24 máj 17, 17:18:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930602 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4860 Dátum: 15 aug 31, 22:19:19 »

Jó neked Nevet (a francnak sincs kedve megint feleslegesen feszkózni)

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/ez-az-igazsag-a-hadkotelezettek-osszeirasarol/

Gyorsan csinálni kéne 3-4 gyereket, akkor talán nem visznek el Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4861 Dátum: 15 aug 31, 22:24:33 »

Felnevettem ezen a sornyi kommenten, mert eszembe jutott, hogy Aes majdnem annyira utálja a szóközt az írásjelek előtt, mint a lelt. Nevet

Idézet
Evelin Kovács · Debreceni Egyetem
Egy kis kiképzés senkinek sem ártana, nem kell annyira félteni a fiúkat... legalább Férfi lenne belőlük... mert sok Anya lánynak neveli a fiát! Egyértelmű háború nem kell senkinek! De nem cukorból vannak azok a fiúk, kibírnák... nem lenne lógós gyatya, piercing a tökükbe, meg füvescigi... De hát sajnos az EU-nak érdeke hogy birkákat neveljen, és hagyja hogy elfajuljon a nép, akárcsak a beltenyészet...
Tetszik · Válasz · 28 · 7 órája

János Szakács
Evelin Kovács. Csak jelest tudok adni, erre a gondolatmenetre ! Ügyesen, értelmesen vezeti le a gondolatait. Gratulálok !
Tetszik · Válasz · 1 · 2 órája


Zoltán Bencsik · Handler Nándor SZKI. Sopron
Kedves Evelin ! Tessen jelentkezni , ma már hölgyek is lehetnek katonák ! Amíg ezt nem teszi meg addig másnak ne csináljon programot ! Miért az állam neveljen férfit a fiúból ? Ott a szülője !
Tetszik · Válasz · 8 · 1 órája


Zoltánné Bencsik · Itt dolgozik: Teso s market
Evelin csinálja végig ! Nem úgy osztani az észt azt sem tudja miről van szó! Én már 2x végigcsináltam a sorkatonai szolgálatot ,a férjem és a fiam részéről,közlöm Őnnel a kisebbik gyermekemmel nem kívánom! És bátran kijelentem hogy ha nem is volt katona a gyermekem,nem birka! Tanult és jólnevelt ami nem az EU érdeme,hanem a családé amiben természetesen Ő is partner!
Tetszik · Válasz · 5 · 58 perce


NK Reni · Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar
biztos nincs fiad...
Tetszik · Válasz · 1 · 35 perce

Hudák Tamás
Egyenjogúság van! Indulhatsz!!!
Tetszik · Válasz · 2 · 32 perce

Debreceni Mihályné · Az élet
Kedves Evelin !Valószinű neked még nincsen gyermeked vagy ha igen az lány és remélem nem szeretnéd ha ne adj isten a frontra küldeni mert nekem két fiam is van de nem lányos nevelésbben vettek részt egyébként pedig menjél te hiszen már nők is mehetnek !
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 31, 22:25:17 írta Saphira » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4862 Dátum: 15 aug 31, 22:25:16 »

De, érted, CrazyCat? Amikor -5 fokokba kiültem a forróvízből kimászva az erkélyre egy szál törülközőbe miközben jeget nyeltem folyamatosan és kb. mindent megtettem hogy kidögöljek, semmi bajom nem volt... >.<#

Ugyanez, akárhányszor akartam direkt beteg lenni, még jobb lettem mint új koromban Nevet De hát erre van az immunrendszer szokták mondani ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4863 Dátum: 15 aug 31, 22:29:14 »

Az ilyen cikkeknél egyből megjelennek azok, akik más f.szával verik a csalánt Nevet

Evelin meg, aki ajánlgatja a férfiaknak a sorkatonaságot, esélyes, hogy egy 45 perces jógaórától is kidőlne.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4864 Dátum: 15 aug 31, 22:30:43 »

