24 máj 17, 15:14:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930537 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5130 Dátum: 15 szep 04, 11:07:34 »

Minden szerelem viszonzatlan Mosolyog nade este bedobok 2-3 whiskyt, remélem haver hoz szivart és akkor királyságos lesz Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5131 Dátum: 15 szep 04, 11:30:46 »

A szerelem nem szerelem, ameddig viszonzatlan. Pont az a lényege, hogy kiegészíti a dualitást és elveszel az egészben. Meghalsz. Ameddig viszonzatlan, szenvedni fogsz és van benned valami, ami fél.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5132 Dátum: 15 szep 04, 11:58:59 »

Kéne már egy olyan törvényrendeletet hozni,hogy ha valaki fénykard helyett azt mondja hogy "lézerkard" az golyót kap.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5133 Dátum: 15 szep 04, 12:04:25 »

Annyi a töketlen ember, hogy pont jól jön nekik a golyó.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5134 Dátum: 15 szep 04, 12:41:16 »

Kéne már olyan rendeletet hozni, hogyha valaki a gyűrűk urás tündékre azt mondja, hogy elf, az golyót kap.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5135 Dátum: 15 szep 04, 12:59:18 »

De hát maga Tolkien is elfet írt, a tünde, az ez:
http://444.hu/assets/mindennap.jpg
ikszdé
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5136 Dátum: 15 szep 04, 13:11:17 »

Jó ez a rendeletes dolog is, de nagyobb gáz, hogy az Unió vezetősége épp el akarja pusztítani Európát. Remélem 50 év múlva is lehet ilyeneken balhézni majd, mint a rendeletek.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5137 Dátum: 15 szep 04, 13:14:01 »

Kéne már egy olyan törvényrendeletet hozni,hogy ha valaki fénykard helyett azt mondja hogy "lézerkard" az golyót kap.

Ezt maximálisan támogatom. Nekem olyan szinten bassza a fülem a lézerkard szó hogy hihetetlen. Az fénykard. És Pont
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5138 Dátum: 15 szep 04, 13:41:19 »

Na jó, de akkor az ám is legyen am.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5139 Dátum: 15 szep 04, 14:04:25 »

Minden szerelem viszonzatlan Mosolyog nade este bedobok 2-3 whiskyt, remélem haver hoz szivart és akkor királyságos lesz Nevet

Ezért jó, ha Masashi vagy. Nem tudod, mi az a szerelem. Soha nem érzed, valszeg nem is fogod és az igazi ragaszkodás fogalma is baszott halvány (az emberekre nézve). Van, de azt még talán te se tudod megmondani látatlanba.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 04, 14:09:22 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5140 Dátum: 15 szep 04, 14:17:19 »

Sajnálom, aki még nem érzett szerelmet. A szerelem talán az egyik legjobb dolog, aminek átadhatod magad és így megtapasztalod önmagad legmélyebb vagy legmagasabb szintjeit. Tök mindegy, hogy éred el a szerelmet és közben fogod-e a párod kezét. Nem fog számítani. Nem hiába az őseink is így alkották meg a szót. Szer-Elem.
Aki meg ragaszkodik, az nem is igazán szerelmes.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 04, 14:18:02 írta Stance » Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5141 Dátum: 15 szep 04, 14:24:20 »

A szerelmet megfogalmazni nem egyszerű, vagy talán nem is lehet.  Esetleg azért, mert arra különösen nincs is tökéletes megfogalmazás. Vannak érzések, amiket nem tudsz leírni, amikhez a szó kevés (erre jó a mélytudatkommunikáció, amit a Csapattal és más fajokkal is egymás közt alkalmazunk, ott igazából hazugság sincs, csak önmagad). Van, aki pillanatnyi fellángolásként tekint rá, amikor úgy érzi, hogy az adott személy nélkül nem tudna élni. Szomjazik a közelségére, a figyelmére, az érintésére, magára a lényére. De, ez ugye el fog múlni és sokszor csalódáshoz is vezet. Más szerint pedig a szerelem meg egy olyan dolog (valóban utánakérdeztem ismerősöktől), ami úgy néz ki hogy; szeretsz valakit, ha fájdalma van, neked is fáj, ha örül, akkor te is és óvod amennyire csak tudod, igyekszel levenni a válláról a terhet, mert egyszerűen fontos neki.

Hogy vannak-e a szeretetnek fokozatai? Hm... ez az, ami engem már elég régóta foglalkoztat és keresem rá a választ.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5142 Dátum: 15 szep 04, 14:33:45 »

Egyetértek, a szerelemről és a szeretetről is nehéz a szavak szintjén beszélni, mert Isten nem tette be az elme fogalomalkotó szótárba. Ezt annak tudom be, hogy meg kell érte küzdeni, de ez mindegy.
A szeretet szerintem maga a 'játékonkívüliség' potenciája. Nem egy érzés, ez egyszerűen maga a tudat, ami mindig van, de inkább akkor fejeződik ki vagy akkor nyilvánul meg, akkor jár vele érzés is, ha a szemlélő tisztába van a tudattal. Tehát a tudat van tisztába önmagával.
A szerelem a felek összeilleszkedése, amikor a dualitás egésszé lesz. Nincs jó meg rossz, nincsenek ítéletek, csak mély tapasztalás, eltűnik mindennek a fele. Az öntudatlan egóval való azonosulás teljesen elvész, gyakorlatilag meghal. Gyakorlatilag ennek kéne lennie az alap természetünknek is. Amikor még mi is meglepődünk azon, hogy miket mondunk. Úgy vélem, hogy mi csak akadályozni tudjuk a saját természetünk működését. A szerelemmel valóban együtt járnak mély érzelmek, de nem függ tőle az, aki benne van. Aki függ tőle, annak még mindig túlműködik az egója, a kondicionált része, aminek nem ebben a formában kéne léteznie. Ezzel amúgy nincs gond, a szerelem nagyon jó eszköz arra, hogy ezeket levetkőztessük magunkba. Gátaknak és akadályoknak tűnnek, valójában nem azok, de azoknak érezhetjük őket, ha tudatosak vagyunk. Avagy a tudat "után" megyünk, ami alapból ott van.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 04, 14:35:12 írta Stance » Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5143 Dátum: 15 szep 04, 14:42:01 »

Én sosem értettem az érzelmeket.Amikor bele voltam zúgva valakibe akkor sem értettem hogy miért,és azt sem értettem hogy ő miért szeret engem.De aztán vettem egy új gépet és minden jobb lett.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5144 Dátum: 15 szep 04, 14:44:26 »

Kéne már egy olyan törvényrendeletet hozni,hogy ha valaki fénykard helyett azt mondja hogy "lézerkard" az golyót kap.

kis koromban emlékszem én is lézerkardnak hívtam a lézerkardot =D

Naplózva


Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!