24 máj 17, 18:00:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930618 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5730 Dátum: 15 szep 16, 18:50:42 »

Mashi, a szürkék nem félnek Kadath hegyétől? Ok, hogy idejönnek és pusztítanak, de tudnak egyáltalán arról a valamiről, vagy nem félnek, hogy felpiszkálják?

Csak annyit látnak, hogy barbár, primitív gyökerek ölik egymást azért ami sose volt/lesz az övék. És valóban vicces, hogy halomra ölik/tek egymást. Igazából szánalmas, de hát nem mindenki juthat el odáig, hogy felvilágosodott, értelmes fajnak titulálja magát. Ti, emberek meg így a büdös életbe, 10-20 évet nem fogtok megérni ha folytatjátok.

Csak hát a baromságaitokra veritek, és ezért akartok magatoknak mindent, holott negyed másodperc alatt eltudnának seperni a f@szba titeket. Csak felfogják, hogy mennyire értelmetlen mindez - különben már rég nem lennétek, azért tudom, hogy mi van nálunk tervben; de ezt se úgy oldjuk meg.

Szóval hajrá, henteljétek egymást meg hugyozzátok le a másik határát és területét azzal a címszóval, hogy a tiétek. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 16, 18:54:02 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5731 Dátum: 15 szep 16, 18:52:45 »

Ők meg teheneket csonkítanak, felesleges gabonaköröket csinálnak és parabolaantennát ültetnek Cartman seggébe, az sem okosabb dolog  ikszdé
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5732 Dátum: 15 szep 16, 18:54:50 »

Örülök, hogy a mindentudó média szennyét eszed, ó magasságos Coelho bölcs, amire az életképtelenségeteket is fogjátok - révén hogy annyi eszetek és becsületetek sincs, hogy fingotok legyen arról, ti vagytok a felelős mindenért, együtt és nincs kibújó senkinek. Soha nem ismernétek be, ha elbasztok valamit, ehelyett másra mutogattok és megpusztultok. Milyen kár. Szomorú Nembaj... én számoltam ezzel, meg Ők is.

Nesze neked felelősségtudat és intelligencia. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 16, 18:57:51 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5733 Dátum: 15 szep 16, 18:59:14 »

Kitérő válaszodból látom, hogy csak az emberről tudnak, a Föld veszélyesebb lakóiról nem. Hát szar lesz nekik, ha rájönnek a titkokra, amikhez még ők is gyermekek. Csak mondom. Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5734 Dátum: 15 szep 16, 19:00:23 »

Nem akartam elmondani neki, de mivel látták hogy itt fórumozik pár hete nálam megjelentek a felvilágosult barátai masashinak és elmagyarázták hogy manipulálják szegényt. Igazából azért kerestek meg mert sok dolog van amit a kislány 18 évesen még nem képes felfogni ezért kerestek mást így random hozzám jöttek.

Mondjuk így már elég sok minden világos lett.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5735 Dátum: 15 szep 16, 19:01:20 »

Nincs kitérő válasz. Leírtam, hogy f@szparaszt gyökerek vagytok. Nevet Ez a tény; amit egyszerűen több ezer év alatt is képtelenek vagytok feldolgozni. Ha nem lennétek azok, nem basztátok volna szét egymást és az élővilágot, nem tartanátok itt.

De, csak magyarázkodtok meg köpködtök, hogy az én k.va anyámat, amiért megmondom, hogy megérdemlitek a sorsotok, mert nem játszadozhattok büntetlenül.

Idézet
"Kapjátok be gyíkok, én leléptem."
Naplózva


Cletus Kasady
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5736 Dátum: 15 szep 16, 19:08:26 »

Sok mindent meséltek masashiról, így már értem mik vannak a mondatai mögött, bár kicsit kiábrándító hogy még az emberi fajba tartozik.


nem véletlen hogy nem reagál amiket írok hiszen tudja hogy sok mindenkit megkeresnek ők akiket nem írok le mert nem értenék meg a többiek és nincs is közük hozzá
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 16, 19:09:21 írta Syzygy » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5737 Dátum: 15 szep 16, 19:18:26 »

Syzy azt próbálja elmagyarázni, hogy Nyarlathotep kiírtja a szürkéket, ha felpiszkálják és a buta ügyvédnek most kivételesen igaza van. Ő is látta az iszonyat hegyeit, mint Capac, Coelho és én, tudjuk, miről beszélünk!
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5738 Dátum: 15 szep 16, 19:19:03 »

nem játszadozhattok büntetlenül.
Rászálltam egy 7-es szintű gyerekre a .50-es puskámmal,erre egy nálam magasabb szintű csávó kezdett el engem ölni.Asszem megértettem a mondandód lényegét.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5739 Dátum: 15 szep 16, 19:26:29 »

Xel'nagák csináltak a primátákból embert lassú és hosszú folyamat eredményeként. Sajnos ahogy a többi fajt minket is magunkra hagytak. Vagy elpusztítanak minket a visszatérésükkor vagy fejlődnünk kell és hibrid fajjá kell válnunk.

do you hear them zeratul? whispering from the stars : (((
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #5740 Dátum: 15 szep 16, 20:10:49 »

Destroid, egy gyors kérdés.

