24 máj 17, 20:31:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930667 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4095 Dátum: 15 aug 22, 08:58:00 »

Egyszer valaki írta, hogy a pesti radnótiba jár. Ki is az? ikszdé
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4096 Dátum: 15 aug 22, 11:34:07 »

Na go Miskolc  Mosolyog

4 nap múlva jövök, miután szétszopattam pár gólyát  Ördögi
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4097 Dátum: 15 aug 22, 11:48:25 »

Majd megnézzük a híradóban Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4098 Dátum: 15 aug 22, 12:08:10 »

Óvatos légy, inkább fogócskázzatok, mint rúzsos puszit játszatok.
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4099 Dátum: 15 aug 22, 12:25:58 »

Sose tudtam, milyen a gólyatábor, a ballagás, ahogy azt se fogom, milyen a szalagtűző, és a bankett, azon egyszerű oknál fogva; hogy soha nem voltam/leszek rajtuk. Nem is lesz hiányérzetem.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4100 Dátum: 15 aug 22, 12:26:53 »

Én a szalagavatómon meg a ballagásomon is rottyon voltam xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4101 Dátum: 15 aug 22, 12:43:02 »

Én nem voltam se a szalagavatómon, se a ballagásomon, gimiben. Nevet Nem érdekelt, nem táncoltam meg semmi. Gólyatáborban meg nem voltam gólyaként, de szervezőként meg most elmegyek, de szerencsére nem kell a gólyákkal nagyon foglalkoznom, mert nincs kedvem hozzájuk és direkt nem olyan pozitcióm van.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4102 Dátum: 15 aug 22, 12:51:43 »

A szalagavatónak pont az volt a lényege hogy csatak részegen próbáljon meg az ember táncolni Nevet
nem is értem miért hagytad ki ikszdé a ballagás viszont nagyon szar volt...40 fok fokban álltunk a napon.Viszont utána a bankett az életem legjobb bulija volt ikszdé egyik osztálytársam a vállán cipelt végig vácon de már nem emlékszem miért Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #4103 Dátum: 15 aug 22, 13:10:03 »

Nem az a lényege, csupán a sok alkoholista gyökér hiszi ezt.

Minagi, nem vagy egyedül. Szalagavatóm úgy nézett ki, hogy egyike a fent említett okos embereknek lehányta a zakómat még a szalagavató megkezdése előtt, emiatt fogtam, ott hagytam mindent, majd hazamentem. Táncolni amúgy sem táncoltam volna, emiatt anyuékat meg se hívtam, tehát sokat nem vesztettem.
Ballagásnál meg bevittek kocsival, felmentem az érettségimért, kihoztam a teremből az összes ott lévő lufit öcsémnek, majd hazamentem.

Capac, magyarázd már el nekem, hogy miért hiszed azt, hogy ennek az egésznek a lényege, hogy seggrészegre idd magad?
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4104 Dátum: 15 aug 22, 13:17:42 »

Azért annyira mégsem lehetek gyökér alkoholista ha emelt magyarom meg törim van  Gondolkozik
Az meg hogy kinek mi a jó abban hogy végig piál egy ilyet...nekem pl azért volt jó mert bár csak 2 évig jártam oda ahova jártam baromira bírtam az osztálytársaimat és jó érzés volt velük bebaszni tudván hogy úgy sem lesz már sok ilyen alkalmunk.
Az meg aki hányásig issza magát az egy barom balfasz puhapöcs.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4105 Dátum: 15 aug 22, 13:18:23 »

Nem érdekelt. Kicsit sem. A ballagást meg el is felejtettem, hogy őszinte legyek, még csak nézőként se mentem ki, hogy nevessek a barátnőmön. Nevet Volt jobb dolgom, mint hogy ott hallgassam az unalmas beszédeket stb.

Amúgy brutális, hogy gólyatáborban milyen játékok vannak, még így az ELTE botrány után is és nem hajlandóak kivenni, vagy kicsit átalakítani. Van egy olyan, hogy "lufi baszó játék" aminek az a lényege, hogy a csávó vagy a csaj pucsít, míg mögötte van egy ellenkező nemű, egy lufi közöttük a pucsító fenekére helyezve, és addig baszni a lufit amíg ki nem pukkad.

A Rúzsos puszi mikor a csávók alsógatyára, vagy pucérra levetkőznek a csajoknak meg mindenhol rúzzsal az ajkukon puszikat kell hagyni a férfi testén, akár nemiszervén.

Nem tudom... engem ezek annyira nem vonzanak, sőt kissé kiakasztanak. Tényleg ez kell a góyáknak azon kívül, hogy "basszunk be úgy, hogy ne emlékezzünk semmire"?
Ez kissé elszomorít.

Hehe, Azazel! Nem rossz, tartsunk össze. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 13:19:57 írta Minagi » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4106 Dátum: 15 aug 22, 13:24:42 »

Sose tudtam, milyen a gólyatábor, a ballagás, ahogy azt se fogom, milyen a szalagtűző, és a bankett, azon egyszerű oknál fogva; hogy soha nem voltam/leszek rajtuk. Nem is lesz hiányérzetem.

Szerintem ezek szerves részei a fiatalkornak. Nekem nagyon szép emlékeim és pillanataim voltak amik ezekhez fűződnek. Soha nem felejtem őket.

Na jó, a bankett vége para volt mert a kedvesem bebaszott mint a kurva anyja és kiverte a balhét. A nőkkel mindig csak a baj van.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 13:25:21 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4107 Dátum: 15 aug 22, 13:27:26 »

Azért annyira mégsem lehetek gyökér alkoholista ha emelt magyarom meg törim van  Gondolkozik
Azok btk-s dolgok, azt hiszem, mégsem vagy a klónom.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #4108 Dátum: 15 aug 22, 13:29:26 »

... Az meg aki hányásig issza magát az egy barom balfasz puhapöcs.
Na, akkor csak egyetértesz azzal, amit mondtam. ikszdé Elvégre "csatak részegnek" lenni nem sok értelmét látom, te pedig ezt írtad...
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4109 Dátum: 15 aug 22, 13:31:22 »

Várj akkor úgy néz ki két külön értelme van a csatak részeg kifejezésnek...ami a behányás cumó az már a detox szint nem?
Az én értelmezési szótáramban az a csatak részeg aki járni már alig tud de még egyben van.
Azok btk-s dolgok, azt hiszem, mégsem vagy a klónom.
Mivel ilyeneken gondolkodsz biztos hogy a klónom vagy.Csak a másolat kételkedik másolat mivoltában.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 13:33:42 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!