24 máj 21, 04:20:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933396 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5790 Dátum: 15 szep 17, 19:49:25 »

Ja akkor ez nem a Lew hanem az új gyerek.

Aes bezzeg  a régi időkben nem neveztél át világ-világtalant  Neeem

Lol látom lemaradtam itt mindenféle megtérítési kísérletekről.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5791 Dátum: 15 szep 17, 20:01:00 »

Sabaku szerintem hagyd a kommentelést, mert megint belefutottál egy failba.

stance kérjük az ide vonatkozó doge képet.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5792 Dátum: 15 szep 17, 20:06:35 »


Gyerek nehezen,de az új rész az stimmel.
Aes sem stimmel,mert Cart nevezett át.És nem új név hanem csak levette a végét.De a többi stimmel Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 17, 20:09:23 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5793 Dátum: 15 szep 17, 20:24:30 »

Én enm is tudok másokat átnevezni. Amúgy nem is lennék rá hajlandó. xD
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5794 Dátum: 15 szep 17, 22:07:54 »

Debreceni a csaj,majd beköszönünk a sulijába.

Ahh az k*a messze van, inkább hagyjuk. De dicséretes , hogy Soprano-s képet tettél be, itt a fórumon nem nagyon szerették a sorozatot, vagy csak méltatlanul nem beszéltek róla az elmúlt 5 évben. x'D
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5795 Dátum: 15 szep 17, 22:15:55 »

A sárgarépa miért "sárga", amikor valójában narancssárga?

(elkaptam a gman-kórt Nevet)
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5796 Dátum: 15 szep 17, 23:44:39 »

És van egy pillanat mikor elfogy a türelem. A napokban sajnos nem volt lehetőségem feljönni ide, de látom pont lemaradtam egy fantasztikus hisztiről. Sőt, Aes türelme is elfogyott és írt a Moderátoros topicba. Meglepő? Nem. Ideje volt már? Nincs jogom megitélni, mint nem moderátor, de saját vélemény, hogy talán. Érdekes és elszomorító... na mindegy, ez csak kikivántkozott belőlem, miközben írom a lemondó levelemet, a HÖK-ben. Túl sok a dráma mindenütt. Szomorú
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5797 Dátum: 15 szep 17, 23:48:55 »

A mostani narancssárga verziót holland kertészek nemesítették, eredetileg nem ilyen színű volt. (Now you know.)

Ma kirúgták a közvetlen felettesem, ő volt a negyedik ilyen főnököm az elmúlt másfél évben. Durva. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5798 Dátum: 15 szep 18, 00:33:12 »

Alacsonyan szállnak a főnökök. Lefeküdtem 8kor. Most ébredtem -.-" nem hiszem el hogy kialudtam magam de nem bírok visszafeküdni. Bakter ez olyan bosszantó.

Látom továbbra is én vagyok a legbagolyabb ember itt.
Amikor exem felrak egy csomó képet az miért olyan mint egy gyomorszájon vágás? Tudom kezelni, de magának az érzésnek se kéne léteznie. Akkor lenne a legjobb ha ilyenkor nem kéne mit kezelnem.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 01:04:23 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5799 Dátum: 15 szep 18, 01:06:53 »

Talán törölnöd kéne akkor az exed fb-ről.  Gondolkozik Én max cikizem a képeit, de már azt is inkább csak azért, mert haragszom rá, mivel legutóbbi részegsége alkalmából elég taplón viselkedett és bocsánatot meg nem hajlandó kérni ikszdé
De ismerem az érzést. Sokáig képtelen voltam rá, hogy szóbaálljak vele. Sőt a képein is gyorsan túlpörgettem vagy elbújtam másik egyik privátabb felhasználómra, amiről letiltottam őt.  smirksweat

