24 máj 21, 01:19:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933270 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5295 Dátum: 15 szep 07, 19:51:52 »

Idézet
Ezen már 6-7 éves koromba kurvanagyot nevettem. Amikor a pöcsömöccse amcsik elhitték, hogy van esélyük. XDD Egy 5 perces ellenállást nem tudnának fenntartani, nemhogy visszaverni. Na hagyjuk. Ébredjetek fel.

Az a legszebb ebben a földönkívüli-mániában az emberek, sokszor tudósok részéről, hogy csak egy valláspótlék. Semmi bizonyíték nincs Földön túli életre az űrállomásra hordott Bacikon kívül.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 19:52:28 írta Saphira » Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5296 Dátum: 15 szep 07, 19:54:26 »

Még jó, hogy az emberiség döntő többsége alkalmatlan arra, hogy bizonyítsanak. Ne ringassátok magatok abban a hitbe, hogy mindenkinek köze lehet hozzá, mert ember. Kitörölhetitek vele, meg a nagybecsű "tudományotokkal" amiben szintúgy csak hisztek, de utána sose jártatok, s nem is tudnátok.

Szóval teszek rád is, nagy ívből. Mi komoly szándékkal dolgozunk együtt, közösségekként, nem kell oda minden ember.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 19:55:33 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5297 Dátum: 15 szep 07, 19:56:25 »

Kérlek, kialvatlanul, alig három óra pihenéssel a szokásosnál is jobban szúrja a szemem az alany-állítmány egyeztetésének inkorrektsége.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5298 Dátum: 15 szep 07, 19:57:27 »

Semmi inkorrektség sincs itt, csak te vagy tudatlan, szerencsére. Lehet itt arról vitázni, hogy milyen stílusban írok a témáról, de ez egy olyan dolog, amit vagy átélsz, vagy nem. Írhatnék én több ezer oldalas regényt is arról, amik velem történtek, ám régebben már leírtam, hogy miért nem fogok, az pedig teljesen normális, hogy számomra fontos dolgok agyatlan ócsárlására úgy reagálok, ahogy - igaz, te kis libsi?
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 19:59:29 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5299 Dátum: 15 szep 07, 19:59:13 »

Én nem ócsároltam semmit, csak tényeket közlök. Nincs bizonyíték földön túli életre.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5300 Dátum: 15 szep 07, 20:00:00 »

Neked nincs, nekünk pedig van. Ha te ilyen ismereteknél ragadtál le és maradtál le, a te bajod. Okkal nem tudsz mindenről, ennyi. Mindenkinek megvan a maga feladata az életben.
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5301 Dátum: 15 szep 07, 20:11:27 »

De a hipotézised nem ellenőrizhető, az élményeid nem reprodukálhatók, tehát alaptalanok, így mi igaz, hogy tudatlanok vagyunk, de te meg csak hívő.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5302 Dátum: 15 szep 07, 20:12:52 »

Nem veled történtek, hanem velem. Ti vagytok a hívők, akik vagy eldöntitek, hogy hisztek-e nekem, vagy sem, én viszont nem hívő vagyok. Miért lennék az, ha mindent szemtől szembe láttam? (ennyi erővel te is hívő vagy, mert csak hiszed, hogy amit tanulsz, az tényleg úgy van, holott ott se voltál - velem más a helyzet ebben a témában) - Álljunk már meg egy percre. Nem netről olvasgatok, és nem a hátsóm alól húzom ki azt, hogy én találkoztam Velük és sokszor együtt voltunk több okból.

Lehet itt lázongani, hogy olyan dolgokról tudok és olyanokkal ismerkedek, akikkel az emberek többsége komolyabban soha, ráadásul ilyen közvetlenül, de ahogy én nem fakadok ki arról, hogy te mit melózol, nem kérdőjelezek meg dolgokat mert hiszem, hogy jobb vagy benne és jártasabb mint én, révén hogy foglalkozol vele, ellentétben velem, úgy hagyjátok már rám ezt úgy, hogy vakon ítélkeztek. Ha tudod, hogy kell szívet műteni és nincs tapasztalatom benne, nem fogok leállni okoskodni, hogy márpedig ez így van, bár sose csináltam, de így van - A többségetek viszont pont ezt teszi! Az ember kételkedik az új, idegen dolgokban, fél tőlük vagy nehezen tudja elfogadni. Ha ez nektek vad, az azért van, mert nincs tapasztalatotok ebben. - De, nektek esze ágatokban nincs pl. normálisan kérdezni, így hogy akarnék én bármikor is mondjuk komolyabban témázni róla, ha nem érdeklődésről van szó, hanem ócsárlásról, ami a tudatlanságból fakad?

