24 máj 21, 08:22:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933530 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4500 Dátum: 15 aug 27, 18:45:12 »

Néztem egy videót a menekültekről, ennyi életerős fiatal ember (bár vannak nők meg gyerekek is). És komolyan több millió ember vállalja a kvázi bűnözővé válást és menekül. Nem hiszem el hogy van a világon olyan ember akinek érdeke ez. A közel keleten elkövetett Nyugati bűnök most csapódnak le igazán és sajnos nem a fő bűnösökre mert őket egy óceán védi, hanem a világviszonylatban így is süllyedő Európára. Én nemtudom van-e humánus megoldás erre a problémára. Európa megtelt. Nem áldozhatjuk fel magunkat a humanitárius segítségnyújtás oltárán mert arra nincs erőforrás. Kelet Európa és a Balkán is súlyosan terheli az Uniót megvannak a saját belső gondjaink is. Egyértelmű hogy le kell zárni a határokat. Pont szerintem ez nem kérdés. De valakinek egy szuperhatalomnak, vagy egy nemzetközi összefogásnak épp ideje lenne hogy totális háborút indítson azok ellen akik élhetetlenné tették ezeknek az embereknek az otthonát. Pláne hogy minden NATO tagország kezén szárad valamennyi ezeknek az embereknek véréből, igaz közvetetten. De ha a 2000-es évek elején nem borítják fel ezeknek az országoknak a természetes egyensúlyát. Lehet diktatúrák voltak, mégse menekültek el onnan ennyien. Szaddam Kadhafi Aszad Mubarak vígan hatalomban volt és a véres kezű diktátorok földjeiről nem érkezett ennyi hontalan-nincstelen ember. Win-Win szituáció nincsen szerintem itt már áldozatokat kell hozni. DE csak lehet valamit még tenni :/ Tudom naív vagyok idealista stb nincs blogom ahová ezt leírhattam volna, de meg akartam osztani a gondolataimat. Jöhet a hideg meleg ország város fiú lány csak te vagy helikopter Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4501 Dátum: 15 aug 27, 18:52:44 »

Minecraft fizika on
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/q81/s480x480/11904731_924847807588051_6633683454962143153_n.jpg?oh=22984d725fbcac93249d3a59738bcd36&oe=566F1403

És off
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/11951139_924847804254718_9042008803046571318_n.jpg?oh=eaafd1f1defa6f88a9f7acc937dcf240&oe=566E61FF
amúgy  az a 2 ember nem dug a háttérben?lelelelel
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 18:54:05 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4502 Dátum: 15 aug 27, 19:03:01 »

Én tegnap beszélgettem egy menekülttel. Libsik mindig mondják, hogy menjünk oda hozzájuk, ismerjük meg őket, stb. Gondoltam give it a try. Volt még 10 percem a vonatig. Sajnos a csapat amihez odamentem nem tudott angolul, csak az egyikük pár szót, vele igyekeztem kommunikálni, mutogatva, meg egy egy szavas parasztangollal. De nem sokat érettünk egymásból. De látszott szegényen hogy nagyon akar beszélni, mert nagyon küszködött, hogy kifejezze magát, de ennek mindig az lett a vége, hogy pár angol szó után arabul magyarázott. Annyit sikerült megtudnom róla, hogy szír, harcolt a háborúban, Assad oldalán, ha jól értettem. Megsérült, lábon lőtték, utána jött el, és Németországba megy a családjával. És kurvára gyűlöli az ISIS-t. Végig azt próbálta nekem magyarázni, hogy az ISIS nem muszlim, és semmi köze hozzá. Emiatt megsajnáltam azért, elég szar lehet, hogy egy ilyen fos szervezet lejáratja a vallásukat. (Mint a Hitgyüli a kereszténységet, szóval ismerős, csak az más eset). De még jó, hogy a netről tudom, hogy a Daesh az arab neve annak a szarnak, így rájöttem miről van szó. Azt akartam még megtudni, hogy milyen vallású, soroltam neki, hogy Shia Sunni Alawi (általában így ment a kommunikálás), de a választ nem értettem, viszont ő is büszkén elsorolta ezeket, meg még kiegészítette a Durzéval meg az Ismalival. Láthatóan tetszett neki, hogy képben vagyok ezekkel a dolgokkal, meg is kérdezte, hogy nem vagyok e muszlim én is. Erre aszért ráztam a fejemet és mondtam neki, hogy "secular! secular!" nem hiszem, hogy értette.

Ja és cigivel kínált, sőt ragaszkodott, hogy fogadjam is el. Arabok - Cigányok 1:0

Persze ettől még nem mondom, hogy minden bevándorlót be kell engedni. A háborúból jötteket ideiglenesen, és elkülönítve. De pl. a bangladesiek meg pakik húzzanak haza, ott nincs háború.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4503 Dátum: 15 aug 27, 19:05:58 »

Idézet
Persze ettől még nem mondom, hogy minden bevándorlót be kell engedni. A háborúból jötteket ideiglenesen, és elkülönítve. De pl. a bangladesiek meg pakik húzzanak haza, ott nincs háború.

