24 máj 17, 19:04:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930636 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4650 Dátum: 15 aug 29, 16:23:58 »

Nem csak azért. Hanem, mert ha minden egyes kommentetek után ami nem érdekel, be kéne ezt tennem, Aes megerőszakítana kommentbe. Így meg... csak azt tudom mondani, amit a signbe. ikszdé
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4651 Dátum: 15 aug 29, 17:34:36 »

Idézet
Amikor letekintettem a korlátról, akkor realizálódott bennem, hogy sosem leszek annyira agymosott libsi, mint most aes meg saphi, nem tudom sajnálni őket bárhonnan is jöttek.

Ez most felettébb szórakoztató volt. Nevet Komolyan, ember, ez már tényleg súlyos.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4652 Dátum: 15 aug 29, 17:48:21 »

A magyarok is elzavarhatnák a Parlamentből (meg az országból) a mostani politikai "elitet", mégis inkább kimennek mosogatni Londonba  smirksweat

Azért csúsztatás ez a libsi érv, mert nekünk van mit ennünk, van tető a fejünk felett és nem vagyunk háborús övezetben.

És most ezek mellett a körülmények mellett, miért elfogadhatóbb az, ha mi özönlünk kifelé Magyarországról, mintha azok hagyják el az országukat, akiknél háború van? Attól még ugyanúgy megfutamodás, és akinek fontosabb a saját jóléte, mint az, hogy megpróbáljon változtatni, az fog elmenekülni. És még mindig elfogadhatóbb szerintem a háború elől elmenekülni

Mármint értem az állításodat, miszerint ha minden ember a világon a nacionalizmus szellemében égne, és nem szívesen tűrné el, hogy a földjén ilyen dolgok vannak, akkor az ő problémájuk lenne sürgetőbb, és kéne rá hamarabb akár saját kézzel megoldást találni, de a realitás talaján maradva, az emberek többsége manapság nem vállalná be ezt a veszélyt, szerintem sem itt, sem ott. Főleg, hogy ez elég nagy szervezettséget igényel, amit nem lehet csak úgy légből kapni
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 17:51:56 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4653 Dátum: 15 aug 29, 18:06:09 »

Na, egy újabb rózsaszín szemüveget viselő vak, aki nem lát ki a fejéből, de pofázik. Gratulálok.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4654 Dátum: 15 aug 29, 18:11:30 »

Aes szedd le a BO3 bétáját mert holnapig még ki lehet próbálni.

szerk:
kb 20 percet játszottam ezzel a hulladékkal és elég volt.A játék grafikailag egy nagy 0,ellenben 6gb ramot eszik és úgy megizzasztja a vgat mintha gta5 menne kb 2 órán keresztül.Buggos,fps droppos ocsmány ronda hányadék szar az egész,bár ez már nem újdonság.A hangok undorítóak,a grafika ocsmány,a játékosok szarok,én vagyok az egyedüli tehetség.Szerintem ha easy.Padre néven játszanék simán fölismerne mindenki.
Itt van pár kép,és igen, így néz ki a játék a legmagasabb beállításokon 1080p-ben.De legalább megölhettem Itachit.
http://www.kephost.com/images/2015/08/29/BlackOps32015-08-2919-32-47-84.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/08/29/BlackOps32015-08-2919-32-56-67.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/08/29/BlackOps32015-08-2919-33-13-08.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/08/29/BlackOps32015-08-2919-34-15-08.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/08/29/BlackOps32015-08-2919-34-28-99.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/08/29/BlackOps32015-08-2919-36-11-84.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/08/29/BlackOps32015-08-2919-36-26-43.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 18:44:14 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4655 Dátum: 15 aug 29, 18:43:12 »

Megvárom én a véglegeset, most nincs kedvem vacakolni vele. Nevet De kösz a tippet.

Hát nem tudom, annyira nekem nem tűnik a grafika annyira szarnak, bár láttam szebbet is már jócskán. Mondjuk én úgyse max grafikán játszom. A multis dolgok meg egyáltalán nem érdekelnek, én a kampányra várok. Ha az jó lesz, végigviszem, ha nem laggol nagyon. Mondjuk ez béta, szóval bugokon fennakadni nem illik. Csúnya grafikán már inkább, ezen a szinten azon úgyse változtatnak már. De az erőforrás használatán remélem finomítanak, mert az, hogy ennyit zabáljon ezzel a grafikával, az nevetséges.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 18:49:28 írta Aes Sedai » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4656 Dátum: 15 aug 29, 18:55:26 »

Amúgy pont azért illik fönnakadni az ilyeneken mert 3 hónap múlva jelenik meg a játék és előre megmondom neked hogy ugyanilyen állapotban lesz.
Anno az AW előtt volt egy béta amiben fullra ugyanilyen bajok voltak és amit az ígéretükhöz rohadtul nem híven egyáltalán nem javítottak.
Az AW most is eszik kihúzva annyi ramot,és terheli úgy a gépet  mint a gta5 vagy a bf4 pedig azok egy árnyalattal jobb játékok.Nem lesz itt semmi javítás kivéve ha végre valahára lecserélik ezt a hulladék motort.Mióta is megy? 10 éve?
Amúgy 10 év alatt a cod átment szépből csúnyába,majd csúnyából retróba.Nem semmi.Még 10 év és már matuzsálem lesz és azért nem fogják lecserélni ikszdé

Legalább egy Unreal Engine 3-t raknának alá,az még most is gyönyörű.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 18:58:59 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4657 Dátum: 15 aug 29, 19:03:46 »

Na, egy újabb rózsaszín szemüveget viselő vak, aki nem lát ki a fejéből, de pofázik. Gratulálok.
Azért a pofátlanságnak van határa!