Álljatok be sorozatgyilkosnak. Lessük meg, hogy az első pár gyilkosság hogy megy, és annyi év rutin után később milyen semlegesen csinálod. - Bár hozzáteszem, a mai napig nem tudok úgy beszélni egy-két találkozásról Velük (vagy éppen közvetlen Róluk, amikor mondjuk a kapcsolatunkról és egymás iránti fontosságról van szó), hogy ne szökjenek könnyek a szemembe. Ez nem jelenti azt, hogy borzalmas dolgok történtek, csak azt, hogy fontosak és hogy érzelmileg nagyon felkavart. Más közegben élem a mindennapjaim döntő többségét, ez mindenkiben mély nyomot hagy, de a rendszeres látogatások és együtt'mozgás' akkor sem egy olyan dolog, ami tartósan nincs hatással valakire (ezért szokták gyakran törölni az emlékeket, mert tudják, mekkora trauma lehet még úgy is, hogy az alany eközben közel áll hozzájuk, teljesen más 'energia'szinten és tartalommal bír a két világ).

Tehát a hívő szerepe legfeljebb rátok vár. Nekem minden be lett bizonyítva. Az, hogy nektek nem, az a legkevésbé sem érdekel. Nem is tud, nem is fog. Ha nem adatott meg mindaz a lehetőség ami nekem, akkor nincs miről beszélni.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 20:15:04 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5303 Dátum: 15 szep 07, 20:13:50 »

A hívők is találkoznak néha Szűz Máriával (érdekes módon egy keresztény pl. sosem Allahot látja).  Gondolkozik
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5304 Dátum: 15 szep 07, 20:15:16 »

Haverom nagyapja is látott egyszer egy ufót.Kint volt a vécén,és váltig állítja hogy nem volt bebaszva.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5305 Dátum: 15 szep 07, 20:15:55 »

Ezt fél perc alatt gépelted be válaszként? Valld be, hogy örülsz, amiért 'beszélgetek' veled, már arra vártál napok óta, hogy te legyél a középpontban.

Amúgy tl;dr.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5306 Dátum: 15 szep 07, 20:16:10 »

Én hiszek a földönkívüli életben, de az ilyen szürkékben, reptiliánokban, meg vulkániakban nem.

Hát Heni, ez tényleg a feltűnési viszketegség azon foka volt tőled, amit én sose tudok elérni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 20:18:02 írta gman » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5307 Dátum: 15 szep 07, 20:17:35 »

"Láttam egy ufót, de mondják,
semmi sem igaz belőle
De tudom, hogy nem álmodtam
és nem is voltam belőve
Mi lesz a vége, nem tudom,
mert nem vagyok jós
De úgy hallottam,
valamit látott fenn az az űrhajós
Ufók és istenek
Lehet, hogy nincsenek
De ha mégis, néha eljönnek, hogy nézzék
Hogy ez az ötmilliárd (hétmilliárd) mutáns majom
Hogyan szagolja a saját mocska bűzét"

Ez a dalszöveg jutott eszembe és egyből felidéződött bennem a lázadó kamaszkorom  Pirul
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5308 Dátum: 15 szep 07, 20:17:53 »

Ezt fél perc alatt gépelted be válaszként? Valld be, hogy örülsz, amiért 'beszélgetek' veled, már arra vártál napok óta, hogy te legyél a középpontban.

Amúgy tl;dr.

Tudtam, hogy írsz, úgyhogy nem volt nagy kunszt. Amúgy pedig túlzottan nem tud érdekelni, mert nincs tartalma annak, amit írsz.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5309 Dátum: 15 szep 07, 20:22:31 »

Idézet
Messze kinn a Galaxis Nyugati Spirálkarjának soha fel nem térképezett, isten háta mögötti zugában található egy sehol sem jegyzett sárga nap. Durván kilencvenmillió mérföldre tőle kering egy tökéletesen jelentéktelen, kékeszöld bolygócska, melynek majomtól eredő civilizációja oly döbbenetesen primitív, hogy a kvarcórát még mindig pompás dolognak tartja.

Na ezért szarik ránk mindenki.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!