24 máj 17, 21:00:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930676 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5430 Dátum: 15 szep 09, 23:23:11 »

Köszönöm. Igyekszek kijönni ebből, de nehéz nagyon. Mindenkivel olyan bunkó vagyok most, vagy lekezelő és türelmetlen. Engem is zavar, nem is kicsit. De, talán ha meggyógyulok (az elmúlt évekbe kb. egyszer nem voltam olyan rosszul mint most, hogy azért feküdtem le, mert nem bírtam) és emellett kicsit alkalmazkodom az új helyzethez, majd normálisabb leszek. Amúgy se lesz könnyű ez az év, és ez a kezdés nagyon hiányzott.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 09, 23:24:11 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5431 Dátum: 15 szep 09, 23:26:20 »

Miért mi van ebben az évben? Idén fogzs érettségizni?
Amúgy majd bele jössz, csak néha kontrolálnod kell magad és erre oda figyelni mikor ilyen nyűgös vagy. Vagy máson kell kiadnod a fruzstrációdat, a sport ebben segít a legtöbbet, de gondolom nem vagy abban a helyzetben most, hogy elmenj sportolni.
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5432 Dátum: 15 szep 09, 23:32:53 »

Igen, most lesz érettségi. De, még előtte próba érettségik, meg gyakorlatiakból vizsga hamarosan. Meg most azon variálnak, hogy legyen minden nap nulladik óránk, meg 9-10. órába még felkészítő. Az volt beígérve és eddig mindenkinél így volt, hogy 6-7 óra lesz a max, persze sejtettem, hogy ilyet elhinni itt hatalmas naivság. Igazam is lett.

Tudom, önkontroll. Az a baj, hogy amint megírok valamit, utána kapcsolok, hogy ezt mégse kellett volna. Ismerem magam és tudom, mikor hibázok. Az más kérdés, hogy beismerem-e vagy sem. Nem mindig. De, ha belül tudatosul, már az egy jó kiindulási pont. Próbálok változni, általában a határ nálam mindig tágul. Ha valahol kiborultam, akkor egy hasonló nehézségű szituációban legközelebb nem fogok. De, ez megint egy másik helyzet már. Igyekszem kezelni valahogy, meg összeszedni magam. Nem akarok én itt se senkinek rosszat.

Sportolnék szívesen, de valóban nem állok most olyan helyzetben, hogy megtehessem. Pl. a futás mindig is tetszett, de amióta tönkrement a térdem már hosszútávon azt se bírom, a tüdőmről nem is beszélve. Az aerobik nem lenne rossz, viszont a suliból hazaesve ahol mentálisan többszörösen jobban leterhelnek mint fizikailag, nagyon nehéz utána már bármire elszánni magad. És akkor most itt van ez a 4 hete tartó betegség, amit még valahol a matek pótvizsgán egy viharba való biciklizés során szedtem össze, s egyre csak rosszabb minden. Egy nap pihenőm nem lehet.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 09, 23:33:32 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5433 Dátum: 15 szep 09, 23:54:07 »

Baromi szép ez a kép: Be van tépve
http://noah-kh.deviantart.com/art/Crisis-III-450395021

Nem is tudtam, hogy ennyire szivatják már az érettségizőket, néha olvasok pár dolgot, de mivel kb alig van 18 év alatt ismerősöm (ha van azok még általános sulisok, ők meg túl picik még) nem is nagyon mesélnek, így képben se vagyok. Mi értelme a sok 0. órának? Nálunk hetente egyszer volt, elvileg nyelvtan, amit a tanár nem tartott meg, helyette mindenki a padon aludt. Meg volt még 10.ben érettségi előkészítő mert én előre hozottat tettem, az meg fontos volt, oda bejártam, na de minek is akarnak minden egyes napra 0. órát?

Most milyen beteséged van pontosan amúgy? Brutális megfázás ami sokáig tart vagy kicsit durvább amit a viharban össze szedtél?

Amúgy ez a legnagyobb gond sok emberrel, hogy nem gondolja át amit ír. Az írásban pont ez a legnagyobb előny, hogy van időd reagálni és gondolkodni, nem kell rögtön válaszolnod, akár indulatból, mint face to face, de mégis a legtöbb ember elköveti azt a hibát, hogy hirtelen ír, majd később amint elküldte megbánja, mert nem gondolja át. Ha írásban elköveted ezt a hibát, gondolom szóban is.

Jah igen, most fáradt vagyok, nem írom át. xD
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5434 Dátum: 15 szep 10, 00:04:49 »

Nézd, ez a Kós Károly. Az ismerőseim közül akik érettségiznek vagy már megvolt nekik, sehol nem hallottam, hogy annyira szívatnák őket, mint itt. Mert ez egy csapnivaló, semmirekellő iskola, amiről még a pótvizsgára felkészítő, más városban lakó matektanárom is hallott és semmi jót nem tudott mondani róla. Ez amúgy azóta van így, amióta új az igazgató. Egy túlsúlyos, beképzelt, Xenomorph frizkójú vénasszony. - Mondjuk velem kedves. Gyakszin bejött és mindenkit lebaszott, mekkora szemétkupac van, amikor meg látta, hogy előttem is (a kajás zacsi a gép előtt, ahol tilos enni), csak visszavett a hangsúlyból és mosolyogva kért engem (csak engem), hogy legközelebb ne egyek ott, majd kidobta helyettem a kukába. Pirul Én meg éjfekete szemekkel (barna?) pislogtam rá pokerface-szel.

Idézet
Most milyen beteséged van pontosan amúgy? Brutális megfázás ami sokáig tart vagy kicsit durvább amit a viharban össze szedtél?

