a Child of Light. Mi tesz egy RPG-t remek játékká? A történet, a karakterek, és a csodás zene... Nos, az utóbbiból nincs hiány, ugyanis eszméletlen, amit alkottak a játékban zene terén. Ezt mindenképpen próbálja az, aki még nem tette meg, és szerette korábban ezt a műfajt. Egyetlen negatívum, hogy elég könnyű normál fokozaton, sőt, még hard is borzasztó egyszer volt(legalábbis számomra)...

A végére kicsit elkalandoztam, de ez most mindegy. A kérdés attól még adott. Nevet
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5873 Dátum: 15 szep 20, 10:22:34 »

Szerintem meg a VIII a legjobb FF, abból szívesen megnéznék egy remaket.

A VII. pusztán marketing szempontból lett remakelve hiszen azokat a karaktereket és világot ismerik a legtöbben, így könnyebb eladni mint a többit.

Sajnos ez a trend megfigyelhető kb az összes nagy névvel ami a 90's években indult, pl: nem rég vettem elő a brood wart és hangulatban, történetben, karakterekben simán veri a starcraft II minden elemét, de hát ezeket a siránkozásokat is csak a '90 kidsek érthetik,meg talán még heo.

capac azért láma mert ő csak az fps számra veri.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5874 Dátum: 15 szep 20, 11:03:45 »

capac azért láma mert ő csak az fps számra veri.
Ezt azok mondják akiknek a hulladék vasuk max 20 fpst bír Szomorú

btw
kijött az új Unreal Tournament alfaája.Egész faszán néz ki az Unreal engine 4 és olyan stabil 60fps-t produkál hogy azt ki nem mozdítja onnan semmi.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 20, 11:06:58 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5875 Dátum: 15 szep 20, 11:05:36 »

Látszik hogy nem vagy 90's kid mert csak a grafikát nézed és azt tartod elsődleges szempontnak.

Mondjuk vérciki lenne ha amd procival meg vga-val kellene tolnom de látom neked nincs önbecsülésed.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5876 Dátum: 15 szep 20, 11:09:24 »

Ha a sztori,karakterek,játékmenet,zenék jók,akkor hótra leszarom a garfikát.
Ezért nem codozom,meg battlefieldezek már mert az egyik szar grafikával szar, a másik meg baromi szép és szar.
De ezt a sznob intelesek sosem fogják megérteni mert beszűkült tudatuk már-már az ájfonosokéval vetekszik Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 20, 11:11:30 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5877 Dátum: 15 szep 20, 11:43:55 »

Ti mennyi fekvőt csináltok meg 30 mp alatt? Lesz majd egy alkalmassági munkahelyhez és ott 35 a max pont. Nekem 30 lett egyelőre.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5878 Dátum: 15 szep 20, 14:07:39 »

Ha senki nem fekvőzik, akkor valaki be tudná linkelni azt a manga stílusú képet, amin egy alacsony csaj próbál fészkelődni, pozíciót keresni a magasabb barátja mellett az ágyban? Sehol és sehogy nem találom Szomorú
Naplózva

....................................................................................................................
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5879 Dátum: 15 szep 20, 14:13:29 »

Ti mennyi fekvőt csináltok meg 30 mp alatt?

Az összeset Nevet

Attól függ, mennyire kell szabályosan csinálni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!