24 máj 17, 20:05:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930654 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5445 Dátum: 15 szep 10, 12:35:00 »

Önmagában nem elegendő egy betegséghez az, hogy nem öltözöl fel rendesen.
Nem elég fizikailag egészségesnek lenni.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5446 Dátum: 15 szep 10, 12:36:38 »

Én az óvszerhasználatot hoztam volna fel példaként Coelho, de ezek is jók.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5447 Dátum: 15 szep 10, 15:29:53 »

Önmagában nem elegendő egy betegséghez az, hogy nem öltözöl fel rendesen.
Nem elég fizikailag egészségesnek lenni.

A nyár elég stresszes volt nekem, különösen a vége. Én azon a héten kaptam ezt be, amikor már a próba érettségi a nyakamba volt és ott tényleg, testileg, lelkileg kész voltam tőle. Semmi életkedvem nem volt, fizikailag és szellemileg is teljesen le voltam terhelve. Igen, van esély arra, hogy ez is közrejátszik benne, de  abban a helyzetben nem sok vigaszt találtam magamnak, így nem is törődtem azzal, hogy az egyensúlyra odafigyeljek, amikor annyi múlt rajta, és az ember ilyenkor kombinálni kezd, mi van, HA minden tőle telhető megtétele után se sikerül az, ami a rövidtávú cél.

Mondom, egyébiránt ritkán vagyok beteg év közben, mert akkor nem vagyok ilyen szinten leterhelve és stressztől meggyötörve, mint ezalatt a 2-3 hónap alatt.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 15:31:49 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5448 Dátum: 15 szep 10, 15:44:38 »

Egyfajta undorral van vegyes csodálatot érzek az olyan emberek iránt, akik szemrebbenés nélkül írnak le olyan közhelyeket, amiket mindenki ezerszer hallott és mindezt kioktató stílusban képesek közölni.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5449 Dátum: 15 szep 10, 16:03:53 »

Ez most célzás volt, Gdat bácsi? (nem magamra gondoltam elsősorban, de lehet hiba is)
Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5450 Dátum: 15 szep 10, 16:17:14 »

Annyira jó, alig várom, évek óta szeretnék Krav Maga-ra járni és most volt időm jelentkezni és meg is tettük. Jövőhéttől járni fogok és szerencsére pont olyan időpontban van mikor nincs órám, mert pénteken fullosan szabad vagyok.  Be van tépve
Bár csak a bikram jógát kellene elintéznem, mert ez az évek óta érdekel.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5451 Dátum: 15 szep 10, 17:07:43 »

Masashi hallgasd ezt és javulj meg Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Gs069dndIYk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Gs069dndIYk</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5452 Dátum: 15 szep 10, 17:21:18 »

Ez ilyen HP reges zene. Nevet Erről miért ez jutott eszembe? ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vTIIMJ9tUc8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vTIIMJ9tUc8</a>
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5453 Dátum: 15 szep 10, 17:56:28 »

Idézet
De itt akár feltehetnénk az erkölcsi kérdést, hogy embernek minősül a magzat? Akár néhány mm is lehet így a legkisebb egészséges ember.

Úgy érted az embrió. Magzatnak a megtermékenyüléstől számított nyolcadik héttől a születésig nevezzük, és akkor már sokkal nagyobb, mint pár milliméter. Nevet

Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5454 Dátum: 15 szep 10, 18:04:35 »

Oké, de amúgy halál komolyan kérdem, mekkora a legkisebb egészséges felnőtt ember? Nevet Egyszerűen nem tudok rákeresni, mert csak olyanokat dob ki, akik tuti valami rendellenesség miatt olyanok.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5455 Dátum: 15 szep 10, 18:16:14 »

Lövésem sincs, de az egyik oszt társam 18 éves múlt és nem több 160cm-nél, ráadásul semmi rendellenessége nincs.

Én meg ELVILEG magasabbnak számítok az átlagnál. De, azóta se nőttem sokat.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5456 Dátum: 15 szep 10, 18:20:56 »

Én imádom a törpicsek csajokat. Szét lehet őket dögönyözni. Nevet
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5457 Dátum: 15 szep 10, 18:22:22 »

Én csak a hangjukat nem bírom. Meg amikor visítoznak. Hozzájuk tudnám vágni a padom. Én sose szoktam sikoltozni meg visítani. Szó szerint, képtelen vagyok olyan hangot kiadni. Nem tudom miért. Meg annyira nem is próbáltam. Csak feltűnt.

Bár annak idején azt mondta nagyanyám meg anyám amikor megpróbáltak megerőszakolni, hogy sikítsak, mert akkor megijed az elkövető, de én utána következő eseteknél se tettem ilyet. Nem tudom, miért. Képtelen vagyok rá.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 18:23:24 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5458 Dátum: 15 szep 10, 18:29:57 »

Hát erre azért nehéz válaszolni, mert hivatalosan azok nem egészséges értékek, amik kiesnek a referenciatartományból. Azaz megvizsgálnak egy referencia populációt, és két meghatározott percentilérték közé eső tartományt veszik referenciának (a populáció 95%-a idetartozik). Ez azért zavaró, mert nem kell feltétlenül betegnek lenned, hogy kiess a reftartományból, ezért van az, hogy vérképen mindig van egy-két csillag, hiába vagy egészséges. Sőt e szabály alapján pl. az 40 IQ-val rendelkezőket fogyatékosnak minősítik, de a felső 2,5%-ot sem lehetne egészségesnek tekinteni (ami nyilván nincs így).

Szóval ez alapján az egészséges populáció legalacsonyabb embereinek 2,5 percentilis értékre eső személye(i) a legalacsonyabb egészséges emberek, de ez nyilván egy nagyon művi megállapítás és nem pontos.
De valószínűleg a pigmeusokra rá lehet ezt húzni a szerény 130-140 centijeikkel. Ezek a magasságok a többi emberi populációban már elég nagy valószínűséggel betegség miatt alakulnak ki, számukra meg szimplán ezt osztotta az evolúció.

De miért érdekel ez ennyire?

Blokkgyakorlatfelvétel van, és másfél órája nem dobott ki a neptun... csodák vannak. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 18:31:40 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5459 Dátum: 15 szep 10, 19:30:06 »

Ismerek egy kb. 145 centis vietnami lányt, csak azért. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!