Nem tudom pontosan beazonosítani. Meg nem voltam orvosnál sem. Csak a tüneteket érzem, azokat ugye fel is soroltam. Ennyit tudok csak. "fájó torok, eldugult ort, rossz közérzet, magas vérnyomás, hőemelkedés, fájó ízületek" és állandó fáradtság, levertség.


Idézet
gondolom szóban is.
Lehet, hogy furán hangzik, de ott nem. Sok ellentét van bennem, ezek közül az egyik ez. Szóban is tudnék cifrákat alkotni, de ott inkább hallgatok. Nem félek semmitől, egyszerűen nem szeretek vitázni, vagy kiabálni. Jobban megy ott az önkontroll, mint itt. Nem tudom, miért.


Idézet
Amúgy ez a legnagyobb gond sok emberrel, hogy nem gondolja át amit ír. Az írásban pont ez a legnagyobb előny, hogy van időd reagálni és gondolkodni, nem kell rögtön válaszolnod
Én a rögtön reagot azért is csinálom, mert eközben sok mással is foglalkozok, és ezért tűnhet amúgy végső soron úgy, hogy mindig csak Fórumozok. Elsietem amit írok, mert közbe foglalkozom a másikkal is, és visszatérve leesik, hogy hát ez nem úgy néz ki elküldve, ahogy én azt akartam, hogy kinézzen.

Amúgy láttátok már az új helyesírás szabályokat? A "ly" és a "j" között már nincs különbség, kb. mindegy, hogy írod. A dupla, két betűből álló betűk duplázása is teljesen más, és a mostani 11-esek már teljesen új nyelvtannal fognak érettségizni. A tanárok meg olvashatják a könyvből, mik vonatkoznak rá.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5435 Dátum: 15 szep 10, 07:53:47 »

Jukas a rövidgatyám,anyám meg nincs itthon hogy megvarrlya Szomorú

amúgy ezt hol olvastad? nagyon beteg bazmeg,ez mindent meg fog változtatni...
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 08:01:02 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5436 Dátum: 15 szep 10, 10:09:24 »

Mindenkivel olyan bunkó vagyok most, vagy lekezelő és türelmetlen.

Velem mindig bunkó és lekezelő vagy szóval nem tűnt fel.

De jobbulást.

Amúgy ő Mannoroth a wowból.

Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5437 Dátum: 15 szep 10, 10:17:18 »

Saphi, mekkora lehet a legalacsonyabb ember, aki nem valami betegség, vagy kór miatt picike, csak simán alacsony?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5438 Dátum: 15 szep 10, 10:40:41 »

140 centi körül ? 130 ?  Főleg ha lányról beszélünk. Ha tippelnem kéne. De mi a helyes válasz Nevet ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5439 Dátum: 15 szep 10, 10:47:42 »

Elvileg ő a világ legkisebb embere.Mellesleg az Amerikai horror sztori 4. évadában is szerepelt.Először azt hittem rá hogy csak egy rohadt jó CGI ikszdé
http://twice.hu/vilag/18-eves-es-62-cm-a-vilag-legkisebb-noje-video
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5440 Dátum: 15 szep 10, 10:48:55 »

Saphi, mekkora lehet a legalacsonyabb ember, aki nem valami betegség, vagy kór miatt picike, csak simán alacsony?

Mivel nem írtad oda, hogy felnőttnek kell lennie, ezért a csecsemők megnyernék ezt a versenyt Nevet
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5441 Dátum: 15 szep 10, 10:56:46 »

Mindenkivel olyan bunkó vagyok most, vagy lekezelő és türelmetlen.

Velem mindig bunkó és lekezelő vagy szóval nem tűnt fel.

De jobbulást.

Amúgy ő Mannoroth a wowból.

Jó, de te megérdemled.

Amúgy nagyon dögös. De, maradok Venomnál. ( A WoW jó tulajdonsága, hogy vannak benne cuki szörnyikék )

Jukas a rövidgatyám,anyám meg nincs itthon hogy megvarrlya Szomorú

amúgy ezt hol olvastad? nagyon beteg bazmeg,ez mindent meg fog változtatni...

Nem csak olvastam, hanem a tanárom is mondta (Magyar) meg oszt' társak.
Bazmeg, így nem tudok beugatni senkinek, hogy nem tud írni. Szomorú

 - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - 

Szerk:


Ezt a 2 képet a barátosnémnak akarom küldeni cs' nincs kedvem Facebookra belépni úgyhogy ide mentem.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 11:11:35 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5442 Dátum: 15 szep 10, 12:07:15 »

Ha egy kicsit csendben maradsz megláthatod miért vagy beteg. Nem a tünettel kell harcolni, hanem gyökerestül megszüntetni a problémát. Azért vagy beteg, hogy megtanítson neked valamit. A betegség azért jó, mert elvonja az elmébe fektetett felesleges energiát.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5443 Dátum: 15 szep 10, 12:24:23 »

Saphi, mekkora lehet a legalacsonyabb ember, aki nem valami betegség, vagy kór miatt picike, csak simán alacsony?

Mivel nem írtad oda, hogy felnőttnek kell lennie, ezért a csecsemők megnyernék ezt a versenyt Nevet
De itt akár feltehetnénk az erkölcsi kérdést, hogy embernek minősül a magzat? Akár néhány mm is lehet így a legkisebb egészséges ember.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 12:27:11 írta gman » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5444 Dátum: 15 szep 10, 12:27:14 »

Azért vagy beteg, hogy megtanítson neked valamit.

Pl. azt, hogy máskor öltözz fel rendesen, táplálkozz megfelelően, fogyassz elegendő folyadékot, mozogj rendszeresen és szedj vitaminokat? Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!