24 máj 21, 07:24:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933505 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5805 Dátum: 15 szep 18, 08:00:06 »

Nem vagyok a George Cloone

Ezt egy percig sem állította senki.Ő egy isten akihez azok fohászkodnak akik ugyanúgy az apakomplexusos lányokat akarnak majd annyi idősen fölszedni.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 09:07:01 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5806 Dátum: 15 szep 18, 10:31:35 »

Gdat sem az (ő inkább Matt Damon  ikszdé), de ha jól tudom, mégis megy neki neten is
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5807 Dátum: 15 szep 18, 11:15:43 »

Amikor véget ért az első kapcsolatom én is teljesen kétségbe voltam esve, hogy senkinek nem fogok kelleni, abszolút önbizalomhiányom volt és egy köteg deák se segített volna rajtam abban a helyzetben, szóval volt gond rendesen. Ez a gond amúgy nem önsajnálatba nyilvánult meg, próbáltam magamért tenni, a helyzetből a legjobbat kihozni. Nem bőgtem miatta, nem siránkoztam, pedig közel 3 éves kapcsolat volt. De még is, bárhogy próbálkoztam, elvesztettem a másik felem és ezt az űrt nagyon sokáig nem tudta semmi kitölteni. Semmi. Az idő és a barátok az egyetlen gyógyír az ilyen kapcsolati gondokra. De nem erre akartam kitérni lel. Visszatérve eléggé papucs voltam abban az időben és amikor szakítottunk egyetlen egy barátom maradt meg a szüleim akik mellettem voltak. Amúgy senki. Elkezdtem ismerkedni, ez a másfél év alatt rengeteg városi életben volt részem és sok kapcsolatot építettem. Volt jónéhány futó kalandom, megjegyzem nem annak indult és nem az én részemről nem lett több belőle. Hihetetlen mekkora kurvák (bocsánat, ribancok) a lányok és tényleg bárkit megtudsz kúrni közhelyszinten. Ezek az irtó szar közhelyek a városi életben nem azok, hanem a kőkemény valóság. Sose akartam elhinni, hogy tényleg ekkora arányban ennyire szégyenteljesen bárkit belehet témázni és túlzások nélkül 10 perc után simán bemegy veled wc-re 2 feles után. Valahol legbelül még él bennem az, aki egészségre vágyik egy olyan lánnyal, aki ember és kiegészítjük egymást. A fehér királynő, aki ha rám néz, nem kellenek szavak. Nem kell mondanom semmit, de ismer. Még haverbarátnőm is csak egyetlen egy van ilyen. De néha ő is elhiszi a maszkot. Pedig én látom, hogy lát, csak ő sem akarja elhinni. Lel ez nagyon elvontnak hangozhat. De remélem van olyan a fórumon aki tudja miről beszélek. Már ha bárki is elolvassa ezt a baromi szar szófosást. Micsudit én egyszerre szánom és ítélem el. Mert puhány és képtelen a saját lábaira állni. A kis jelentéktelen illúziói rabja amin igazából kis idő múlva torkaszakadtából fog visítani a röhögéstől, hogy mennyire hülye volt és nem látta meg magát. Másrészt benne még teljességgel él a kép a nőkről, hogy nem sárga kurvák, hanem kiteljesíthetik egymást. Kicsit naiv de így jó és enélkül nem lenne Micsudi. A szerelem az egyik legjobb dolog a világon és kívánom, hogy mindenki egészében élje meg. Elrévül minden gondolat a fényben és csak az marad ami alapból van.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5808 Dátum: 15 szep 18, 11:48:33 »

tl;dr

Amikor Syzygy-vel toltuk a Golden Axe-ot és a Dyna Blastert napközi után a 90-es években

Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5809 Dátum: 15 szep 18, 11:57:51 »

Stance én pl nem vagyok az a nő, aki két feles után bemegy a wc-be. ikszdé De én is ismerek ilyeneket, hogy egy olyan, mint kép a melléről nem probléma. Ilyenkor néha maradinak érzem magam, de én nem tenném ki magam interneten, nem küldenék képet ismeretlen emberkéknek magamról. (Igazából ismerősnek se, sőt még a nagy Ő-nek se, mert amit feltölt az ember a netre az ott is marad. Nevet ) Azért halványan még ott vagyunk mi is "normális" erkölcsös lányok is. Figyelmeztetés  smirksweat
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5810 Dátum: 15 szep 18, 12:02:32 »

Pont most olvasom egy srác írását, hogy a barátnőjével közösen webkameráznak pénzért és sokszor egy ilyen alkalom alatt összejön nekik 1000 dollár. Bár az oldal üzemeltetői ennek biztosan legalább a tízszerezést megkeresik... pár perc alatt Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5811 Dátum: 15 szep 18, 12:24:56 »

Én most lettem elvágva havi +100 rugótól mert lezárták a steam piac azon részét ahol tevékenykedtem Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5812 Dátum: 15 szep 18, 12:46:11 »

Szép Írás Stance köszönöm Mosolyog. Velem más gondok is vannak amiket most kezdet el feltárni, és talán így meg fogom ugrani a dolgokat Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5813 Dátum: 15 szep 18, 12:50:51 »

Pl. az, hogy nem hallgatsz gdatra (amúgy én sem és nem is emlegetem ennyit, mert a végén még elbízza magát  Nevet)
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5814 Dátum: 15 szep 18, 13:21:11 »

Azért halványan még ott vagyunk mi is "normális" erkölcsös lányok is. Figyelmeztetés  smirksweat

A 20-25 éves "normális" lányok három kategóriába sorolhatóak:

-Van kanja. = szívás
-Nem rég lépett ki egy indokolatlanul hosszú kapcsolatból(ugye mivel a tízes évek végén lépnek kapcsolatba és csajok általában ragaszkodnak az első kanhoz), ami vagy még nincs feldolgozva, vagy a sok faszság miatt elege van egy időre a megállapodásból. = szívás
-Ha a felső kettő nem áll fenn, akkor olyan gátak/korlátok vannak a fejében ami nem teszi lehetővé, hogy kapcsolatot alakítson ki, ezáltal nem is vonzó. = run you fools

Sajnos még azt sem írhattam külön kategóriaként, hogy ronda vagy dagadt hiszen teljesen mindegy egy 20-25 éves lány akkor is talál egy béta pasit könnyedén.

that's all folks
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 13:27:24 írta Syzygy » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5815 Dátum: 15 szep 18, 14:16:06 »

Csináltam egy ilyen kis szösszenetet. Nevet Munkahelyi unalom. A hibákért sorry.
A kép arról szól, hogy hogy nézne ki a fórum élete, ha mindenki egyetértene Henivel vagy az ő elveit követné és aszerint élne:
http://postimg.org/image/x4bagikmh/
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5816 Dátum: 15 szep 18, 14:18:43 »

Na, ezen most röhögtem Nevet Főleg a gman-es részen
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5817 Dátum: 15 szep 18, 14:52:14 »

lel az első fél perc nem ismerős valamelyik filmből? ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=L-UoJ-kT-Rc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=L-UoJ-kT-Rc</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 14:52:58 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5818 Dátum: 15 szep 18, 15:53:18 »

Ha egy ország fizikailag megsemmisül (elsüllyed, felrobban, kilökődik az űrbe), akkor a haza is végleg megsemmisül, vagy tovább él a túlélőkben?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5819 Dátum: 15 szep 18, 16:02:25 »

A zsidók eléggé bebizonyították, hogy tovább él.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!