24 máj 17, 19:20:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930639 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5190 Dátum: 15 szep 05, 13:57:55 »

De rég voltam lan partin Szomorú az a baj hogy senkinek sincs olyan erőműve mint nekem Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5191 Dátum: 15 szep 05, 14:00:01 »

Részegen mire emlékeztek? Nem akarom tudni. Érdekes, én nem érzem magam szarul.

Idézet
ha bezúzza az én elmémet is a szar világ
Ha ezt részegséggel kompenzálod, akkor elég gyenge jellemed lehet.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5192 Dátum: 15 szep 05, 14:34:45 »

Utoljára tavaly nyáron Münchenbe basztam be annyira, hogy képkiesésem legyen. Vagyok annyira alkoholista, hogy bírjam a piát és tudjak magamról. Mindig teljes tudatosan baszok be, tudattalanul elég szar bármit is csinálni. Ha nem érzed magad jól alapból, piával se fogod magad jól érezni. Maximum behazudod magadnak, hogy jobb.

Nem kompenzálok semmit semmivel, fogalmam sincs hogy jött ki neked ez az eszmefuttatás, hogy ide lyukadtál ki.
Egyébként a társadalmi élet - főleg itt Magyarországon - mindenkit bezúz. Nem emberhez méltó ez a rendszer és nem a jellemtől függ, hogy te szeretsz e csekket meg adót fizetni. A szolgalélek, meg a tudattalan zombi, az biztosan szeret. A lázadó aligha. Semelyik ember szintén nem szeret 14 órákat dolgozni egyhuzamba három napon keresztül rabszolgabérbe. Nyilván vannak kivételek, ahol jó a fizu és szereti csinálni az ember a munkáját ha bele is döglik, de ez a kombó viszont baromi ritka.
Te könnyen beszélsz, mert fogalmad sincs arról, hogy mi az a munka, csak egész nap a gép előtt baszod a rezet és suliba jársz. Akkor én is könnyen beszéltem, mert volt annyi szabadidőm magamra, hogy mindig önmagam lehessek, a hobbijaimmal és a barátaimmal foglalkoztam, néha kockulás maratonokat toljak. A felelősség viszont egyre és egyre szűkíti azt, hogy foglalkozzál a belsőddel és egész nap csak hokizzál. Neked is szépen befog dőlni a világod meg a rossz helyről merített önimádatod, ha mondjuk tized annyi felelősséget elkezdesz vállalni, mint nekem most van a vállamon.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5193 Dátum: 15 szep 05, 14:43:21 »

Idézet
Vagyok annyira alkoholista, hogy bírjam a piát és tudjak magamról.

Ezt nem tudom jó pontnak betudni. Elég gáz.

Idézet
Ha nem érzed magad jól alapból, piával se fogod magad jól érezni.

Ha nem, akkor miért kell inni? Mert ezt a logikát követve behaluzzátok azt, hogy piával jobb, mert ti úgy akarjátok, mert az nektek úgy buli. Ha nem lenne jó, akkor nem csinálnátok. - Az meg, hogy van aki tényleg élvezi és van aki csak elhiteti magával, más téma (Amúgy ez egy ellentmondás, amit lentebb meg is hazudtolsz, meg az előző kommentedbe is sikerült).

Idézet
Nem kompenzálok semmit semmivel, fogalmam sincs hogy jött ki neked ez az eszmefuttatás, hogy ide lyukadtál ki.

Mint azt írtad:
"Feledhetetlen élményeket szerezni, amik örök életre megmaradnak."
Ha neked a bebaszástól lesz valami feledhetetlen öröm, az arra enged következtetni, hogy józanul képtelen vagy ilyeneket átélni, az esetek döntő többségében. Viszont részegen sok esetben tudatmódosítás hatása alatt vagy, ebből következik, hogy nem teljesen önmagad, vagy az, aki amúgy ezek nélkül lennél. Ha pedig nem tudsz önmagadként feledhetetlen örömöket átélni, megnyílni a világnak vagy az adott dolognak, akkor az vagy, amit mondtam. - Ez piszok egyszerű, nem értem, mit nem lehet ezen érteni.

Érdekes, hogy amikor nekem lesz valami jó muri az életemben, amit itt megosztok, abba nincs pia. Itt viszont a legtöbb alkesznek mindig beüt a kommentjébe, hogy az is lesz, nélküle meg még sose láttam, hogy bárminek örömmel vágtak volna neki. Miért?

Idézet
Egyébként a társadalmi élet - főleg itt Magyarországon - mindenkit bezúz. Nem emberhez méltó ez a rendszer és nem a jellemtől függ, hogy te szeretsz e csekket meg adót fizetni. A szolgalélek, meg a tudattalan zombi, az biztosan szeret. A lázadó aligha. Semelyik ember szintén nem szeret 14 órákat dolgozni egyhuzamba három napon keresztül rabszolgabérbe. Nyilván vannak kivételek, ahol jó a fizu és szereti csinálni az ember a munkáját ha bele is döglik, de ez a kombó viszont baromi ritka.
Szal', ha bebaszol, attól nem lesz ilyen gondod. Aha, vágom...  (mivel ez is gyakorlatilag kihámozható a szövegedből az előző komment alapján).

