24 máj 17, 01:24:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930248 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5010 Dátum: 15 szep 02, 23:20:51 »

Sevanna öcsikéje? Erről ő is tud?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5011 Dátum: 15 szep 02, 23:35:47 »

Idézet
Akkor ez mi? Te szidsz engem a személyeskedés miatt,de azért te is elég nagyban űzöd.

Ez nem előzmény. Ez a szarságod következménye! Ne keverd a kettőt. Azt kaptad amit megérdemeltél a bepofázásod után. Majd biztos elfelejtem neked, hogy egy olyan dolgot feszegetsz (és témát), amiről már a nagy vita előtt és után is kértem, hogy ne tegye senki, mert fontos és mélyen érint! - Ha ezt olyan nehéz felfogni, ne rinyálj nekem, hogy 'vissza ütök'. Érthetően elmondtam és sokat is ismételgettem mostanában, nem értem, hogy nem jutott el az agyadig. - Megtehetném/megtehettem volna, hogy eltekintek felette, de úgy döntöttem, hogy válaszolok rá, mert nem fogod abbahagyni, akárhányszor átlépek felette, hanem tovább szajkózod. Ja, az én hibám, tudom, nem kéne foglalkoznom vele, de  ha ez a hibám azzal jár, hogy Aes pár hétre kivág, akkor így jártam, hogy megpróbáltam szóvá tenni, legalább ebben a témában legyen rám tekintettel bárki is, ha másban nem. Túl nagy kérésnek bizonyult.

----> ÁMEN!

Sikerült Marvel FRPG-vel kapcsolatos Fórumon egy remek Eddie C. Brock bácsit találni. Olyan társalgást folytattunk hogy ihaj. Felettébb örvendetes, hogy akadnak még értelmes emberek a témában, nagyon sokan gyerekesen és komolytalanul kezdenek bele egy-egy karakter eljátszásába, így hiteltelenné válik. Ez szerintem egy szuper kis lehetőség lesz előttünk.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 23:46:01 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5012 Dátum: 15 szep 03, 06:09:17 »

Hm.. az jó. Olyan elkeserítő tud lenni, mikor egy akár általad kedvelt karaktert nevetségessé tesznek.  smirksweat

Ritka kincs jó partnert találni, habár én twitteren próbálok RPzni, de ott is nagyon nagyon nehéz. A sok elszállt figuráról már nem is beszélek ikszdé

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5013 Dátum: 15 szep 03, 06:40:51 »

Destroid!
CapacRaimi

Elég volt ebből a gyerekes civakodásból. Ha folytatni akarjátok, máshol tegyétek.

Moderátor
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5014 Dátum: 15 szep 03, 07:29:19 »

 Szerencsére, ez a férfi "látatlanban" is nagyot alkotott nálam már most, szereptől függetlenül is. Mondjuk nem 18 éves, az is biztos. 20-30 év között lehet. Látszik, hogy apa, elég felelősségteljes. Ráad' elég jól tud azonosulni Eddie és Venom szerepével. Még Ultront is könnyedén rábíznám. Ez azért ritka. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5015 Dátum: 15 szep 03, 08:01:39 »

Ne tévesszen meg a net, sok szerepjáték fórumon eladtam már én is magam 30 felettinek. :'D
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5016 Dátum: 15 szep 03, 08:07:17 »

Ó még egy kis odafigyeléssel én is azt mondanám 40 vagyok és van két gyermekem ikszdé Pedig csak 24 és még apajelöltem sincs, nemhogy gyerek Nevet

Amúgy az jó. Mosolyog Én nagyon sok embert ismertem aki RPzett és nagyon sok közülük annyira el volt szállva magától smirksweat
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5017 Dátum: 15 szep 03, 08:19:37 »

Én valahogy sosem tudom eladni magam idősebbnek ikszdé de nem is akarom Nevet az arcom és az alkatom majd akkor lesz jó amikor elérem az ötvenet és csak úgy ragadni fognak rám az apakomplexusos gazdag csajok Nevet
Sevanna öcsikéje? Erről ő is tud?
Lezsíroztuk fészbúkon
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 08:23:01 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5018 Dátum: 15 szep 03, 08:20:50 »

íhm élőben kinézek 16-nak is szóval ikszdé majd 40évesen fogom ezt szeretni, mikor azt hiszik 25 vagyok  >.<#

Mindig elkérik a személyim a trafikban ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5019 Dátum: 15 szep 03, 08:50:08 »

Ne tévesszen meg a net, sok szerepjáték fórumon eladtam már én is magam 30 felettinek. :'D

Ő spec nem mondott kort. Csak én tippelgetek. Ált. engem is idősebbnek néznek ha olyan társaságba kerülök, hogy tartsam magam.

A kor amúgy se egy életbiztosítás.
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5020 Dátum: 15 szep 03, 09:21:52 »

Nem hát. Exem 22 éves és kb 9 éves szinten áll agyilag. ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5021 Dátum: 15 szep 03, 10:13:59 »

Biztosan mindenki ismer hasonlót. Én a 30 év feletti, fogyatékos embereket nem bírom, akik se írni, se fogalmazni nem tudnak. Alapműveltség, intelligencia nulla és hazudnak össze vissza de úgy, hogy még ők is elhiszik.

Engem az egyik ilyen fel akart jelenteni, mert azt hitte, FBI ügynök vagyok
(Amúgy kaptam is Gmailre most egy ilyen levelet valakitől).
Naplózva


Cletus Kasady
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5022 Dátum: 15 szep 03, 10:26:31 »

Fogyatékos emberektől nem is illik elvárni, hogy fogalmazókészségük azonos szinten legyen szellemileg fölöttük álló normális mentális képességekkel rendelkező honfitársaikéval.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5023 Dátum: 15 szep 03, 10:30:07 »

Ishida az avádon  Yvonne Strahovski van,vagy a csaj a 12 majomból? Nevet vagy egyik sem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 10:31:57 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5024 Dátum: 15 szep 03, 10:32:55 »

Amatőr... Ez Deborah Ann Woll a Daredevilből. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!