Mind tudjuk, hogy képes vagy valódi véleményt alkotni és megfogalmazni azt. Érvekkel együtt bemutatni a saját véleményed. Azért, mert lusta vagy sokadjára elmondani még nem kell lealjasodni. Vagy vedd a fáradságot és szolj hozzá rendesen, vagy idézd be korábbról a véleményed, de ez a stílus nem kell, tőled meg pláne nem.

Vannak itt néha vicces oltások meg már nagyon durva szemétségek is, de azért nem erről szólt ez a fórum eddig, eztán se erről szóljon!


Szabi2, a gond ott van, hogy tőlünk nem olyan emberek mennek ki mosogatni, akik követelni akarnak. Tőlünk a legtöbb ember pénzért megy, meg mert az itteni emberek átlagos világlátásából van elege. Ezen semmiféle kormány nem fog tudni változtatni, ugyanis demokráciában nem a kormány irányítja a gazdaságot, ami pénzt termel, az pedig kihat minden másra.
Ezeket az embereket azokkal összehasonlítani, akik nem a háború elől menekülnek, hanem átszöknek 3 határon, hogy élősködjenek egy már létező és egyébként viszonylag jóhiszemű szociális hálón, nos, egyszerűen tudatlanságra vall. Ez itt a gond. Illetve az is, hogy még mi egy közösségben élünk Európában, egy gazdasági unióban, ahol szabadon mehetsz dolgozni akárhova, addig az illegális határátlépő soha, semmit nem fog tenni ezért az egészért. Mert menekülhetne arab testvéreihez is, más országokba, de oda nem akar, mert ott sem várják.
A harmadik hatalmas probléma, hogy ezek az emberek egy olyan környezetből jönnek, ahol anincsenek erkölcsi normák, gyakrwn nincs magán tulajdon és nem ismernek olyan alapvető fogalmakat, amik szükségesek a társadalomba való beilleszkedéshez. S valljuk be őszintén, senki nem fog arra pénzt költeni, hogy százezreket zárkóstasson fel egy tanulatlan közmunkás szintjére, aki 42 évesen 6 általánossal nem tud sem írni, sem olvasni. Semmiféle országnak sincs szüksége ilyen emberekre, azokra meg pláne nem, ahol most is vannak éhezők és hajléktalanok, szép számmal.

Sajnos továbbra sem orvosok ezrei akarnak itt munkát kapni, illetve mi sem engedhetünk tovább senkit, hiába lennénk csak tranzit ország, mint oly sokszor a történelem során, most is mi vagyunk a nyugat és a bevándorlók közötti ütköző.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4658 Dátum: 15 aug 29, 19:32:15 »

Az a probléma, hogy amiről én beszéltem, jobban mondva amelyik gondolatmenetnek a mentél elindultam, az nem a bevándorlókérdést akarta megvitatni, nem akartam ezzel azt kifejezni, hogy m.o.-nak be kéne nyugodt szívvel akárkit is fogadni, legyen itt szó akár háborús övezetből vagy nem onnan érkezőkről, hanem egy ettől valamilyen szinten elvonatkoztatott témáról.
Úgy értem, hogy a szíriából elindult emberkék fejében lejátszódó gondolatok, amik arra sarkalják, hogy inkább átszökjenek 3 határon, mint hogy ott maradjanak ahol vannak.  Ez érdekelt

Szóval nem tértem, vagy legalábbis nem akartam egy szóval se kitérni arra, hogy sajnáljuk meg, vagy fogadjuk be őket, vagy bármi, mert engem is rohadtul megrémített az, amit mondjuk a múltkori videóban láttam, és eszemben sincs senkit arra sarkalni, Magyarországot, vagy Európát, hogy adjuk át a helyünket ezeknek az embereknek. Csak azon elmélkedtem, amit Syzy mondott, mármint, hogy ezek az emberek miért nem fogják meg magukat, azt tesznek rendet a saját országukban. És úgy voltam vele, hogy nem teljesen érthetetlen az, hogy félelmükben inkább elindulnak valamerre. Nem mondtam, hogy Magyarországra, vagy Európába jöjjenek, azt meg pláne, hogy engedjük be őket, csak azt, hogy könnyű azt mondani, hogy rakj rendet a saját országodban, azt csá.

na mindegy
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 19:38:54 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4659 Dátum: 15 aug 29, 19:55:30 »

Idézet
Azért a pofátlanságnak van határa!

Nem, nincs határa. Onnantól kezdve, hogy lelibsiztek, ami a legnagyobb sértés a világegyetemben, kollektíven mindenki csak pofátlanságot érdemel.

Idézet
de ez a stílus nem kell, tőled meg pláne nem

Ja, nem gond hogy egyesek meg rákos embereket figuráznak ki. Eléggé lealjasodott már ez a topic, már amúgy sincs hová.
*insert slane comment here*
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 19:59:26 írta Saphira » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4660 Dátum: 15 aug 29, 19:58:54 »

Én élvezem ha pofátlan vagy, neked jól áll más fórumos hölgyekkel ellentétben.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4661 Dátum: 15 aug 29, 20:01:40 »

rákos embereket figuráznak ki.

Lemaradtam valami hszről? Most itt van nálam a hugom vendégségben, ezért annyira aktívan nem tudok olvasgatni. De hol volt ilyen? Ezt azért szeretném megvizsgálni.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4662 Dátum: 15 aug 29, 20:02:03 »

Remélem, hogy ez nem volt célzás. Illetve, ajánlom.
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4663 Dátum: 15 aug 29, 20:05:19 »

Válaszomat lásd az aláírásodban Hencsi. Nevet
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4664 Dátum: 15 aug 29, 20:06:32 »

Engem már nem tudsz tovább átkozni, Masashi, mert megdöntöttem a megátkozottak csúcsát.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!