24 máj 17, 15:19:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930540 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5265 Dátum: 15 szep 07, 17:01:36 »

Coelho az gáz, hogy az előző profilképeid egyikét se tudtam megjegyezni?
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5266 Dátum: 15 szep 07, 17:03:17 »

Eszembe jutott ez a régi hszem és szerencsére könnyen vissza tudtam keresni.


Az ISIS/ISIL szerint 5 éven belül ilyen lesz a világ:



Belőlünk is fasza kalifátus lesz, de legalább ennek keretén belül visszakapjuk az összes trianoni területet, meg még pluszba a Balkánt, Ausztriát és a Krímet is. xD

http://index.hu/kulfold/2014/07/01/budapest_is_kell_az_iszlam_vilagbirodalomnak/

Akkor még milyen viccesnek tűnt. :/ Most már valahogy nem annyira.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5267 Dátum: 15 szep 07, 17:09:27 »

Amúgy ha eltekintenék a konkrét eseményektől szívesen élnék egy birodalomban, nyilván nem olyanban ahol a sharia a törvény. de pl monarchia méretű/felépítésű vonzó lenne.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5268 Dátum: 15 szep 07, 17:20:32 »

,,Kedden hajnalban indultunk és tegnap éjfélkor értünk haza. 14-16 órás szolgálataink voltak, az utolsó napon a szabad ég alatt aludtunk a pajzsokon. Ételt, szendvicseket kaptunk, este meg grízes tészta, lencsefőzelék, nokedli 1-2 darab hússal. Vizet ugyanazt, mint a migránsok. Balhé nincs. Amit a tévében láttatok (a „lázadás”) az azért volt, mert egy szír faszi megvert egy afgán kisfiút (vagy fordítva) és ebből indult ki a balhé. Amúgy volt olyan, hogy 100 emberre vigyáztam egyedül, de pisszenés se volt. Nagyon félnek a rendőrtől; ha kezemben volt a tonfa, mindenki lehajtotta a fejét, hogy ne is lássa.

Az állapotok: olyanok amilyenek, de ha adnának nekik szerszámot, eszközöket és szólnának nekik, hogy tegyenek rendet, megcsinálnák. Egy tíz év körüli szír kislány talált egy lombseprűt és egy nagy területen önként feltakarított mindent. Orvosokkal, mérnökökkel, 7 nyelven beszélő számítástechnikussal beszélgettem. Nagyon sok köztük a tanult ember. A fél éve szívműtéten átesett kisgyerektől a 70 éves házaspárig jön mindenki. Lényeg, hogy nem fertőzöttek (legalábbis nagy részük), nem támadnak, nem lopnak, nem rabolnak és nem erőszakoskodnak. A média és a jogvédők hergelik őket, ez teljesen egyértelmű, csak nem tudom miért...

Egy másik szír kislánnyal beszélgettem, azt mondja, még kábé egy hónap, aztán nem lesz hajózható az útvonal, majd tavasszal újra jönnek. Jó érzés volt, hogy mindenki illedelmesen megköszönte a fél liter, húgymeleg ásványvizet is. Afgán kisfiú keksszel kínált, szír kislány tapsikolós játékra tanított meg. Több éves rendőri pályafutásom talán legnehezebb, de legszebb és legtanulságosabb szolgálata volt!''
Naplózva


Cletus Kasady
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5269 Dátum: 15 szep 07, 17:23:51 »

A képen a Krím is iszlám területként szerepel Nevet  Megnézem Putyin testvér mit szólna ahhoz ha ezek a kecskepásztorok megpróbálnának a medve lábára taposni Nevet 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5270 Dátum: 15 szep 07, 17:41:28 »

Nekem rokonom rendőrtiszt, ő is eléggé vágta a témát, és ő mesélte, hogy le is köpdösték őket. Minden oldalról lehet propagálni a dolgot, Masashi, de talán nem az érzelmekre kéne hatni, hanem megpróbálni a problémák mélyére látni, és felfejteni a következményeket.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5271 Dátum: 15 szep 07, 17:49:13 »

Én teszek arra, hogy mi van. Mit kezdjek pár nyilatkozattal, amiről azt se tudom, igaz-e vagy sem? Mindenki azt hisz, amit akar, és nem azt, ami igaz. Biztos vannak normálisabb menekültek és kevésbé olyanok. Az a baj, hogy Európa szétbaszása a cél és hogy ehhez sokan asszisztálnak.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 17:50:12 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5272 Dátum: 15 szep 07, 17:50:03 »

Ha meg teszel rá, akkor minek szólsz bele? Nevet

Idézet
Az a baj, hogy Európa szétbaszása a cél.

Még mindig nem tanultam meg ezt az új mémet, valaki írja már be, fontos a gyakorlás.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 17:50:34 írta Saphira » Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5273 Dátum: 15 szep 07, 17:50:44 »

Mivel szóltam bele? Az idézettel, amit láttam és bemásoltam?
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5274 Dátum: 15 szep 07, 17:51:47 »

Tetszik hogy a hadzsik nem akarnak a táborokban maradni hanem őket azonnal az osztrákokhoz kell vinni.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5275 Dátum: 15 szep 07, 17:54:10 »

Ha békés kapcsolatfelvétel létesülne egy idegen civilizációval, akik mondjuk csak most fedeztek fel minket és csak úgy beugranának köszönni, érdekelne bárkit a menekült kérdés?
Tegyük fel, hogy az idegenekkel nem sikerül érdemi kapcsolatot létesíteni, mert csak vihognak és fényképeznek, mint a japán turisták. Ezután egyre többen jönnének, de csak turistaként, akik az embert aranyos kisállatnak nézik. Sose bántanak, mi meg nem tudjuk őket bántani. Sose tudjuk meg, hogy kik ők és honnan jönnek, de mindig jönnek, vihognak és fényképeznek. Hogy reagálna erre az emberiség?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5276 Dátum: 15 szep 07, 17:56:34 »

Későn tetted fel a kérdést.



Amúgy egy idegen civilizáció, aki eljutott addig hogy más bolygókat látogasson, nem fog az emberiség balfaszságán röhögni, mert már kinőtt ebből (bár ez sok mindentől függ). - Mondjuk ez is egy hülye kérdésed a sok közül.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 17:58:30 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5277 Dátum: 15 szep 07, 18:02:12 »

Régen az emberek azt hitték hogy a laborban tenyészett egereken kísérleteznek,pedig pont hogy az egerek voltak azok akik minket vizsgáltak.Ez tudott
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5278 Dátum: 15 szep 07, 18:03:27 »

Raimi, ez a kép már egy másik felhasználónál bent van. Csak nem onnan csented?
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5279 Dátum: 15 szep 07, 18:05:44 »

Nope,ő mondta hogy használjam mert bannolták.Ez Kuro öröksége számomra.De te ezt honnan tudtad meg?  Gondolkozik
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!