24 máj 17, 19:59:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930652 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5160 Dátum: 15 szep 04, 21:13:41 »

Beszélgetés egy dagadt osztálytársammal (bunkó, alattomos, kétszínű "kis" féreg):

- Jaj, hát én sajnos elég messze lakom a barátomtól, ezért ritkán látjuk egymást.
Én: Ne aggódj, téged onnan is lát.

Újabb beszólásom neki:
- A filmem végére egy csattanót tettem.
Én: Hogy lefogytál?

Mi üt belém ilyenkor?
A jobb helyeken ezt egyszerűen úgy hívják, hogy parasztság.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5161 Dátum: 15 szep 04, 21:23:17 »

Akkor parasztkodok, amikor akarok és mivel amúgy se nagyon méltatom még annyira se az oszt' társakat, hogy hozzászóljak bármelyikhez is (v. kezdeményezzek), tegyék össze a két kezüket, hogy néha így odafigyelek rájuk (mivel ez is elég ritka). Pont.

nem tudom hogy ez milyen játékból van Nevet szóval nekem mondhatod Nevet

Az most mindegy (amúgy Continen tof the Ninth Seal), de csak az a lényeg hogy; játék. Nevet

Szerintem meg tönkrement az egerem. Néha nem kattint, néha pedig duplán. smirksweat Gamer egeret venni se merek. Nagyobb karmokkal gondolom használni se lehet.
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5162 Dátum: 15 szep 05, 09:41:42 »

Ezt a cikket Saphirának küldöm sok szeretettel, felesleges volt annyi orvostudományt tanulni, amikor elég egy vörös fonal is  smirksweat

http://www.mindenegybenblog.hu/fiuk-lanyok-velemeny/a-bal-csuklo-korul-viselve-a-voros-fonal
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5163 Dátum: 15 szep 05, 09:55:48 »

Letörölt exem. Menjen a pokolba. de legalább nem kapok levegőt rendesen Nevet mondjuk ha egyáltalán nem kapnék az se lenne olyan nagy gond.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5164 Dátum: 15 szep 05, 10:03:20 »

Megint az exed...szakadj már le róla a rohadt életbe már Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5165 Dátum: 15 szep 05, 10:16:11 »

Letörölt exem.

Jól tette. Legalább elfoglalod magad mással. Ideje volt.
Naplózva


Cletus Kasady
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5166 Dátum: 15 szep 05, 10:24:06 »

Letörölt exem. Menjen a pokolba. de legalább nem kapok levegőt rendesen Nevet mondjuk ha egyáltalán nem kapnék az se lenne olyan nagy gond.

Hogy egy haverom idézzem:

Kibaszott Mad world ez.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hW93CV6m-JU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hW93CV6m-JU</a>
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5167 Dátum: 15 szep 05, 10:48:27 »

Inkább olyan zenét hallgatok ami erőt ad. Nem eshetek szét Anglia előtt 2 hónappal teljesen.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aWxBrI0g1kE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aWxBrI0g1kE</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5168 Dátum: 15 szep 05, 10:49:30 »

Micsudi ne kínozd magad. Úgy érzem te még az én régebbi énemnél is rosszabb vagy. Még sokszor fogsz rá írni. Ne tedd. Jobb lesz, hidd el. Egyébként nem kell utálni se, az a másik véglet. Nem kell elfelejteni meg kiégetni a memóriádból a közös emlékeket. Bocsáss meg magadnak meg neki is és tegyél ennek pontot a végére. Egy olyan őszinte döntést hozz meg, ahol nem hazudsz magadnak. Ez a legegészségesebb mód szerintem. Én mindig hardcore edzéssel vezettem le az ilyen fajta feszültségeket. Hosszútávfutás is jó megoldás, mindenképp érdemes kipróbálni. Mondjuk az alapjáraton is az egyik legjobb tudattisztító.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5169 Dátum: 15 szep 05, 11:05:14 »

Inkább olyan zenét hallgatok ami erőt ad. Nem eshetek szét Anglia előtt 2 hónappal teljesen.

Simán séteshetsz,de nem ajánlom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 11:44:27 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5170 Dátum: 15 szep 05, 11:08:30 »

Sosem értettem ezeket a nagy szerelmi problémákat. Nem lehet olyan nehéz megtartani egy nőt, ha még nekem is megy.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5171 Dátum: 15 szep 05, 11:09:16 »

Jó ez a szám, de akkor már tűnés a konditerembe és ott hallgasd, miközben szétedzed magad Nevet
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5172 Dátum: 15 szep 05, 11:12:22 »

Emlékszem, régen szerettünk unokatesommal énekelni, de határozottan voltak olyan számok, amin elbőgtük magunkat (azért, mert mindkettőnkben lapultak olyan érzések, képek és történések, amiket nem tudtunk feldolgozni).  Na igen, a mélyen rejtőző sérelmek. Néhány szám mennyire ki tudja tépni magunkból, míg másik meg egyenesen próbálja belefojtani magadba azokat.

Csakhogy ettől nem gyógyulnak be. Amíg nem küzdöd le őket (mert az érzelmeid elől nem menekülsz), addig ugyanúgy, árnyékként fognak követni. Te menekülsz az érzelmeid elől, Micsudi. Épp ezért, ha így haladsz, sose fogsz kiszabadulni.

Nem akkor vagy erős, ha elnyomod magadban az érzelmet. Az gyávaság, mert nem mersz szembenézni magaddal.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 11:12:59 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5173 Dátum: 15 szep 05, 11:24:25 »

Sosem értettem ezeket a nagy szerelmi problémákat. Nem lehet olyan nehéz megtartani egy nőt, ha még nekem is megy.
Az a baj, hogy kevés olyan nő van a világon, mint a feleséged. Nők általában a domináns bikát keresik nagy farokkal, nem mindenki éri be a papuccsal. Te szerencsésnek érezheted valamilyen szemszögből magad ezért.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5174 Dátum: 15 szep 05, 11:27:59 »

38,3 Nevet szerintem ez nem az nyugalmi testhőmérséklet amivel ajánlott letolni egy intenzív edzést Nevet  de itt sokkal okosabb emberek is vannak mint én szóval azért megkérdezlek titeket is ikszdé  valamint az orrom fúrópajzsot igényelne hogy ott akármi átjusson nemhogy levegő. Tudom nem nagy gyógymód de 2-4 perc és meginfralámpázom a képem az minimálisan szokott segíteni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!