Én itt vagyok még, csak a föld alatt. smirksweat

Bár az én közvetlen főnököm is repült volna... de nem, én repültem és elvittem a balhét olyan miatt, amiben nem is voltam hibás, de hiába nincs hosszú nyelvem, és kigolyóztak Hümm-hümm De legalább nem adtam el önmagam.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 01:09:56 írta Lilus » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5800 Dátum: 15 szep 18, 01:17:22 »

Jól tetted. Mosolyog Reggelre vettem egy jeges kávét, 7 körül ha kelek legyen. Lehet megiszom most ikszdé
Ám hogy érted hogy a föld alatt ? Lehet hülye vagyok de nem értem gomen.
Fura a viszonyom exemmel, nem törlöm le de az értesítéseket kikapcsoltam.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5801 Dátum: 15 szep 18, 01:19:30 »

Én azt már a szakítás pillanatában megtettem. SŐt ő szakított de én írtam ki előbb, hogy szingli vagyok. ikszdé (Mai napig a profilján rajta vannak a közös képeink, enyémen már akkor este nem voltak .... na irónikus mi? Ő dobott mégis ő nincs rajtam túl  smirksweat Technikai KO)

Áh inkább ne beszéljünk róla ikszdé kínos. (bár ha visszaolvasol.... ikszdé)

AMúgy még ex téma két kapcsolatom volt mindkettő interneten (-.-) dobott és mindkettő megbánta és még engem akarnak. Valamit tudhatok? ikszdé ikszdé >.<# Ördögi

Magam részéről imádom ezeket a hajnali órákat. Olyan nyugis minden. Szívesen felcserélném a nappalt az éjjellel. Mosolyog
Bár ilyenkor szoktam úgy bealudni, hogy megy a laptop s reggel arra kelek, hogy jé három napja nem volt kikapcsolva. ikszdé >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 01:27:39 írta Lilus » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5802 Dátum: 15 szep 18, 01:26:43 »

A társkeresők viccesek. Bár anyum onnan ment férjhez szóval a remény hal meg utoljára ikszdé
Ohh mi pasik sajnos néha jobban ragaszkodunk, még szakítás után is lélekben hogy az már gáz. Én meg alapjáraton elég érzékeny ember vagyok ciki nem ciki nem tudok vele mit kezdeni.
Gman miatt eltemetted magad? na az aztán felesleges Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5803 Dátum: 15 szep 18, 01:29:32 »

Inkább a naivitásomon ? Nevet


Hmmm... ezzel nincs is baj, csak akkor továbbra sem értem, hogy miért ő dobott ? Na ez örök rejtély marad számomra, de én sajnos, habár félévembe telt, de tovább léptem és szerintem csak a töltött káposzta jó melegítve a kapcsolat nem. És ezt elégszer hangsúlyoztam neki is, hogy tudja nincs esélye már. Mosolyog

Nincs baj az érzékeny emberekkel én is az vagyok, nagyon lelkis vagyok sokáig őrzök egy sebet és igazából nehezen lépek túl.

Társkereső nekem is van ismerősöm akik ott ismerkedtek meg s már házasok, de én valahogy félek. Sosem votl szerencsém interneten mindig a nyomikat fogtam ki akiknek csak "arra" kellettem és ha nem kapták meg akkor már nem is voltam olyan szép és jó . ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 01:30:21 írta Lilus » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5804 Dátum: 15 szep 18, 01:36:58 »

A netes társkeresőn olyanok a pasik. ezért az olyanoknak mint nekem sokkal nehezebb esélyük van. Nem vagyok a George Cloone így ez alapból hátrány, és a lányok meg nem igazán kommunikatívak, 100 csevegésre hívásból 1x tudok valakivel beszélgetni, azzal meg általában semmi közös nincsen bennünk végül kiderül Nevet Élőben ismerkedni meg sosem volt erősségem. Nem vagyok az a társaságba járkálós típus.
Tipp ne agyalj rajta miért dobott.  Az agyalásnak sosincs jó vége tapasztalataim szerint.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!