24 máj 17, 20:40:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930668 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5760 Dátum: 15 szep 16, 23:10:00 »

Felvilágosodottnak meri nevezni magát, értelmesnek az emberi faj és még addig se jutott el, hogy felfogja, minden amit felhoz - csak vak kifogás, belemagyarázás, ami az arroganciából, önelégültségből és az ostobaságából fakad.

A tér pedig nagyon is közös. Elég csúnya illúzióban ringatod/ringatjátok magad/magatokat, ha bemagyarázzátok magatokat, hogy bármi ami körülöttetek van, a tiétek.
Aki tudja Heni címét, az írja már le. Elvégre közös a tér... Akkor a lakásukba is bemehetünk és kajálhatunk a hűtőből is, mert közös a tér. X'D
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5761 Dátum: 15 szep 16, 23:42:55 »

Néha a régebbi játékok sokkal feelingesebbek mint az újak.  Technikai KO

Én mindig mondtam nem a grafika teszi a játékot jóvá ikszdé

Nem csak játéknál, filmnél, animénél, mesénél...stb is

Régen korlátozva voltak a látványelemek adta lehetőségek, s az alkotóknak kreativitásukat használva túl kellett azt szárnyalniuk.

Ami akkor több hónapos munka volt, az ma csak két kattintás.

Szóval gyors egyszerű "olcsó" szép, szép, látványos, meg lenyűgöző, de van hogy hiányzik belőle a lélek.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5762 Dátum: 15 szep 16, 23:50:39 »

Azért van amikor hozzáad a dologhoz az új. Pl amit a BSG vel csináltak az zseniális Mosolyog   Bárcsak a babylon 5 el is megcsinálnák. Ha egy sorozat megérdemelne egy ráncfelvarrós újraforgatást akkor az a B5.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5763 Dátum: 15 szep 17, 07:51:40 »

Néha a régebbi játékok sokkal feelingesebbek mint az újak.  Technikai KO
Nem csak néha.Ez mindig így lesz.
A cod 1,2,4 milliószor jobb mint az a sok fos amit utána kiadtak,ugyanez igaz a bf-re,gta,ac
Néha elő szoktam venni a Hidden and Dangerous c. játékot és baromi jól el szoktam vele lenni mert nehéz.baromi nehéz tud lenni.

szerk:
huuhuu mekkora szájkarate meg gépigényen a BO3 témában Nevet egyesek szerint ha egy játék grafikája nem változott semmit a cod2 óta akkor az szép ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 17, 07:56:51 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5764 Dátum: 15 szep 17, 08:39:47 »

Battyogj vissza az elfekhez. Talán nekik még kellesz, ha itt a Klinikán másnak nem is.

ui.: Köszönöm a diagnózist, majd megemlítem Nekik is. Szeretet

Én megértem Masashit. Néha én is olyan szívesen kést basznék 1-2 ember szívébe, de nem teszem, mert jönnek majd a felsőbbrendű lények ( mint amilyen én, vagy Masashi vagyunk ) és csak füttyentünk majd és aki nem szimpatikus, azt élve el fogják égetni.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5765 Dátum: 15 szep 17, 08:46:16 »

Elég volt Masashi témából, most már. Volt, nincs.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5766 Dátum: 15 szep 17, 08:50:01 »

Már régóta foglalkoztat a kérdés, hogy a kékkel írt moderátori kommentekre szabad reagálni, vagy kiirtják érte az egész lemenő-felmenő rokonságomat? Nyelvesít
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5767 Dátum: 15 szep 17, 08:52:08 »

Nálam nem szabad rá reagálni. Kiirtás nem jár érte, de törlöm az ilyen hszeket.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5768 Dátum: 15 szep 17, 08:55:27 »

Elég volt Masashi témából, most már. Volt, nincs.
erről automatikusan ez jutott eszembe Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-DT7bX-B1Mg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-DT7bX-B1Mg</a>

szerk:
na haverommal néztünk nekem egy új gépházat a mostani fos helyett és asszem ennél maradtunk Nevet
http://www.220volt.hu/Cooler+Master+CM+690+III
brutális a szellőzése,csavarmentes az egész,és baszott jól néz ki Nevet ja és jövő hónapban meg is veszem xD
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 17, 09:06:15 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5769 Dátum: 15 szep 17, 09:48:16 »



Nem csak játéknál, filmnél, animénél, mesénél...stb is

Régen korlátozva voltak a látványelemek adta lehetőségek, s az alkotóknak kreativitásukat használva túl kellett azt szárnyalniuk.