Libsi érv #23  - akkor minek mennek annyian Londonba, hiszen Magyarországon sincs háború  Gondolkozik  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4504 Dátum: 15 aug 27, 19:07:08 »

Hát pont ugyanazért, mint a bangladesiek.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4505 Dátum: 15 aug 27, 19:13:06 »

Aest megfertőzte a balliberális maszlag. Szomorú nap ez nekem, elvesztettem a reményem Capacban és most ezt kell olvasnom Aestől. Ahelyett, hogy igaz patriótaként a határon járőrözve lövöldözné az átkúszó bevándorlókat, inkább együttérzéssel mérgezi magát.  Faceg
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4506 Dátum: 15 aug 27, 19:15:37 »

Hát pont ugyanazért, mint a bangladesiek.

Náluk is van egy Viktor? Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4507 Dátum: 15 aug 27, 19:26:31 »

Ha már azért reménytelennek tartasz mert nem tudtam mit jelent a gtaban a namaste... Szomorú
Amúgy legalább PC-n játszod?
Michael Fasszhajlító az Assassin's Creed filmben
http://gs.i.web4.hu/apix_collect/1502/assassins-creed-film/assassins_creed_film_screenshot_20150827193935_1_original.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 19:29:29 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4508 Dátum: 15 aug 27, 19:27:51 »

Idézet
a határon járőrözve lövöldözné az átkúszó bevándorlókat, inkább együttérzéssel mérgezi magát.  

Szörnyű ez a dolog amúgy mindenkinek, ha eltekintünk a minden értéket lenéző, kiüresedett, minden kultúrából viccet csináló szélsőballibsiktől és az atomnácitól, aki az anyját is agyonlőné, ha az befestené a haját feketére. Szerintem minden értelmes ember vívódik valamennyit amiatt, hogy egyrészt a menekültek egyrészét sajnálja (pakikat, afgánokat én például nem, csak a szíreket), másrészt tudja, hogy az európai értékeket nem lehet úgy védeni, ha elárasztod a földedet olyanokkal, akik nagyon nem azt akarják képviselni. De ez egyébként nemcsak most merült fel, már réges-rég fennáll Nyugat-Európában, csak ezzel a hatalmas bevándorlóhullámmal vált teljesen kiélezetté a helyzet.

Schlomo meg örül, hogy lepacsizhatott a muszlimokkal, és eljön a messiás, ha elpusztul Edom meg Európa.  Pojén

https://www.youtube.com/watch?v=h2AUYa9dBx8

Amúgy nem vágom, ki ez a faszi és hogy keverte ide Edomot, az edomiták arab (vagy legalábbis sémi) nép voltak, és nyilván most talán Szíria kapcsán említette, de eléggé rébuszokban szólt. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 19:29:33 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4509 Dátum: 15 aug 27, 19:44:13 »

Ez képmutatás, hol érdekel titeket, hogy kelet-mo-n hogy élnek az emberek, milyen nehézségeik vannak a munkanélküliség miatt? Ahh jönnek a háború elől menekülő emberek, akkor most "empátiát" kell tanúsítani... Mókás.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4510 Dátum: 15 aug 27, 19:47:19 »

Nemcsak nekünk kéne a menekültek irányába empátiával tekinteni, hanem nekik is felénk, mivel mégiscsak "hozzánk" jönnek, vagy legalábbis egy ideig itt vannak. Itt kezdődnek a bajok (na meg a végrehajtó hatalom hozzáállásával, Putyin bácsinak van igaza, nem a faszom Vikinek), hogy mindenki leszarja a másikat. Az itt élők nagy része is magával foglalkozik, az ide érkezők nagy része is csak magával.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 19:49:31 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4511 Dátum: 15 aug 27, 19:49:38 »

Ez képmutatás, hol érdekel titeket, hogy kelet-mo-n hogy élnek az emberek, milyen nehézségeik vannak a munkanélküliség miatt? Ahh jönnek a háború elől menekülő emberek, akkor most "empátiát" kell tanúsítani... Mókás.

Azért durva hogy egy nap alatt két náci testvérünket is átmosta a ballib eszme, aes és saphi elveszett. : ((
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4512 Dátum: 15 aug 27, 20:01:10 »

Tudom jelenleg a világpolitika ettől nagyon messze áll. DE akár egy új Csak Európai államokból álló katonai szövetségnek kéne kezépbe venni az ügyet és rendet tenni a közel keleten. Az Oroszok és az amcsik kihagyásával. A NATO az akár hogy is nézzük az USA és a haverok. De ekkora erőre max az oroszok ellen lenne szükség és velük még nem akkora a balhé. Szerintem egy Német Angol Francia Spanyol Török hogy csak a nagyokat említsem hadsereg teljes erővel rendet tudna tenni a térségben. Az usa bombázása röhej és roppantul nincs értelme. Annyit ér mint az Orbánkerítés.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4513 Dátum: 15 aug 27, 20:08:16 »

Mert annak aztán rohadt sok értelme lenne ha kivonulna a teljes európai hadsereg...ugyanaz lenne mint az Öböl-háborúban vagy  utána megint Irakban...kimennének,ledózerolnák az egészet a picsába majd évekig maradhatnának mint az amcsik tették 2004 óta.Azok is minden évben vonulnak kifele de még mindig akkora a káosz hogy ember nem szívesen megy a környékre.
Asszem most aztán kapni fogok Saphitól Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 20:09:13 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4514 Dátum: 15 aug 27, 20:20:01 »

Én mindig meg tudok hatódni Hachiko történetén. Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!