24 máj 17, 20:34:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930668 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4995 Dátum: 15 szep 02, 19:19:04 »

A fészbúk avámra gondolsz? Nevet
az más Nevet anno suliban fotóbolt munkát kellett beadni én meg emellett döntöttem Nevet ja meg totál menő egy ufón állni Nevet
szerk:
első vidim Nevet haverom pofázik alatta téesen de egész jó kis ugratás lett Nevet ja és 1080p 60fps  smirksweat
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=40sdWwN412s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=40sdWwN412s</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 19:43:39 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4996 Dátum: 15 szep 02, 19:30:08 »

Egy képen? Hát úgy nem tudom átérezni. Szerintem kínos.
Naplózva


Cletus Kasady
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4997 Dátum: 15 szep 02, 19:35:55 »

Létre kellene hoznom egy 90-es évek topicot ahol könnyező szemekkel lehetne nosztalgiázni. Csak a 90's kidseknek lenne jogosultságuk contentet szolgáltatni és 24 órás szabály is érvényesülne.

Kár hogy aes nem 90's kid és egyből törölné. : ((
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4998 Dátum: 15 szep 02, 20:12:31 »

Előbb only-gman topic ötlet, most meg 90's kids. Kéne nekem is egy topic, ahova minden nap beírnám, hogy hogyan világosultam meg. Kéne Masashinak is, ahol az idegenekkel való kapcsolatairól témázik. Egy Capacnak, ahol mindig leírja a napi GTA-s élményeit. Saphinak egy orvosi topic. Aesnek egy kommunista topic. Micsudinak egy csajok és exeim topic, ahol kiírhatja a szerelmi bánatait. Lewnek egy 'hogyan kell bebaszni útmutató' topic, ahol napi tanácsokkal lát el minket, hogy miként lehet inni. MrSayiannak egy deáktér/palvinbarbis topic. Egyenlőre ennyi. Mindenki irkálhatná magának a blogjait és ha a dumába tenné ezt meg, akkor offnak számítana. Így a viták 99%-a megszűnne. Mekkora zseni vagyok lel.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4999 Dátum: 15 szep 02, 20:14:45 »

Idézet
Így a viták 99%-a megszűnne. Mekkora zseni vagyok lel.

Meg a duma topic is.
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5000 Dátum: 15 szep 02, 20:18:30 »

Suliban van egy skót ismerősünk, aki megmutatta, hogy kell kiltet felvenni. lol, én naiv meg eddig azt hittem, az csak egy sima szoknya. ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5001 Dátum: 15 szep 02, 20:18:44 »

Egy Capacnak, ahol mindig leírja a napi GTA-s élményeit.
Módosíthatnánk bármilyen játék élményre+hogyan basszunk át embereket steamen névre?
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 20:19:30 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5002 Dátum: 15 szep 02, 20:20:07 »

Létezik egy olyan topik Raimi, hogy.: Te mivel játszol éppen?
Neked nincs szükséged külön topikra, sablonos vagy és unalmas.
Emellett idegesítő. Ha pedig szorul a nyakad körül a hurok, akkor hülyét játszol (legalábbis remélem, hogy játszod).
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 20:21:12 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5003 Dátum: 15 szep 02, 20:21:58 »

Ti mióta utáljátok így egymást? xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5004 Dátum: 15 szep 02, 20:23:48 »

Nemrég offoltam szegényt azóta nem szeret és mindenféle hülyeséget talál ki Szomorú
Amúgy halvány lila fingom sincs mire érted azt hogy játszom a hülyét.

szerk:
ne most kezdjünk el fightolni jó? ismeretlen emberekkel nem szeretek vitatkozni plána ha olyan kislányról van szó aki random beragel bármire
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 20:27:02 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #5005 Dátum: 15 szep 02, 20:27:35 »

Stance Szomorú egyenlőre masashi űrlényei darabolnak majd fel. egyelőre*
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5006 Dátum: 15 szep 02, 20:28:59 »

Ti mióta utáljátok így egymást? xD

Ha olyan a téma, akkor nem akarjuk egymás fejét leugatni. Én igyekszek minden olyan témát kerülni, ami nagyobb vitát okozhat. De, hiába próbálok rendes lenni vele, amikor random elkapja az 5 perc és nekiáll okoskodni, személyeskedni úgy, hogy rá se nézek.

Lásd ezt, de ha vissza olvasol (nem muszáj), akkor láthatod, hogy ezt kismilliószor hozzám vágta úgy, hogy nem is ismer, de most azért tiltakozik az ellen, hogy random emberekkel vitázzon:

Idézet
Egy viszonylag intelligens társaság része vagyok akik nem hordanak össze mindenféle kamu baromságot magukról és az idegenekről.

Szóval kérdezd tőle, mert sorra rúgja tökön az állításait.

Idézet
szerk:
ne most kezdjünk el fightolni jó? ismeretlen emberekkel nem szeretek vitatkozni plána ha olyan kislányról van szó aki random beragel bármire
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 20:35:59 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5007 Dátum: 15 szep 02, 20:30:34 »

Egyenlőre

Az érzés amikor még stance sem érzi.

Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5008 Dátum: 15 szep 02, 22:31:54 »


Neked nincs szükséged külön topikra, sablonos vagy és unalmas.
Emellett idegesítő. Ha pedig szorul a nyakad körül a hurok, akkor hülyét játszol (legalábbis remélem, hogy játszod).
Akkor ez mi? Te szidsz engem a személyeskedés miatt,de azért te is elég nagyban űzöd.Ráadásul mindenkivel aki csak egy kicsit is felhúz téged.
Mindenféle személyeskedés nélkül,nincs veled különösebb bajom, az idióta tévképzeteid és a nagyzolási mániád ellenére hiszem hogy értelmes ember vagy.
Tudom hogy az én modorom is hagy némi kívánni valót maga után,tudom hogy sokan nem kedvelnek.Veled ellentétben én még új vagyok itt,ezért nem is lepődöm meg ezen.De ez van,viszont én nem húzom fel magam mindenféle szirszar beszólásokon.
Na mindegy ezt a vitát is úgy kell zárni mint minden más vitát a nőkkel,neked van igazad gratulálok.

Syzy holnap férfivá érek mert fönt lesz a Mr.Robot teljes első évada
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 22:36:35 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5009 Dátum: 15 szep 02, 23:17:33 »

Privát videót beágyazni egy nyílt fórumon elég nagy suttyóság. :X
Naplózva
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!