Ami akkor több hónapos munka volt, az ma csak két kattintás.

Szóval gyors egyszerű "olcsó" szép, szép, látványos, meg lenyűgöző, de van hogy hiányzik belőle a lélek.

Én a filmeknél mindig félek, hogy a folytatás elrontja a régit. Pl a SW szerintem a régi ezerszer jobb volt, mint az új. Pontosan ahogy mondtad, azokban még volt lélek, nem csak a látvány elemekről szólt az egész. kacsint

Játékoknál is én pl a Wowot is szeretem, pedig a grafikája az már messze elmaradott. Nem is lenne jó szerintem új graffal. Az nem az a játék lenne-szerintem. Mosolyog

De egy csomó ilyen van.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5770 Dátum: 15 szep 17, 09:51:42 »

A liberális idióták meg csak kihalnak meg nevetségessé válnak lassan.
Amíg a nők vissza nem takarodnak a konyhába, addig nem tűnnek el a libsi eszmék. Ők kezdték az egészet, a buzik, meg a négerek az ő sikereikből nyertek erőt. A gyökerénél kell megragadni a problémát. Sokan nem látják, mert természetesnek tűnik, de a többi is ilyen lesz egyszer, ha hagyjuk.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5771 Dátum: 15 szep 17, 09:57:21 »

Visszatakarodnék a konyhába, de vajon találok férfit aki eltart? És azt mondja jólvan nem kell dolgoznod? Nem...  Szerintem nincs összefüggés a nők és a buzik meg a négerek között. Hümm-hümm Másrészt meg mégha találnék is olyan pasit aki eltart itt MO-n ha nem ezer diplomás csak mondjuk egy átlag ember akkor anyagilag se engedhetné meg, hogy én csak háziasszony legyek foglalkozás nélkül. Éhen halnánk, mert hiába állnék a konyhában nem lenne mit főzni, levegőn és vizen kívül. Hümm-hümm

Hozzátenném én szívesen maradnék itthon főzni, legalább nem kéne elviselni mindenféle hülye főnököt, akik heccből szívatják az embert, ja meg azért mert a másik fúr. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 17, 10:03:56 írta Lilus » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5772 Dátum: 15 szep 17, 10:04:31 »

A nő attól még dolgozhat, hogy kevesebbet ér, mint egy férfi, majd főz utána. Sőt, ne is főzzön, a férfi úgyis jobb abban is. De szavazati joga ne legyen már!
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5773 Dátum: 15 szep 17, 10:07:48 »

Miért érnénk mi kevesebbet mint a férfiak? Nem női szempontból nézve sem igaz ez az állítás. Csak az őseimre ránézve, anya intéz MINDENT itthon.... nem hinném, hogy kevesebbek lennénk mint Ti. Mosolyog Igenis legyen beleszólásunk a dolgokba, mert van eszünk amivel fel tudjuk mérni a helyzetet. Nem értek veled egyet. És kérlek ne vedd bántásnak csak még nem reggeliztem, és kéne egy snickers.

Mielőtt lefeministáznál, akkor se értenék veled egyet ha férfi lennék, amúgy mindig sajnáltam hogy nem pasinak születtem, de ez más tészta. ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 15 szep 17, 10:09:04 írta Lilus » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5774 Dátum: 15 szep 17, 10:12:09 »

Amíg a nők vissza nem takarodnak a konyhába, addig nem tűnnek el a libsi eszmék.

Tudom, hogy közhely, de csak az akarja a nőket a konyhában tudni, aki a hálószobában nem tud velük mit kezdeni. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!