24 máj 17, 15:52:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930545 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4620 Dátum: 15 aug 29, 12:24:54 »

Oroszországból? Az oroszok még örülnének is neki szerintem. Ők nem fogyatékosak mint az Eu és nem gonoszak, mint az USA.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4621 Dátum: 15 aug 29, 12:28:15 »

Mondod ezt úgy, hogy nemrégiben még háború volt egy köpésnyire innen. Putyin simán azt mondta, hogy mostantól Ukrajnából ez a szelet a miénk. Azt ennyi.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4622 Dátum: 15 aug 29, 12:29:44 »

Oroszország nem gonosz? Nevet Szerintem ezerszer inkább az USA, mint az oroszok.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4623 Dátum: 15 aug 29, 12:39:13 »

Csak Makarov gonosz de mindenki más tök rendes.
Húgom bejött keresni valami ruhát amit lehet hogy én raktam el vagy nemtom,átkutatta a szekrényemet és talált egy Snickerst ami 2010-ben járt le.Tök finom volt de azért egy gyomormosást lehet hogy bevállalok.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4624 Dátum: 15 aug 29, 12:39:42 »

Mivel ott oroszok laknak, elég jogosan. Ukrajnának amúgy is túl jól megy az, hogy olyan területeket birtokoljon, ahol nem Ukránok laknak. Kárpátaljáról is lehetne beszélni. Mellesleg, nem csak simán azt mondta, hanem népszavazás volt.

Coelho: Jah, az USA végül is csak megcsinálta az Iszlám Államot.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 12:40:54 írta Gdat88 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4625 Dátum: 15 aug 29, 12:41:46 »

https://video-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xfp1/v/t42.1790-2/11943926_970079976348604_486933706_n.mp4?efg=eyJybHIiOjYwNiwicmxhIjo1MTJ9&rl=606&vabr=337&oh=2ee54b04140614af7e250f6c94f5f103&oe=55E1B2D2
Este picit szétcsaptam magam ikszdé  Barcraft aztán Mori Mosolyog Nagyon sok barátom el tudott végül jönni 3-4 ember hiányzott csak. és 95%ban tökéletes este volt. Ez a tárcámon látszik is ikszdé A maradék 5%ban exem miután egész este direkt tartotta tőlem a távolságot és jégkirálynőt játszott féltékenységi rohamot kapott az egyik lánybarátomra. ÉS kiverte a balhét hogy mi az hogy barátommal táncolok vele meg nem. Miután egész este került 1x táncoltunk csak de az is picit forróra sikerült :/  na m1. Nem vágja hogy nekem rossz vele táncolnom mert folyton késztetést érzek bizonyos határok átlépésére. Jó kis körbalhé lett belőle. Ő a lelkembe taposott, a barátaim meg meg akarták őt már folytani, hogy vegye észre magát hogy a semmiért bánt engem a saját búcsúbulimon. Még nekem kellett őket visszafogni Nevet Majd ha lesz több kép azokat az én topicba egy post formájába belinkelem. Mindenesetre majdnem perfect este volt Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4626 Dátum: 15 aug 29, 12:43:50 »

Mondom én. A nők mindig mindent elbasznak.

Amúgy szerintem is előbb lenne belőlünk Palesztina, ha az USA-n múlna, mint Oroszországon.
Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4627 Dátum: 15 aug 29, 12:46:14 »

Látom téma volt a Berserk. Helyes! Vegyétek rá, hogy tényleg olvassa is el.
Szép munka Micsudi, nem rossz a Ragnaros, az 1000 alatti koktélok közül majdnem mindet megkóstóltam már. Kellemes hely, de sokszor kifogtam már a fullhouse-t, ami nem jó, mert 20 percet kellett állni egy koktélért. Napközben jó beülni, akkor max 2 asztalnál vannak.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4628 Dátum: 15 aug 29, 13:16:03 »

Hát ikszdé A torkomban élő sejt nem maradt ikszdé Az Ziher ikszdé  Exprobléma megoldva elbúcsúztunk :/ ez van sprite Nevet a tegnap este után, lehet nem is bánom.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4629 Dátum: 15 aug 29, 13:21:18 »

Jövő hétvégén úgy is találkoztok.Ez már csak így megy.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4630 Dátum: 15 aug 29, 13:57:45 »

megy haza jövő héten Újzélandra én ősszel megyek Angliába Nevet  hála istennek ez a lehetőség nem áll fent Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4631 Dátum: 15 aug 29, 14:00:34 »

Ma voltam délelőtt a keletinél és rengetegen vannak, az aluljáró tele van sátrakkal. De nem a rongyos semmije nincs paraszt hanem akik ipaddel fotózkodnak a keletivel a háttérben. Ráadásul legtöbbje a 20-30-as életerős férfi, akik megváltoztathatnák azt a helyzetet amiből jöttek de inkább ingyenjólétmeg emberi jogok európában.

Amikor letekintettem a korlátról, akkor realizálódott bennem, hogy sosem leszek annyira agymosott libsi, mint most aes meg saphi, nem tudom sajnálni őket bárhonnan is jöttek.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 14:01:54 írta Syzygy » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4632 Dátum: 15 aug 29, 14:18:05 »

A magyarok is elzavarhatnák a Parlamentből (meg az országból) a mostani politikai "elitet", mégis inkább kimennek mosogatni Londonba  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 14:18:45 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4633 Dátum: 15 aug 29, 14:36:48 »

Boba Fett legyilkolta Masashi összes kedvencét. Szomorú



A jó k***** anyját. Úgy tűnik, muszáj lesz felfednem a titkos kapcsolatomat Ultronnal és kiherélni ezt a gyökeret. Ilyen ez a szerelmi sokszög (a 3 kevés).

Masashi ma nagyot alkotott a LIDL-ben:
*lö Heni áll az óvszer és a rágógumik előtt* Hmm... szerintem viszek egy rágót, unalmamba úgyse tudok mit kezdeni magammal. *lányos zavarában a fáradtságtól elgyötört érzékekkel lenyúlja az epres ízű kb. 10-20db-os kiszerelésű óvszert és belöki az eladóhoz (bezavart az Eper képe a csomagoláson)*
- Más nem lesz, hölgyem?
- Nos... Lehet, hogy viszek még egyet ebből. Ahogy elnézem, ezt nagyon gyorsan el fogom használni estig.

Miután kisétáltam vettem észre, hogy közel 20-40db óvszert sikerült hazajuttatni. Most már az is világos, miért bámult rám (ezután még jobban) az üzletben kb. mindenki.
Baszdmeg Heni, figyelj már oda.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 14:45:52 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4634 Dátum: 15 aug 29, 14:44:29 »

A magyarok is elzavarhatnák a Parlamentből (meg az országból) a mostani politikai "elitet", mégis inkább kimennek mosogatni Londonba  smirksweat

Azért csúsztatás ez a libsi érv, mert nekünk van mit ennünk, van tető a fejünk felett és nem vagyunk háborús övezetben.
Szóval én ezt nem tagadom hogy milyen állapotok lehetnek ahonnan jöttek,csak nem érdekel, ilyen az élet, bármikor vége lehet, ez az emberi jogok egy nagy libsi tákolmány.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!