24 máj 17, 17:18:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930602 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4950 Dátum: 15 szep 02, 12:10:33 »

Én is inkább ezt a passzívságot támogatom. Csak az elmében élnek az ítéletek. Ha nem függsz olyan dolgoktól, amiket nem is tartasz igaznak, akkor nem hatnak rád ezek. Hülyeség erre energiát fordítani. Vannak olyan esetek, ahol tényleg kell a pofon, de mindenen kiakadni megterhelő és ostobaság. Aminek nincs igazságalapja, azt nem veszed magadra. Kb ennyi.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4951 Dátum: 15 szep 02, 12:11:55 »

Ismerős az érzés, amikor találsz egy menő képet, gif-t, vagy videót és alig várod, hogy olyan helyzet alakuljon ki, hogy használhasd?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4952 Dátum: 15 szep 02, 12:19:21 »

Én se vertem halomra még senkit, meg nem fenyegetőztem köztük, hogy megöllek titeket, ha... . Elég, ha rám néznek és átgondolják azonnal. Önmagában ez elég a megfélemlítéshez. Szemmel verek.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4953 Dátum: 15 szep 02, 12:52:29 »

http://keol.hu/kecskemet/szegyen-hordagyra-kotozott-drogossal-pozolt-a-kecskemeti-rendor

Facebookon már ma vagy hatodszorra látom ezt a megosztást rengeteg ítélkezéssel a rendőr csávóval szemben.
Az egyik ismerősöm ezzel a szöveggel osztotta meg a képet:
Idézet
Nevess csak rajta! Én is csak nevetek!
Hogy szémélyi számok vagytok, meg a nevetek!
(Veszlek bele abba a klapba, te szemtelen kutya! Te se baszol már meg sajnos közterületen való huggyozásért! Úgy láttam teszkóba van árufeltöltő üresedés! Karrier volt a nagyházba ugye ugye.. Aki kard által él, elvész a kardtól!)

Mondanám, hogy vicces. De nem. Kajak feldühített. Hihetetlen milyen nagy sötétség van itt. De mielőtt leírnám, hogy mit gondolok erről, titeket kérdezlek. Mit gondoltok a cikkről?
Naplózva



Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4954 Dátum: 15 szep 02, 13:04:50 »

Hát mivel nem vagyok egy mindenkinek beszólós típus, élőben inkább csendben vagyok és figyelem a többit mostanában, had intézze el mindenki saját magát ikszdé

Sokszor azt az elvet vallom jobb csendben meghúzódni, mint vitatkozni.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 13:06:04 írta Lilus » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4955 Dátum: 15 szep 02, 13:16:12 »

Rám se jellemző. Van 1 komoly barátnőm, kb. tesók vagyunk. Na, vele tényleg elvagyok. A többi meg ha kínja van vagy nyalni akar, szól. Nyelvesít

Amúgy most láttam valami perverz idézetet a Pókemberben, majd kikeresem. Kage hátha tisztázza. :S
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4956 Dátum: 15 szep 02, 13:34:11 »

Nekem is van 1 igaz barátnőm , a többiek nem is igazán számítanak Nyelvesít Mégis vannak emberek akikkel jóban vagyok és vannak akiket ki nem állhatok.  A nyalisokat rühellem Nyelvesít

Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4957 Dátum: 15 szep 02, 13:40:39 »

Egyeseknek egészen fura hőérzetük van még így nyár végén is Nevet Tegnap egy farmeres-bőrkabátos csajt láttam az utcán a 40 fokban, ma egy fekete hosszúnadrágos és fekete pulóveres srác jött velem szembe... rólam meg pólóban és rövidgatyában is szakad a víz  smirksweat
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4958 Dátum: 15 szep 02, 14:04:05 »

Én ismerek is ilyet aki képes 40 fokban pulcsiban hosszúnadrágban lenni ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4959 Dátum: 15 szep 02, 14:11:25 »

Nálam csak a hosszú, testhez álló bőr-, vagy cicanadrág + szoknya kombó az ami kiborítja másoknál a bilit úgy, hogy gyakorta full feketebminden ruha, ami rajtam van. Mi baja az embereknek a 40°C+ ban való feka ruhák viselésével? Én pl. piszkosul keveset izzadok általában így is.
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4960 Dátum: 15 szep 02, 14:17:46 »

Én sajnos megsülnék full feketében. De ha nem nyár van szoktam full feketében tombolni ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4961 Dátum: 15 szep 02, 14:51:54 »

Öcsi le se tagadhatná, hogy a családhoz tartozik.

Új srác és közte történő párbeszéd.:
- Cigizel?
- Igen.
- Energia italt is iszol?
- Itt-ott.
- Én is, úgy 4-et naponta.
( drámai szünet, majd újra szónak ered a kölyök nyelve )
- Látom, elég sok zsíros kaját eszel (tudni illik az öcsém pajzsmirigy problémás).
*erősen megragadja a gyerek nyakát hátulról* Idefigyelj, még egy ilyen és lerúglak a k*rva anyádban.
A srác azonnal elcuccolt mellőle ahogy csak tudott. A Nagy család által szolgáltatott meleg fogadtatás. Nevet

Imádom. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 14:52:39 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4962 Dátum: 15 szep 02, 14:52:28 »

Ismerős az érzés, amikor találsz egy menő képet, gif-t, vagy videót és alig várod, hogy olyan helyzet alakuljon ki, hogy használhasd?
Kialakult.Na most mutasd meg mit tudsz.
lel
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ybqDzhaKH4A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ybqDzhaKH4A</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 02, 14:54:32 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4963 Dátum: 15 szep 02, 14:55:40 »

Igen, mutassátok meg nekem, had farmoljak csak.

Én sajnos megsülnék full feketében. De ha nem nyár van szoktam full feketében tombolni ikszdé

Én igazából mindig feketébe járkálok, amikor csak tudok. Egyszerűen nem jön be a többi szín. Meg amúgy is rühellek vásárolni járni. Kimozdulni emberek közé meg válogatni, ruhát próbálni? Ugyan már... kinek van erre ideje/ereje vagy kedve. Nekem biztos, hogy nem. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4964 Dátum: 15 szep 02, 15:00:33 »

16-17 évesen én is full feketében mászkáltam, igazi gyászhuszár voltam Nevet (különösen jól állt a fekete a sápadt bőröm mellé...)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!