24 máj 21, 03:00:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933320 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4050 Dátum: 15 aug 21, 14:52:40 »

Nem ayumicsudizásra, Gdat? Biztos valami gagyi böngészőt használsz.
Am mi a baja Micsudiak? Hosszabb volt a hozzászólása, mint három sor, és ilyet csak akkor olvasok el, ha Saphi írta.

Kinek tűnik fel először az avatárcserém?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 21, 14:55:57 írta gman » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4051 Dátum: 15 aug 21, 14:55:23 »

Nem értem mire célzol Masashi. Én is írjak közhelyeket, hogy "szedd össze magad és élj"? Azzal bármi is jobb lesz? Azért hülyeség bármit is írni, mert az egyetlen gyógyszer az mindig te vagy. Ezt pedig nem lehet tettek leírásával kompenzálni, hogy ezt meg azt csináld. Figyelni kell magadra és kész. Az életre lehetetlen képtelennek lenni. Ezt kell megtalálni.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4052 Dátum: 15 aug 21, 15:01:05 »

Elmondtad azt a közhelyet mint én. Grat! Ha pedig nem esik le, mire írtam, akkor rekt.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4053 Dátum: 15 aug 21, 15:01:32 »

Micsudi azok akik nem tartanak ki melletted még akkor is ha te vagy a fasz azok nem normális barátok.
Vagy szedd össze magad vagy
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4054 Dátum: 15 aug 21, 15:03:57 »

Különleges akarsz lenni? Akkor vállald fel magad és a vágyaidat. Komolyan azt hiszed, hogy bármelyik csaj értékelni fog, ha úgy mész oda hozzá - Már ha odamész egymáltalán... -, hogy te sem hiszed el, hogy megérdemled?
A családoddal takarózol, ők húznak vissza a legjobban. Semmiben nem fognak támogatni. Belesüppedtél a kényelmes kis házimanó szerepébe, de közben kurva különleges akarsz lenni otthoj, a fotelből, mert ugye tenni érte már nem megy. Nem akarsz te különleges lenni, csak annyit akarsz, hogy valaki veled legyen a nyomorodban és sajnáljon és nem az a szánalmas, hogy neked ez így jó, hanem, hogy még valakit magaddal rántanál. Nőj fel öcsém!
Nem a leander a megoldás, hanem az, ha eltakarodsz otthonról és addig nem mész vissza amíg nincs valami célod az életeddel, mert a tespedés nem tezs különlegessé.

Nem sértegetni meg basztatni akarlak, de lassan kevésbé tudlak sajnálni, mint a csövest akinek mindenki azt hazudja, hogy nincs aprója...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4055 Dátum: 15 aug 21, 15:05:03 »

Mennyire tudtam, hogy ellenségeskedni fogsz Masashi. De nem baj. Majd talán egyszer.
Naplózva



Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4056 Dátum: 15 aug 21, 15:08:04 »

Én is írjak közhelyeket, hogy "szedd össze magad és élj"? Azzal bármi is jobb lesz? Azért hülyeség bármit is írni, mert az egyetlen gyógyszer az mindig te vagy. Ezt pedig nem lehet tettek leírásával kompenzálni, hogy ezt meg azt csináld. Figyelni kell magadra és kész. Az életre lehetetlen képtelennek lenni. Ezt kell megtalálni.

Ezzel az a baj hogy beszűkült tudatállapotban van, nem képes egyedül cselekedni. Egyébként igaz amit írsz, de van hogy kell egy külső lökés sok embernek mert nem fog elindulni.

Ide kellene egy coelho aki elvinné terepre edzeni, egy gdat akivel becsajozik a deákon, meg egy sztensz akivel beszív a duna parton, és mindjárt egészségesebb lenne.

Amúgy ha csak csaj problémái és nem kell eltemetnie a saját családját akkor meg adjon neki valaki egy kurva nagy pofont hogy ne alibi drámázzon.

Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4057 Dátum: 15 aug 21, 15:10:03 »

Életemben nem voltam külföldön Nevet erre kiköltözöm Nevet mekkora lökés lesz Nevet ? jah a családban én tudok egyedül angolul úgy kb, jobban mint a diplomás programozó családfő (ez így sántít szakmai nyelvben otthon van de egy kávét már nem tudna kérni nemhogy egy munkaügyi központban egy eü kártyát kiváltani stb)  elég nagy lökés lesz szerintetek Nevet ? szerintem igen ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4058 Dátum: 15 aug 21, 15:10:34 »

Én úgy vagyok ezzel, hogy semmi sem végleges. Egy kiadós alvás vagy bebaszás és elkezd a depresszióba fojtott energia megszűnni. Azért nem szeretem ezt a változz meg, legyen célod dumát, mert így csak álomból álomba lehet ébredni.
Naplózva



Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4059 Dátum: 15 aug 21, 15:14:06 »

de hát nincs is célja az embernek ezzel szerintem nem kell áltatni Nevet saphi will understand : (((

Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4060 Dátum: 15 aug 21, 15:15:11 »

vettem kólát smacket óriás oreos milkát. kúrálom magam pozitív irányba. este elmegyek a paddyre. remélem lesz jegy a helyszínen ha nem akkor bukta és megnézem a harcosok klubját. A célom pedig olyan távoli. (szeretnék egy jól menő számítógép helpdesk+ szervíz hálózatot kint)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4061 Dátum: 15 aug 21, 15:15:50 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UhRXn2NRiWI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UhRXn2NRiWI</a>

Nézd meg ezt a videót Micsudi, aztán fejeld le a falat majd menj és dugj egyet. Ne legyél kurva.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4062 Dátum: 15 aug 21, 15:26:42 »

megnéztem. jobban vagyok Mosolyog köszönöm. egész kíméletesek voltatok Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4063 Dátum: 15 aug 21, 15:32:42 »

Mire számítottál?
Amúgy igen, már vártam hányan mondják, hogy "dugj egyet". Nevet
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4064 Dátum: 15 aug 21, 15:38:08 »

Nekem is mindig az első kérdésem, mikor valamelyik ismerősöm erősen panaszkodik, hogy mikor dugtál utoljára haver? Nevet
Naplózva



Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!