24 máj 21, 08:34:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933547 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4455 Dátum: 15 aug 27, 09:10:31 »

Nem hülyének állítunk be, hanem antiszociális fura egyénnek aki még "más" is. Nevet
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4456 Dátum: 15 aug 27, 09:35:34 »

Az antiszociális az stimmel.De hogy más?!?!?! miért hiszitek hogy buzi vagyok?  Gondolkozik Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4457 Dátum: 15 aug 27, 09:48:18 »

Tudjuk, hogy te vagy a medvedisznóember, ne kell játszanod a hülyét.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4458 Dátum: 15 aug 27, 10:40:36 »

...

« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 14:53:40 írta Nikuccia » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4459 Dátum: 15 aug 27, 10:48:05 »

tl;dr Csak addig olvastam el, amíg be nem szóltak és gmant bölcsebbnek nem állították be nálam  Neeem
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4460 Dátum: 15 aug 27, 10:54:07 »

Hú én végigrágtam magam, bár most keltem fel megint Mosolyog

Egyetértek veled, amit a nőkről írtál. Nem hinném, hogy kell általánosítani szerintem. Bár eddig azt tapasztaltam, hogy mi nők gonoszabbak vagyunk egymással, és a férfi kollégákkal is odabent eddig kevesebb gond volt ilyen téren, de erre is láttam ellen példát! Nem lehet szerintem azt mondani, hogy a férfiak vagy a nők szemetek Nevet

Én nem is tudom... szerintem az, hogy ki hogy jön ki a másikkal totálisan emberfüggő. Nem minden lány yolos, nem minden lány csücsörít a tükörben kacsát utánozva, mert hogy az trendi. Mosolyog Igaz én magam inkább a lustaság példaképe vagyok jelenleg, néhol kockának hívnak (majd a nagy őért megváltozom ikszdé ) de ismerek jó pár lányt, akik sütnek főznek.   smirksweat

Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4461 Dátum: 15 aug 27, 10:56:30 »

Idézet
CapacRaimi, is cuki, csak kicsit talán tényleg túlzottan is CapacRaimi, de azért édi,
cuki vagyok jejejejeje cuki vagyok jejejejejeeeeeee
Amúgy a valódi Capac Raimi egyáltalán nem volt cuki Szomorú tehát én egy rossz másolat vagyok Szomorú
a valódi Capac Raimi egy isten volt aki elpusztította  világot és alkotott helyette egy újat.Ő egy ayuamarca volt ráadásul a legerősebb.Én meg csak egy medvedisznóember+zsidó ügyvéd kombó vagyok
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 10:59:12 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4462 Dátum: 15 aug 27, 10:57:57 »

Miért mi az a valódi CapacRaimi?

Az legalább Inteles? Nyelvesít
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4463 Dátum: 15 aug 27, 10:58:37 »

Capac honnan tudod, hogy ez még nincs a jövődben? Nyelvesít

Még semmi sem biztos. kacsint minden lehetséges ^^
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4464 Dátum: 15 aug 27, 11:01:22 »

Saphinak már elmagyaráztam de úgy tűnik nem csak ő szarta le magasról  Neeem
http://encyclopedia2.thefreedictionary.com/Capac+Raymi
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 11:14:22 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4465 Dátum: 15 aug 27, 11:10:54 »

Idézet
Nem tudom, pontosan, mit akart mondani ez a leírhatatlan nevű fazon az örök körforgásról, de szerintem nemigen értette, mi is az, csak görcsösen próbálta megérteni és rátukmálni az olvasófanjaira, amit ő annak vélt hinni..? De nem, megnyugodhatsz, nem ez az. Mosolyog Inkább nézd meg az Oroszlánkirályt, ezerszer királyabbul elmondja, ráadásul nem uncsi tudományos szövegben, hanem csodás meseként. Mosolyog Tudjátok, az a rész szól erről, amikor Mufasa király mesél Szimbának a birodalmáról, s benne minden alattvalójáról, minden utolsó fűszálról, csúszó-mászókról, égi madarakról, a víz halairól stb... Mindegy, abban benne van a lényeg. Mosolyog
De egyáltalán mit akar mondani ez az úgynevezett 'bölcsesség' izé? Nemmmigazán lehet érteni, vagy csak kellene nekem egy külön szótár a fórum 'bölcséhez', hehe.. Mosolyog
Csak arra fel ez a gunyoros macskakapargatás, hogy nem gondolhatja magát komolyan valaki bölcsnek, csak mert összeszedi mások hozzászólásaid, képekre rakja, szerinte hozzáillő unalmas, semmitmondó tájképekre, aztán meg a kommentekben majomkodva röhög kb mindenen... Bocsi Mr Saiyan Coelho, de már a neved is azt sugallja, hogy rossz utat választottál. Mindegy, nem az én dolgom. Csak megnéztem most gyors a faces oldalad, és hát... inkább nem mondok róla semmi konkrétat. Tudod, a nem síró asszony fájdalma, az a festmény.. ez kb most olyan. Annyit mondok azért, hogy Gman bölcsességeire jobban oda kellene figyelnetek talán. Több a hsz-eiben a bölcsesség szerintem. Vagy ha már a poén is fontos, akkor abból is több és természetesebb formájú. Szerintem. Mindegy ám.

Ennyi butaságot még épphogy elbírt a fórum. Ha egy grammal több lett volna, már felrobban és törli saját magát. Így is a moderátorok hősies küzdelme miatt nem tette tönkre a monitorunkat ez a szöveg ahogy rákerült. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4466 Dátum: 15 aug 27, 11:19:14 »

Saphinak már elmagyaráztam de úgy tűnik nem csak ő szarta le magasról  Neeem
http://encyclopedia2.thefreedictionary.com/Capac+Raymi


Fűl tágítót kaptak? Fúj, az nem szerencsés. ikszdé

http://index.hu/kultur/eletmod/2015/08/26/a_burger_king_megalkotna_a_mcdonald_sszal_a_vilag_legdurvabb_hamburgeret/

De paraszt a Meki. Pedig ez még tényleg jó ötlet is volt. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 11:24:13 írta Aes Sedai » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4467 Dátum: 15 aug 27, 11:36:00 »

Az antiszociális az stimmel.De hogy más?!?!?! miért hiszitek hogy buzi vagyok?  Gondolkozik Nevet

Tőled csak Kage signe buzisabb.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 11:38:07 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4468 Dátum: 15 aug 27, 11:39:48 »

Mondjuk az tény, hogy az American horror storyban Capac avatárja buzit játszott. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4469 Dátum: 15 aug 27, 11:40:47 »

Előtte egy pszichopata sorozatgyilkost,utána egy pszichopata sorozatgyilkos orvost,majd egy vulkánit.
De mindenki csak a ratyira emlékszik Szomorú
Asuna meg annyira menő hogy már majdnem annyira szeretem mint Hinatát.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 11:41:37 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!