Idézet
Te könnyen beszélsz, mert fogalmad sincs arról, hogy mi az a munka, csak egész nap a gép előtt baszod a rezet és suliba jársz.
Kösz, hogy van fingod az életemről, és hogy az életemmel vitatkozol, amit fel se fogsz, mintsem a témáról társalogjunk. Erre számítottam.

Idézet
Neked is szépen befog dőlni a világod meg a rossz helyről merített önimádatod, ha mondjuk tized annyi felelősséget elkezdesz vállalni, mint nekem most van a vállamon.
Akkor vedelj tovább. Én a szarjaid nélkül adom önmagam. Többre megyek vele. A pia meg öli az agysejtjeid (ha van). Nem csodálom, hogy olyanokat 'eszel', amit itt visszhangzol.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 14:46:11 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5194 Dátum: 15 szep 05, 14:54:22 »

Nem értem miből fakad ez az abszolút piaellenességed. Nincs benne semmi rossz. Még mindig csak egy eszköz, amit átrágtunk ezerszer. Az a fura, hogy pl mást szűk látókörűnek ítélsz meg, miközben olyan dologról ítélkezel, aminek a minőségét még nem élted meg.
Az alkohol egyébként nem tudatmódosító a szó köznapi értelmében. Nyilván mindenkire máshogy hat, meg lehet elemezni, hogyan hat milyen helyzetekben, stb, de egyébként segít ellazulni és kikapcsolja akaratlanul is (jobb esetben) az egót. A munkahelyemen nekem pl pincérként a vendégek és egy kollegámmal szemben is rengeteg mindent kell elfojtanom. Nem beszélve a fizikai stresszről, mert elég kemény 14 órát talpon lenni. Szellemileg is megvisel egy embert, mert egyszerűen nem emberhez méltó, hogy letolsz egy 14 órás műszakot, alszol 6 órát és megint mész vissza 14 órázni. Jobb esetben, mert van néha túlóra, ami még egy plusz óra.
Attól, hogy valaki iszik, nem azt jelenti,hogy csak így érzi jól magát. Most én is mondhatnám, hogy amikor LoLozol, csak így vagy képes jól érezni magad, máshogy képtelen vagy jól érezni magad. Abszurd, helytelen állítás. Ott is tudatmódosulsz, az idegrendszeredbe bevésődtek a mozdulatok és ahhoz kapcsolódó érzelmek, érzések, agyi kapcsolódások és a koncentrálás minősége, amik megváltoztatják a tudatot. Én például egy izgalmas meccs után, amibe teljesen belefeledkezem, máshogy állok fel a gép elől, mint mielőtt elkezdtem. Ugyanez leírható az alkohollal is, csak mások a hatásai.
Nekünk ez a kikapcsolódás, így tudjuk megvalósítani magunkat. Nyilván nem arról szól az életünk, hogy folyton bebaszunk, járunk úszni, szaunázni, futni, bicajozni, estig lehetne sorolni. A pia csak mélyíti a köteléket, minél jobban szórakozunk, annál jobban egymáshoz növünk. Egyébként mindent a tudat határoz meg, ha elhinném, hogy az alkohol szar, biztosan nem válna egészségemre. Nem szabad semmihez se ilyen megrögzöttségekkel állni.

Én se szólok be, hogy nem tiszteled és nem méltatod az osztálytársaid arra, hogy hozzájuk szólj. Szerinted ez így a normális, szerintem meg abszolút rendellenes viselkedés, így nem értem, hogy miért szólsz bele, hogy én mit tartok jónak és mit nem.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 14:55:19 írta Stance » Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5195 Dátum: 15 szep 05, 14:55:31 »

Oh, erre hadd térjek vissza egy-két mondat erejéig.

Idézet
Te könnyen beszélsz, mert fogalmad sincs arról, hogy mi az a munka, csak egész nap a gép előtt baszod a rezet és suliba jársz. Neked is szépen befog dőlni a világod meg a rossz helyről merített önimádatod, ha mondjuk tized annyi felelősséget elkezdesz vállalni, mint nekem most van a vállamon.

Szóval azt mondod, ha van felelősség a válladon, van munkád és nincs időd egész nap a gép előtt ülni (ahogy nekem sincs és milyen érdekes, hogy tudom mi a munka, mi a házimunka, mi a főzés, a pénzügyekbe is kezdek belefolyni - igyekszek felkészülni a jövőre - de igazad van, te jobban ismersz), az feljogosít arra, hogy berúgj és akkor az, aki nem a te életed éli, rohadjon meg és ne mondja azt, hogy a piálás rossz dolog, mert nem tudja, mi a felelősség.

