24 máj 17, 20:29:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930667 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4035 Dátum: 15 aug 21, 13:35:09 »

Jó hát gdat nem is valami 50 négyzetméteres lyukat venne, hanem az egész tetőteret a templom melletti fehér épületben

amúgy sem lennél egyedül lány, mert csak le kellene ugranunk papucsban meg fürdőköpenyben egy üveg lafiestával a palvinbarbikért estére. : ((
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4036 Dátum: 15 aug 21, 13:40:51 »

De én lennék a lakás ürnője mégis, hisz én aktív ott lakó lennék, nem csak átmeneti, mint a kis picsák a deákról. Amúgy ott a Deákon vannak jó lakások, tényleg be kelelne ruházni egyre most már. Vagy a belvárosban! Hm....
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4037 Dátum: 15 aug 21, 13:44:47 »

Vicces lenne de a mai nap hivatalosan is a feladás napja Mosolyog Keresek egy leandert és lelegelem. Ezt érzem és aki szerint depis fasz vagyok igaza van. de most bátor depis fasz leszek. és befejezem

menj el egy swinger partyba vip roomba tekernek egy blantot csak fűvel szivarlevélben rátolsz egy kis kokót és minden kurvát megbaszol majd távozol néhány hiv vírussal. aztán kiderül hogy 2 éved van hátra felveszel 30 milliós hitelt és írsz egy bakancslistát. #napitanácsforantidepression
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4038 Dátum: 15 aug 21, 13:45:54 »

Vicces lenne de a mai nap hivatalosan is a feladás napja Mosolyog Keresek egy leandert és lelegelem. Ezt érzem és aki szerint depis fasz vagyok igaza van. de most bátor depis fasz leszek. és befejezem


Ne legyél kislány. Futni mindenki tud, csak a problemák nem maradnak le, S O H A. "Problemák", mert a probléma maga a hozzáállás. Szerinted hol lennék én most ha így állnék hozzá mint te? Szedd össze magad és élj.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 21, 13:46:46 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4039 Dátum: 15 aug 21, 13:54:09 »

Menj el a hererákosok gyűlésére. Ott megtudod, mi a szenvedés.

Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4040 Dátum: 15 aug 21, 14:17:00 »

Mi a gond, Micsudi? Miért érzed magad most ilyen szarul ebben a csodálatos világban? Mond el!
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4041 Dátum: 15 aug 21, 14:26:13 »

Lementem megvettem a leandert szemezek vele egy ideje, majd felhívtam anyum és nem tudom velük megtenni. Szóval marad ez. Nem hazug vagyok, csak gyáva, és szeretem a családom :/ hamár magamat nem. Ez kép olyan jó coelho mosolygok és potyognak a könnyeim XDXD Veszítem el a barátaimat, és most valaki olyat is aki több volt nekem mint barát. ÉS nem vagyok semmiben se tehetséges. Mellékszereplőnek érzem magam a saját életemben. Puhapöcs picsogás, de per pill semmi erőt nem érzek magamban. Esküszöm az utóbbi 1 órában úgy elfáradtam mintha egész nap betonoztam volna.
(Betonoztam már ástam árkot, sövény-nyíró, Láncfűrész, flex, Hegesztőtrafó.  ezekkel is mind volt már dolgom. csak 4 éve vagyok panelpatkány) Különleges szeretnék lenni, bárki aki nem én vagyok. olyan hülyeségnek hangzik Nevet  ám igyekeztem visszafogni az igazán negatív érzéseimet a fórumon. neharagudjatok hogy kitört most Szomorú sajnálom
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4042 Dátum: 15 aug 21, 14:27:00 »

Menj el a hererákosok gyűlésére. Ott megtudod, mi a szenvedés.
Azért van jó oldala is.Mondjuk emiatt azért nem mikróznám meg.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gCHQzk2okoc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gCHQzk2okoc</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4043 Dátum: 15 aug 21, 14:29:20 »

Nagyon durva újítások lesznek a fórumon, ha már hónapok óta zajlanak a munkálatok.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4044 Dátum: 15 aug 21, 14:35:59 »

Ja én is néztem. Hónapokat óta "nemsokára megújulunk". Lehet, ez a változás Micsudi életébe is új minőségeket hoz.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4045 Dátum: 15 aug 21, 14:37:04 »

Szerintem ne a leanderrel szemezz hanem kicsit próbáld rendbe tenni magadban az érzéseket és... fogadd el önmagad. Mert ez a te problémád. - Am is miattad fogyasztom a mobilnetet, meg ne murdelj nekem. Szomorú
Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4046 Dátum: 15 aug 21, 14:39:31 »

Hát erre mit is lehetne mondani? Durva mélyponton vagy, Micsudi, de már jó ideje. Tudod jól, hogy rajtad áll sokszor, hogy mi lesz veled. Ebben a gödörben vagy évek óta, kimászni nem tudtál, akkor ásd ki magad most már, bassza meg! Legyél tökös, szerezd vissza őket és ne csak egy pillanat erejéig, mikor kiírod egy picit, hogy "boldog vagy jelenleg".
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4047 Dátum: 15 aug 21, 14:44:18 »

Szerintem azért nagyon jó eszköz a depresszió, mert extázis feltörni belőle. Főleg, ha minél több ideig tart.
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4048 Dátum: 15 aug 21, 14:50:16 »

Micsudi szereti ezt. Így kell őt megszokni. Amúgy amikor leírtam, hogy Micsudi, az autocorrect kijavította micsudiskodásra.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4049 Dátum: 15 aug 21, 14:51:28 »

Szerintem azért nagyon jó eszköz a depresszió, mert extázis feltörni belőle. Főleg, ha minél több ideig tart.

Főleg, ha úgy törnek fel belőle, ahogy leírtad. smirksweat
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!