24 máj 17, 13:27:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930502 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4215 Dátum: 15 aug 23, 14:33:33 »


Az érzés amikor napok óta szeded a Lost összes évadát ami kb 200gb és végre lejött
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 23, 14:35:13 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4216 Dátum: 15 aug 23, 14:34:09 »

Természetesen tudom, de attól még a delfinek bénák. Én sem szeretem őket xD

És egyébként attól, hogy varázsló, miért ne vágyhatna hírnévre? Mármint ha feltételezzük, hogy gman varázsló akkor akár több varázsló is lehet, és ha a nagy részük nem is vágyik hírnévre, mindig van egy két fekete bárány. És ha ő épp hírnévre vágyik, és megteszi, akkor szerintem csaló. A bűvészet nem a varázslásról szól, hanem egy külön művészet, és ha ezt varászlattal kerülöd meg, az csalás
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4217 Dátum: 15 aug 23, 14:35:41 »

heo
Miért ne lenne? A varázsló is ember, jó érzés, ha rajonganak iránta, meg a pénzért is jobb megdolgozni, mint csettintésre elővarázsolni mindent. Meg ez a legjobb álca, nyíltan használhatnám az erőmet anélkül, hogy bárki gyanakodna. Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4218 Dátum: 15 aug 23, 14:36:30 »

gman, ha varázsolsz nekem egy Ultront (mert nekem nincs kedvem tulpaként létrehozni), akkor beajánllak a Szürkéknél vagy a hüllőknél. Pirul
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4219 Dátum: 15 aug 23, 14:41:18 »

Ha létezik is varázsló ezen a földön, szerintem nem befolyásolhatják olyan vágyak a legminimálisabb szinten se, hogy hírnév és pénz. Nem arról szól, hogy elutasítja, meg nem is a lemondásról, csak egyszerűen lehetetlen, hogy ilyen dolgok megjelenjenek benne.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4220 Dátum: 15 aug 23, 14:42:29 »

Én egy dolgot kérnék egy mágustól. Kurva sok pénzt és még annál is többet Nevet Másra nincs szükségem. Amit sok pénzből nem lehet megoldani azt nem is érdemes.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4221 Dátum: 15 aug 23, 14:46:50 »

Heniről az jut eszembe amikor a Skrullok kivégezték az őket támogató embereket, akik különbnek hitték magukat a többieknél.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4222 Dátum: 15 aug 23, 14:51:23 »

Nem hiszem magam különbnek, de tény, hogy engem mindenki szeret, aki nem ember. Durci
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 23, 14:54:46 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4223 Dátum: 15 aug 23, 15:06:21 »

Tökmindegy hogy különbnek hiszed-e magad másoknál vagy sem,mert a végén úgy is mindenki a szigeten köt ki.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4224 Dátum: 15 aug 23, 15:06:42 »



Ez csak természetes, 2-es a vízusom is, jelentkezhetnék vadászgéppilótának.  Pirul

http://www.surveee.org/colordiff.html

(btw, a teszt iszonyat könnyű. ikszdé)
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4225 Dátum: 15 aug 23, 15:10:59 »

Aztán jönnek a Szürkék és elvisznek a szigetről. Ez így megy Capac, de semmi baj. Ne csüggedj, majd talán visszajövök még segíteni a fajotoknak. Szomorú És gyártatok egy Ultront, mert az kell.
Naplózva


Cletus Kasady
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4226 Dátum: 15 aug 23, 15:13:59 »

Minek vágynék hírnévre, ha az is csak egy csettintésre az enyém lehet. Miért vágynék bármi ilyesmire? Egy isten csak egy dologra vágyik, a biztos halál tudatára, akár egy ember. Erről szól a fél ókor. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4227 Dátum: 15 aug 23, 15:16:00 »

Aztán jönnek a Szürkék és elvisznek a szigetről. Ez így megy Capac, de semmi baj. Ne csüggedj, majd talán visszajövök még segíteni a fajotoknak. Szomorú És gyártatok egy Ultront, mert az kell.
LEL Capacot írtál nem Raimit  Nevet meeeh ez egy szép új világ kezdete  Pontosan
Ja meg elvisznek a  szigetről akkor is a szigeten maradsz mert kell valaki aki őrzi a helyet.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4228 Dátum: 15 aug 23, 15:19:51 »

Lol, és tényleg Capacot írtam... Baszdmeg Heni figyelj már oda. smirksweat

Én nem foglak őrizni titeket. Nincs motiváció. Szomorú
Naplózva


Cletus Kasady
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4229 Dátum: 15 aug 23, 15:22:35 »

Valójában csak a dilemma miatt írtam az egészet. Igazából ha varázsló lennék, azt tennék, amihez épp kedvem van, legyen az BÁRMI, mert a hatalmam feljogosítana rá.
Persze csak ha a varázsló-lét mindenható erővel járna. Ha d&d-s varázsló lennék, akkor szégyellném a pofámat amiért a legbénább kaszt tagja vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 23, 15:23:11 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!