24 máj 21, 08:33:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933547 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5385 Dátum: 15 szep 09, 14:14:51 »

Amalgám + alufólia + két szó Nevet
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5386 Dátum: 15 szep 09, 14:17:21 »

Az amalgám vagy a betömött fog miatt úgy általánosságban?

Ugye, ezt nem tőlem kérdezed? Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5387 Dátum: 15 szep 09, 14:18:41 »

Az operatőr kigáncsolt egy menekültet és túlzások nélkül akasztanák fel. De az senkit nem zavar, hogy a kihalás szélén vagyunk. Szavakba nem önthető milyen gusztustalanul undorító ez az egész jelenség. Főleg a képmutatás amit itt leművelnek a nincséletű szellemi nyomorék tömegek. Kicsit rosszul érzem magam, hogy ilyet mondok, de valóban megért egy selejtezést az életképtelen társadalom.
A cikk:
http://index.hu/belfold/2015/09/09/7_ev_bortont_kaphat_a_szelsojobboldali_teve_operatore/
A facebook kommenteket csak erős idegrendszerrel ajánlom épeszű embernek.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5388 Dátum: 15 szep 09, 14:27:16 »

Én jót röhögtem rajta.Kéne róla csinálni egy fragmoviet.
So mlg pro
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5389 Dátum: 15 szep 09, 14:28:13 »

De, szar, hogy nem ettől fog eldőlni a sorsunk. Én valamelyik nap hallottam (na hol!?) a tévében, hogy már Japcsik és Kínaiakok is az Amcsikra gyanakodnak (annyira egyértelmű amúgy), hogy ők állnak emögött, én meg egy remek képet találtam tegnap.

Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5390 Dátum: 15 szep 09, 14:31:54 »

Nekem nem tudnának annyi pénzt fizetni az amcsik, amiért cserébe a gyerekeimmel együtt elhagynám a hazámat, ráadásul életveszélyes, megalázó körülmények között. Valami disznóság tuti van a háttérben, de fogalmam sincs, micsoda.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5391 Dátum: 15 szep 09, 14:34:32 »

De, pontosan az ilyen köpködések és gyűlölködések vezetnek majd oda, hogy kipusztuljunk. Amíg egymásra mutogatunk és akasztjuk a hóhért, meg ilyen szégyenteljes képmutatás megy amit nem éreznek az emberek egy kicsit se megalázónak saját magukra nézve... ilyen szépen fog visszaütni a karma.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5392 Dátum: 15 szep 09, 14:35:39 »

Nekem nem tudnának annyi pénzt fizetni az amcsik, amiért cserébe a gyerekeimmel együtt elhagynám a hazámat, ráadásul életveszélyes, megalázó körülmények között. Valami disznóság tuti van a háttérben, de fogalmam sincs, micsoda.

Az egyértelmű szerintem, hogy nem véletlen. Egy olyan szar anyagi hátterekkel rendelkező csoport nem fog iPhoneokkal a kezében kint ülni és vigyorogva selfiezni. Hol telik a komoly bajbajutottaknak ilyenre? Meg arra, hogy embercsempészeket fizessenek? - Annyira átlátszó, és a legszívszorítóbb számomra az egészben, hogy ha felfogják, hogy milyen hatással vannak az országokra, akkor miért asszisztálnak a tervhez, amennyiben arról van szó? Mert arról... ennyire nem lehetnek vakok.

Ennyire megvakítja az embereket a pénz? Fogalmam sincs, mit hoz a jövő, de már nagyon kíváncsi vagyok. Februárba mennénk Pestre. Nem tudom, mi lesz ott addigra. A Magyarokon amúgy is sok múlik most.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 09, 14:36:42 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5393 Dátum: 15 szep 09, 14:50:22 »

Azt mondják, ezekben az országokban sem tevepásztorok élnek, hanem vannak fejlett nagyvárosok, értelmiségi lakossággal. Nekik volt pénzük embercsempészekre és a telefonjaikat sem hagyták otthon, ha már útra keltek. Nem tudom persze, mi igaz mindebből.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5394 Dátum: 15 szep 09, 15:15:34 »

Valakik tuti pénzelik őket, ez szerintem magától értetődő, és az is szemmel látható, hogy Európa hazavágása a cél. Kinek lenne ez a legnagyobb haszon? Hát a 'szabadság hazájának' (ahol "bizonyos" dolgokat agresszívabban védenek mint egy csipesszel összeszorított ivarszerű bulldog). Persze ez is csak egy elmélet, de számomra ez a legvalószerűbb és ezek szerint nem csak én gyanakszok rá. Lesz ebből vajon háború valaha?

Vicc, hogy mi mindig a középpontba vagyunk. Szép meg jó hely ez a Kárpát-medence, nincsenek olyan életveszélyes természeti jelenségek meg élőlények mint amerikába v. afrikába, csak rohadtul minden háború alatt átjáróház vagyunk meg golyófogó.
Naplózva


Cletus Kasady
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5395 Dátum: 15 szep 09, 15:32:50 »

Kaptál előtte érzéstelenítőt? De aranyos. ikszdé Nekem egyszer anélkül csinálták (de csak mert kicsi volt a fogamon a lyuk Nyelvesít)
Nekem azért, mert nem kértem. A tűtől jobban félek, mint a fájdalomtól.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5396 Dátum: 15 szep 09, 15:35:09 »

Pedig a tűk cuki dolgok. Hogy lehet őket nem szeretni? Szomorú(
Naplózva


Cletus Kasady
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5397 Dátum: 15 szep 09, 15:42:10 »

Gyerekkori trauma. Szar dolog. Tudom, hogy nem fáj, de irtózom tőle. Jobb szakemberek ki tudnák kezelni, de annyira nem zavaró, hogy pénzt áldozzak miatta.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5398 Dátum: 15 szep 09, 16:17:33 »

Én konkrétan nem éreztem, amikor beleszúrta a tűt.
Igen, tőled kérdeztem Masashi.
A migráns kérdést pedig nem úgy intézték, hogy segíteni kell nekik idejönni. Elég volt hozzá az iraki megszállás, az ISIS kialakulása és az arab tavasz. Innentől jönnek maguktól.

Már csak a fogyatékos, holokausztba beleőrült németekkel kellene tenni valamit.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5399 Dátum: 15 szep 09, 17:40:13 »

Nos akkor igen, a válaszom ez. Elvileg ha van XY tömésed vagy hasonló akkor vmi miatt nem mehetsz asztronautának. Arra hogy konkrétan miért, már nem emlékszem, de tudom hogy valami tudományos hülyeséggel magyarázták. De, elvileg emellett semmiféle más implantátumod nem lehet (ott is fel volt sorolva, konkrétan mire értik).

Szerintem mondjuk ezek döntő többsége hülyeség, nem zavarhat be.
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!