Kibaszott logika! Várj, nem látom benne... Gondolkozik Te tulajdonképpen most azt mondtad, hogy ne kritizáljam a bebaszásod, mert nem tudom (?), mi az a felelősség.

Amúgy röhej, de a felelősség az ott bukik ki kettőnk között, hogy te hajlandó vagy önkívületi állapotba sodorni magad, amíg én felelősségteljesen mindig magamnál vagyok és akarok is lenni a közeljövőben, és akkor szerinted az én életem emiatt lesz elbaszva.

Hát gratulálni tudok hozzá. De, nagyon! ikszdé

Az pedig, hogy megjegyzem, nem bírom a piát és nem mosolygok a piásokra, befolyásol téged bármiben? Nem, mert nem lőlek le, ha iszol. Csak megjegyzem, márpedig megtehetem, hogy megjegyzem, mert nincs tiltva. Más is felhánytorgat olyan témákat, amik nem tetszenek vagy mélyen érintenek - tegyék, mert nincs tiltva és ha szóvá teszem, megosztom velük, akkor megtehetik. Az hogy XY idő után nem bírom olvasni, egy másik lapra tartozik.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 14:58:04 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5196 Dátum: 15 szep 05, 14:58:43 »

Semmi ilyet nem mondtam, csak túl sok személyeskedést látsz az önimádatod miatt a hozzászólásaimban, így védekezésképp végletekben gondolkodsz, hogy más embert állíts be szarnak és te tűnj jobbnak. Így játszik az egó.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5197 Dátum: 15 szep 05, 15:00:39 »

Akkor jobb, ha a személyeskedésed miatt offoljuk a témát. Köszönöm az "értelmes" beszélgetést. Látom, ha felszólítanak, hogy tekints el ettől, akkor nem bírsz produkálni. Meghazudtolod a szavaid. Legalább felvállalnád, de nem, annyira se vagy képes (amúgy magadat írod le egész konkrétan akkor, amikor rólam írsz Nevet - nesze neked, tükör ).

Szerk.: Az meg külön nevetségessé tesz téged Stance, hogy a szar elveid mindenkire vonatkoznak, csak rád nem.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 15:04:14 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5198 Dátum: 15 szep 05, 15:01:55 »

Tiltsuk be a duma topicban a "ne piálj" témát is, ha már egy másik "érdekes" téma nemrég tiltva lett Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5199 Dátum: 15 szep 05, 15:02:41 »

Ha te ezt látod meg benne, akkor az a te tükröd. De nem baj.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5200 Dátum: 15 szep 05, 15:03:01 »

Tiltsuk be a duma topicban a "ne piálj" témát is, ha már egy másik "érdekes" téma nemrég tiltva lett Nevet

Mi volt az a másik érdekes téma?

Amúgy azt még mindig nem tudom, miért nem lesz troll barlang már. Vagy csak poén volt? Hmm?
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5201 Dátum: 15 szep 05, 15:06:32 »

Bárkivel összeugatsz Masashi, az a vége, hogy "személyeskedés miatt be is fejezhetjük". Ideje lenne elmeditálnod önmagadon. Igazándiból fiatal vagy, nem mintha én nem lennék az, de még rengeteg tanulópénz fog érni és ha most nem változtatsz, ezeken olyan hatalmasokat fogsz koppanni, hogy elviselhetetlen fájdalomba lesz részed és teljesen kifordulsz önmagadból. Jó tanácsként mondom, nem kell jönni a dumával, hogy ez nem így van meg ne tudjam jobban az életed.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5202 Dátum: 15 szep 05, 15:09:56 »

Olyan édes, amikor füttyszóra táncoltok. Pirul
Naplózva


Cletus Kasady
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5203 Dátum: 15 szep 05, 15:17:29 »

Tiltsuk be a duma topicban a "ne piálj" témát is, ha már egy másik "érdekes" téma nemrég tiltva lett Nevet

Mi volt az a másik érdekes téma?

Hát hallod, nem is tudom. Komolyan, mi is?  Gondolkozik

Az a baj amúgy coelho, hogy témák mindig lesznek. Hiába tiltasz be egyet, aki élvezi maga körül a feszültséget, az a következő témában is képes lesz generálni.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5204 Dátum: 15 szep 05, 15:24:05 »

Olyan édes, amikor füttyszóra táncoltok. Pirul

Mintha én írnám le minden mondatom után, hogy "én tökéletesen megvagyok elégedve önmagammal", "nem én érzem magam szarul", "nekem tiszta a lelkiismeretem" és a többi. Van egy mondás, amit nagyon szeretek: ,,ahol túl sok a szemét, ott nehéz másra nézni". Az, hogy TE(!) tükröket látsz meg, amit másra akarsz kenni, az nem jelent mást, minthogy egy szellemi hulladék vagy. Önmagadnak lehetetlen hazudni. Kemény lecke ez minden ember számára.
Kivéve neked, mert te szuperintelligens vagy. Ezt nem tudtam kihagyni, lel.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!