Soha a büdös életben nem vonulnék be.
Idézet
Szerepünk legfőbb vonásának a védekező jelleget tartjuk. S míg seregeink rohamosan nyomulnak előre, és társaink hullanak, hogy hősök lehessenek, mi tartalékban tartjuk magunkat akkorra, ha a németek ellentámadást indítanak, amely Párizst.. sőt, netántán New Yorkot is fenyegeti, akkor bevetjük magunkat, és megállítjuk őket
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4865 Dátum: 15 aug 31, 22:32:30 »

Ha egy körülbelül féléves (vagy annyi se) alapkiképzés lenne, ahol megtanítanak az alapokra, például a fegyverek használatára normálisan, és az állam biztosítana arról, hogy az egyetemi támogatott féléveim maradnak, akkor én mennék. Úgyis jön már a háború, az EU bomladozik, az oroszok és az amcsik egymást méregetik, Kína, Japán fegyverkezik, szóval legalább nem lennék teljesen elveszett.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4866 Dátum: 15 aug 31, 22:34:17 »

De, érted, CrazyCat? Amikor -5 fokokba kiültem a forróvízből kimászva az erkélyre egy szál törülközőbe miközben jeget nyeltem folyamatosan és kb. mindent megtettem hogy kidögöljek, semmi bajom nem volt... >.<#

Ugyanez, akárhányszor akartam direkt beteg lenni, még jobb lettem mint új koromban Nevet De hát erre van az immunrendszer szokták mondani ikszdé

Ja, nagyon zabálnivaló. Az én szervezetem emellett egy tonna antibiotikumra immúnis. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4867 Dátum: 15 aug 31, 22:45:09 »

Én szinte soha nem vagyok igazán beteg. Irtózatos, hogy lázam kb 10 évente egyszer van. ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4868 Dátum: 15 aug 31, 22:49:44 »

Nekem vagy 6-7 éve volt 42 fokos. De, itt vagyok. Mondjuk én sokszor majdnem megpusztultam, de sajnálattal kell közölnöm veletek, hogy most is "élőként" írok, nem kísértetként. Szomorú
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4869 Dátum: 15 aug 31, 23:00:10 »

Az agy a legérzékenyebb az emelkedő hőre. ikszdé

Amúgy nem lehetsz immúnis antibiotikumokra, mert... mindegy, hosszú.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4870 Dátum: 15 aug 31, 23:01:05 »

Ow youtube-on MGS 5-öt straemel. csak mondom Capac.

edit:

ha nem lett volna világos toljad felfele a pofád Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 31, 23:01:43 írta Lew » Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4871 Dátum: 15 aug 31, 23:04:38 »

Az agy a legérzékenyebb az emelkedő hőre. ikszdé

Amúgy nem lehetsz immúnis antibiotikumokra, mert... mindegy, hosszú.

Ha a doki így mondta, mit tudok vele kezdeni? Hümm-hümm
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4872 Dátum: 15 aug 31, 23:06:36 »

A bacik lehetnek immúnisak az antibiotikumra, te legfeljebb allergiás. Kivéve, ha a szer valamiért nem képes bejutni a szervezetedbe, vagy túl gyorsan választódik ki, és nincs ideje hatni. De ez nem immunitás, bár kinézem az orvosokból, hogy leereszkedjenek a halandók köznyelvi szintjére, hogy megértessék magukat.

Ja, és mivel Baciknak nincs immunrendszere, ezért azt 'antibiotikum-rezisztenciának' hívjuk, de lényegtelen, azt takarja, hogy nem hat ellenük a gyógyszer.

Istenem, már megint ilyen hülyeségekről beszélek, amik úgysem érdekelnek senkit. : ((( Menthetetlen vagyok, de legalább már tudom, hogy Seva osztozik a mániákusságban. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 31, 23:10:20 írta Saphira » Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4873 Dátum: 15 aug 31, 23:09:32 »

Nagybötűvel írtad a bacikat? Ez cuki.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4874 Dátum: 15 aug 31, 23:29:34 »

Ow youtube-on MGS 5-öt straemel. csak mondom Capac.

edit:

ha nem lett volna világos toljad felfele a pofád Nevet
Toljam felfele a pofám,vagy töltsem lefele a játékot? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 31, 23:32:30 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!