24 máj 17, 01:20:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930247 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3930 Dátum: 15 aug 18, 23:01:13 »

Rettenetes, hogy milyen csúnya szónak tartják a tudatmódosulást. Ennyi erővel minden azonosulás tudatmódosulás, csak kisebb a mérték.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3931 Dátum: 15 aug 18, 23:03:07 »

Én még mindig a "tükör" szót emésztem, mert most valahol sikerült ezt az idézetet elolvasnom:

"Tükör az, mit bennem gyűlölnél..."
Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3932 Dátum: 15 aug 18, 23:17:00 »

Nem, a tükör az ami a falon van és bele nézel s magadat látod. Uff... ennyi emberek. Nevet Miket bele nem látok egy ....  tükörbe.

 Hm... nem tudom miről volt szó az elmúlt 6-8 oldalon keresztül, végig pörgettem, tényleg!!!! de nem olvastam el. ikszdé Viszont lemerem fogadni, hogy baromi izgalmas volt, sőt mi több, ha olyan sokáig beszélettetek, akkor megérte.

Ezért jó, mikor Heni itt van. A személyísége képes megbotránkoztatni az itteni embereket, viszont a Duma topic úgy pörög, hogy csak na. Valljuk be, az előző topic azután lassult le miután elment ez az édes (nem szarkazmus) leányzó. Legtöbben szenvedtetek, hogy naponta egy oldal össze jöjjön. Aztán megint elhagy minket és itt fogunk szenvedni... megint.T_T Mi lesz így velünk?  Sír

Najó... kicsit túl dramatizáltam, de most élvezem és megtehetem! Nevet Főleg mert egy borzalmasan unalmas megbeszélésen voltam, ahol olyan csajok hazudoztak össze vissza akik... utálnak engem? Ez nagyon fura, engem nem szoktak utálni. Mivé válik a világ, ha engem elkezdenek utálni OK nélkül emberek? T_T
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 18, 23:18:45 írta Minagi » Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3933 Dátum: 15 aug 19, 06:14:04 »

Rá se ránts Minagi, a lányokon valamiért gyakrabban tapasztalom, hogy alaptalanul pletykálnak másokról. Engem is szoktak ritkán, csak hozzám mindig a haverok juttatják el. Vagy legalábbis szépen Petőfit játszanak. A legutóbbi azért terjesztette el rólam a suliban, hogy egy kurva lehetek, aki minden héten másnak van meg, mert a pasija nem kívánta őt az első találkozás után, én meg elmondtam neki, hogy mi lehet a probléma. Pedig aztán még bírta 2 hétig, miután kidobta. Sír (Lehet nem kellett volna olyan őszintén megmondanom utólag, hogy kevesebb PS-t használjon a képein és akkor nem lesznek rosszul tőle a pasik, hanem tudják, mire számítsanak)

A többi meg sátánistának tart meg sorozatgyilkosnak, de legalább nem mernek a közelembe megszólalni, vagy akkor is csak kedvesen. Vicc, hogy sok fiú osztálytársam is rettegett tőlem, mint kiderült.

A konzultáción ültem a padon, vártam a haverokat, 40 fokba full fekete ruhákba, és egy k.vanagy ívben kikerültek a 11-esek akik jöttek el előttem. ikszdé Pedig nem vagyok ijesztő szerintem. De, mindig érdekes reakciót ill. jellemváltozást mutatnak az emberek, ha a közelükbe vagyok. Mind a sipákoló, hajtépő tinipicsák mind pedig a magukat keménynek képzelő "kanvezérek". Meg az őszinteségem... Én a suli legközkedveltebb arcába vágtam bele azt is, hogy buzi. Azokat az arcokat sose felejtem el... bow

Viszont nekem valszeg ez az utolsó kommentem. Ugyanis ma és holnap itt lesz a párom, aztán mehetek Balmazújvárosra a tanáromhoz, nagyanyámnál pedig csak a mobilnet él, amivel vagy sikerül írnom vagy nem, de kétlem. Szombaton meg csak-csak hazaesek.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 19, 06:16:21 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3934 Dátum: 15 aug 19, 07:28:36 »

Mai napom szabad,erre már fél 9-kor ébren vagyok...normális vagyok én?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3935 Dátum: 15 aug 19, 08:31:46 »

Szerintem nem vagy normális, de fel ne húzd magad, ezt csak építő kritikának szánom, meg amúgy is te kérdezted.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #3936 Dátum: 15 aug 19, 09:08:34 »

Te legalább nem melóhelyen ülsz, és vársz a csodára csak azért, mert nincsen még mindig áram. A fentesek azzal kezdték: "ma senki sem megy haza", tegnap ugyanis hazaengedtek mindenkit negyed 10 körül. Azért kell bent rohadnunk, mert beszéltek az ELMŰ-vel, ahol azt az infót kapták, hogy legkésőbb hétfőig elhárítják a problémát. Xdddd

De kérték, hogy "nyugodjunk meg", elvégre ma csak fél 2-ig leszünk...
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3937 Dátum: 15 aug 19, 09:28:23 »

A deakon voltam 20 perce de sem coelho sem capac nem volt ott : (((
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 19, 09:28:55 írta Syzygy » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3938 Dátum: 15 aug 19, 09:31:36 »

Nem fogom a szabad napomat azzal tölteni hogy kint állok az esőben mutogatva a gta online pénzemet hogy jöjjenek rá a nők Szomorú

szerk
Azazel na ezt hívják szopásnak Szomorú 
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 19, 09:33:20 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3939 Dátum: 15 aug 19, 10:37:13 »

Mai napom szabad,erre már fél 9-kor ébren vagyok...normális vagyok én?

Én munkanapokon is ugyanezt kérdezem magamtól, amikor félholtan elkezdek tekerni vagy megyek a buszmegállóba. Miért kelünk fel reggel 9-kor? Persze ha Mogács lenne az elnök. Megmondta, hogy aki túl korán kel fel, azt lelőnék a kecibe. Mogács for President pls!
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3940 Dátum: 15 aug 19, 10:55:52 »

Én meg azt kérdem magamtól mindig, miért kelek fel ilyen későn, akkor is, mikor ezernyi dolgom lenne.
Bár a válasz adott. ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3941 Dátum: 15 aug 19, 10:57:22 »

Mi az élet értelme?Miért vagyunk itt?Mitől ember az ember?Miért kelünk föl reggel 9-kor vagy előbb?
A 42 a válasz az összes kérdésre.Maradj penge Stance.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3942 Dátum: 15 aug 19, 11:00:40 »

Nem tudjátok, hogy a Vocaloid topic törölve lett-e? Nem találom sehol, pedig írni akartam bele =/
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3943 Dátum: 15 aug 19, 11:02:30 »

A 42 a válasz az összes kérdésre.Maradj penge Stance.

420 a válasz haver.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3944 Dátum: 15 aug 19, 11:07:39 »

van egy órányi mosogatnivaló a konyhában ikszdé nemakarom ikszdé de jön át exem és főzőcskézünk. Szóval neki kell esnem. olyan büdös csatornaszag jön be kintről. Az esőtől lenne vajon ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!