Mondd már meg légy szíves, hogy Te, mint egyik női tagja ennek az elkorcsosult, és pusztulásra ítélt fajnak, mégis miben vagy jobb, mint akármelyik másik ember? Miért pont Téged választottak ki eme nemes célra, hogy egy napon majd végignézheted a fajod pusztulását? Beleértve a szüleidét, testvéreidét, barátaidét... Mindet végignézheted, majd költözhetsz új bolygóra, vagy esetleg lehetsz itt a rabszolgájuk, elvégre egy ilyen romlott faj képviselője mi másra lenne jó nekik?
Akármennyire is szidod a fajodat, sajnos Te is az vagy, és a véredet nem válogathatod meg, ezáltal ugyanolyan patkány vagy, mint akármelyik másik, akiket egyszer e "jószágok" majd szépen kiirtanak. Neked annyiban lesz egyszerűbb dolgod, hogy Te maximum tudni fogod a pontos dátumot, és így fel tudsz rá készülni.

Mindenesetre, akár így, akár úgy, Te is pusztulásra vagy ítélve. Ha esetleg tévednék, és Téged valami oknál fogva életben hagynának, akkor áruld már el, hogy mégis mi hasznuk származhatna egy emberek nélküli világban belőled?
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5741 Dátum: 15 szep 16, 20:42:21 »

Megírtam a válaszomat a kérdésedre, illetve több választ is tartalmaz, de nem tervezem nyíltan közzé tenni. Mondanám, hogy amennyiben megígéred, nem osztod meg mással - úgy elküldöm PM formájában (kissé terjedelmes lett) - viszont aligha hiszem, hogy ne lenne olyan, akihez eljutna; nem ismerlek.
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5742 Dátum: 15 szep 16, 20:54:40 »

Nyolcig órám volt, csak most láttam ezeket a videókat.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RfrpwAEMe0c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RfrpwAEMe0c</a>

És basszus, még kimondani is abszurd, hogy mennyire nevetséges, hogy ilyen hordák akarják elárasztani Európát, és mi csinál a fehér ember a másik oldalon? Fényképez meg kameráz, mintha valami turistaattrakció lenne. Nevet

Idézet
Laurentiu Meauta 12 perce
 +BlikkTV Thanks Hungary! Never thought I will say this, as a Romanian, but God bless Hungary! All the respect from your eastern neighbours on how you chose to react to the savage crowd!

Ezen a kommenten nevettem egy sort, főleg, hogy elolvastam a napi liberáis magyar sajtó felhozatalát, miszerint mindenki utál minket Európában, és még sosem volt ilyen rossz a viszonyunk a szomszédokkal. Nevet 'Sosem'.

De azért a többi komment is jó. Sok 'magyargyűlölő'. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 16, 20:55:35 írta Saphira » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5743 Dátum: 15 szep 16, 21:02:15 »

Jah most nyertünk egy adag respectet sok embernél. A liberális idióták meg csak kihalnak meg nevetségessé válnak lassan.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5744 Dátum: 15 szep 16, 21:03:20 »

Igazából nem értem ezek mit akarnak. Hümm-hümm

Elvileg ők szegény menekülők. Háború elől futnak... mégis jönnek és tüntetnek. Nem értik meg, hogy nem jöhetnek be, határzár van (végre, nem is értem mi értelme a nyitott határoknak, de mindegy) és még itt hőbörögnek.

Nem mondom mit csinálnék velük, mert akkor náci lennék. De tény, hogy kezd belőlem kifogyni a humanitáriusság.

Mi, ha menekülnénk az ő hazájukba szerintem kapnánk szép golyókat a fejünkbe. Eszünkbe nem jutna hőbörögni, ha le lenne zárva a határuk, max annak örülnénk, hogy nem vágják le a fejecskénket. (Láttam videót, ahol az arab terroristák gondolkodás nélkül fejezgették le az embereket....)


A liberálisok meg gondolkodhatnának végre. Jó tudom, azért vannak ennyire odáig értük, mert ezek a baloldalra szavaznának, de szerintem ez az a helyzet, amikor össze kéne fogni és nem széthúzni. Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!