24 máj 17, 20:08:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930655 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4290 Dátum: 15 aug 24, 14:29:54 »

Stancenak szerintem ebben teljesen igaza van, én is sokkal inkább laknék srácokkal, főleg egy két haverommal aki hasonló mint én. Mármint tolerancia szempontjából, mert vele kb tudom hogy ha egyszer kétszer akkora kupit hagynék a szobába mint az állat azért se szólna be, lehet még ki is takarítana egy szó nélkül, máskor meg én neki, de attól még tudom, hogy az alapvető kötelességeink úgy látnánk el, ahogy azt kell.
A MAI csajok többsége meg kb olyan, hogy a pofámat leordítaná, amiért kupi van a szobámba, közbe meg olyan szinten szarná le, hogyha hegyekbe áll a mosatlan de neki épp el kellett valahova mennie.. na értitek, általánosítás meg minden, de ezt látja az ember

Egyébként Nikinek tényleg nagyon cukkerek ezek a hozzászólásai, és nem csak a zagyvasága miatt hanem a szóhasználat is zabálnivaló. Nyugodtan írkárlj hosszú hsz-eket, öröm őket olvasni.
Az előző hsz-em a bálnákról csak úgy volt #swag, egysorosan, de amúgy én is nagyon örülök neki, hogy hallottam felőled, meg ilyenek. Múltkor meséltem Dettynek, hogy amúgy én sunyiba olvasni szoktam a dumát általában mindig, meg néha be is nyögök valamit, és kérdezte, hogy kik vannak még, meg kérdezett téged is, de akkor csak azt tudtam mondani, hogy fogalmam sincs :c
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4291 Dátum: 15 aug 24, 14:31:51 »

Kage bácsi, a papucsom a hátsódba implantálom és nem fogom kiszedni. Szomorú
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4292 Dátum: 15 aug 24, 14:33:45 »

A múlt heti röntgen nem mutatott semmit de továbbea is szédülök ezért beutaltak radiológiára.Kell paráznom tőle?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4293 Dátum: 15 aug 24, 14:35:01 »

Szerintem nem így van. a legtöbb csaj tényleg másképp érzi magát fürdőruhában és fehérneműben ikszdé  nemtudom miért pontosan ugyan akkora mennyiségű és ugyan azokat a részeket takaró textilről beszélünk. ez valami beleképzelt, túlmisztifikált dolog.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4294 Dátum: 15 aug 24, 14:36:07 »

Eddig én is csak olyan csajjal találkoztam, akinek ha azt mondtam, hogy a fürdőruha és fehérnemű kb ugyanaz, rögtön rávágta, hogy az két teljesen különböző dolog. 

Cápa, a végén tényleg kiderül, hogy gyíkemper vagy:  Neeem
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4295 Dátum: 15 aug 24, 14:42:52 »

Ha valaki gyíkember az király. Kevesebb érzelem, pengeéles fogak, erősebb fizikai felépítés. És ha DNS mintát hagysz egy tetthelyen akkor azt hiszik hogy valami besszennyezte a mintát vagy szar a gép ikszdé Ciki ha egy sör fejbebaszott. különben szúr a szívem :S
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4296 Dátum: 15 aug 24, 14:43:44 »

Azt azonnal kiszúrtam volna, Stance... Durci
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4297 Dátum: 15 aug 24, 14:46:11 »

Na bakker. Gondolkodtam, hogy el kéne mennem nekem is röntgenre meg radiológiára, hátha kiderül, hogy én is gyíkemper vagyok. De már tudnék róla, mert itt van Masashi.  Neeem Az élet szar. Már a remény sincs meg arra, hogy gyíkemper vagyok.  Neeem

Ja Micsudi, elég ciki. Inkább lennél te is alkoholista. Amúgy a szíved nem tud szúrni. Bár Saphi kijavít, ha tévednék.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4298 Dátum: 15 aug 24, 14:46:42 »

Masashi, neked amúgy van életed? Nevet Csak mert akárhányszor felnézek ide, mindig fenn vagy fórumon  Nyelvesít
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4299 Dátum: 15 aug 24, 14:47:21 »

A múlt heti röntgen nem mutatott semmit de továbbea is szédülök ezért beutaltak radiológiára.Kell paráznom tőle?
Ha meghalsz, megkaphatom a testedet, hogy húsgólemet tudjak készíteni belőle? Nagy harcművészekre uszítanám és miután kifeküdtek, kigúnyolnám őket, hogy ennyit ér a tudományuk. Nemes a célom.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4300 Dátum: 15 aug 24, 14:49:50 »

Masashi, neked amúgy van életed? Nevet Csak mert akárhányszor felnézek ide, mindig fenn vagy fórumon  Nyelvesít

Suliba vagyok, nincs meló és egész nyáron rohangàltam.
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4301 Dátum: 15 aug 24, 14:50:54 »

Ja, suliban? Akkor nem kérdeztem semmit. Nevet

Ha meghalsz, megkaphatom a testedet, hogy húsgólemet tudjak készíteni belőle? Nagy harcművészekre uszítanám és miután kifeküdtek, kigúnyolnám őket, hogy ennyit ér a tudományuk. Nemes a célom.

A verekedős klónom simán kettérúgná egy mozdulattal.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4302 Dátum: 15 aug 24, 14:52:52 »

Éhgyomorra mondjuk ma még semmi sem ettem. Utóbbi időkben többet főzök mint muterom.
már most suli ? mondjuk én visszasírom ikszdé halálra baszogattak de legalább nem volt felelősség ikszdé legalábbis nem ennyi. bár a mostaniakra is szarok Nevet úgy döntöttem hogy nem döntök többet ikszdé
A verekedős klónodnak van egy szabad 10 perce ? bunyóznék basszus az se érdekel ha én végzem laposan te tombolhatnékom van.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4303 Dátum: 15 aug 24, 14:56:19 »

A verekedős klónom simán kettérúgná egy mozdulattal.
Nem, mert 15/+1 sebzéstűrése van, mágikus fegyver nélkül max úgy sebezné meg, ha átmegy rajta egy kamionnal.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4304 Dátum: 15 aug 24, 14:59:09 »

a magas düh szint mennyire befolyásolótényező egy d&d világban ? pozitív vagy negatív tényező ? vagy fak és kaszt függő a dolog ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!