24 máj 21, 08:48:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933569 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3885 Dátum: 15 aug 18, 18:16:34 »

Mondjuk ha egyesek piszkosul nem tudnak eltalálni egy artériát kb. fél óra alatt.

Szerk: Amúgy már azt hiszem szó esett róla régebben, igazából akkor más miatt jártam kórházba, tüdő és szív miatt. Nem voltak biztos benne, hogy melyikkel van a gond, ezért rengeteg vizsgálaton át kellett mennem, igazából az egész Klinikát bejártam a lehető legkülönfélébb orvosoktól. Ott sorra derültek ki, hogy "lehet ezzel van a baj és mégse azzal, mert ott minden oké" stb. - aztán a doki megjegyezte, hogy ez az egész ügyem olyan mintha sörétessel akarnánk 100 méterről lelőni egy aprócska verebet - nincs rá garancia hogy sikerül.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 18, 18:19:28 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3886 Dátum: 15 aug 18, 18:19:42 »

Rád se szánok többet pár percnél, nem igaz?

Ha minden hozzászólásomra, csak 1 percet fordítottál eddig, amit valaha írtam az már legalább 1 óra.

Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3887 Dátum: 15 aug 18, 18:20:34 »

Csakhogy 5mp alatt begépelem azt amit neked szánok. Durci
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3888 Dátum: 15 aug 18, 18:20:48 »

Akkor szimplán csak az életmódom miatt van ez a szar.Jó most már azért megnyugodtam Nevet
A tüneteim csak annyi hogy ha állok/ülök/fekszek random időközönként ha elmozdítom a fejem akkor rohadtul elkezdek szédülni de úgy mint ha atomra be lennék nyomva.Ez csak néhány másodpercig tart de akkor forog velem a szoba.

Lew mi ennek az animének a címe?!?!?!?!
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3889 Dátum: 15 aug 18, 18:21:40 »

Idézet
Mondjuk ha egyesek piszkosul nem tudnak eltalálni egy artériát kb. fél óra alatt.

Jaa. Mondjuk én se találnám el, valakinek a vénáját se lehet, az a kibaszott artéria meg lent van a francban. ikszdé

Akkor végül ki sem derült, mi a baj? Az ingadozó vérnyomás miatt kezdődött, vagy más volt az ok?
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3890 Dátum: 15 aug 18, 18:23:53 »

A vérnyomásom az fasza totál egészséges vagyok.És nem derült ki semmi csak annyi hogy a röntgen nem mondott semmit.Pénteken megyek vissza a dokimhoz ő majd megmondja a tutit.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3891 Dátum: 15 aug 18, 18:25:51 »

Ezt igazából Masashinak írtam, a tiédről lehet sejteni, hogy nem a vérnyomással van a gond. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3892 Dátum: 15 aug 18, 18:28:56 »

Lew mi ennek az animének a címe?!?!?!?!

Közben megvan.

Az anime címe: Mayo Chiki.

3 rész után dobtam Nevet
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3893 Dátum: 15 aug 18, 18:37:17 »

Idézet
Mondjuk ha egyesek piszkosul nem tudnak eltalálni egy artériát kb. fél óra alatt.

Jaa. Mondjuk én se találnám el, valakinek a vénáját se lehet, az a kibaszott artéria meg lent van a francban. ikszdé

Akkor végül ki sem derült, mi a baj? Az ingadozó vérnyomás miatt kezdődött, vagy más volt az ok?

Életében először használt tűt élő emberen a srác, úgyhogy részben sajnáltam is, hogy egy artériás vérvételre vágják be, ahol a hallgatók közül mindegyik rosszul lett és kiment, ő meg a második karomnak remegő kézzel látott neki szurkálni, mert a főnővér azt nem honorálta volna. Nevet

Előbb a légzésemről derült ki, hogy valami nem oké vele (futni ugyanis nem tudtam úgy, hogy pár méter után levegőhöz jussak, ám senki nem hitt nekem), eleinte azt hittük asztma, de ezt a lehetőséget gyorsan kizártuk a pulmonológián. Kiderült, hogy túl kevés levegőt tudok egy levegővétellel magamhoz venni (az átlagot se sikerül, ha meg erőltetem, akkor rosszul is leszek, felmegy a vérnyomásom, fejfájás szédülés), viszont kifújni se tudom azt a mennyiséget, amennyit kéne a felvetthez mérten ugye. Innen jött, hogy a tüdővel lehet baj, de számottevő elváltozás nem volt benne, ezzel aztán nem is foglalkoztak, ugyanakkor a vérnyomásom és pulzusom mindig nem tetszett nekik, így átküldtek hogy nézzék meg a szívem. Teljes ultrahangok, röngtenek, teljes testes szcintigráfiától kezdve mindenem volt abban az évben rajtam és semmit nem találtak. Egy rakat diagnózist felállítottak, és tél közepén még daganatot is találtak azt hiszem valahol a vesémben (ami aztán 1-2 nap alatt felszívódott és én emlékszek arra az éjszakára...). Na, ott is ki volt akadva már körülbelül mindenki a családban, meg én is...

Elvileg néhány leletemet anya kapcsolatai végett sikerült Német dokikhoz is kiküldeni, de azok se tudták, mitől romlott le az állapotom annyira.

Elég depressziós időszakomat éltem akkor, nagyon nem voltam a topon és rengeteg más dolog közrejátszott abban, hogy ennyire kicsúszott az irányítás a kezem alól, nem csak lelkileg, hanem fizikailag is.

Ennek az egésznek aztán annyi nyoma maradt miután sikerült mindent lerendezni magamban, hogy a légzésem azóta se jobb, de legalább egyéb problémáim már nincsenek, ill. ha voltak vagy vannak se tudták hogy mi volt a gond... Én viszont úgy érzem, hogy ezek inkább lelki dolgokra vezethetők vissza mind.

Nem tartom gyengének a szervezetem, egy Streptococcus Pyogenes típusú fertőzést is túléltem úgy, hogy elvileg, ha nem avatkoznak be a dokik pár perc alatt, belehalok (ugyanis 1 hétig tartott a fertőzés után, mire észbe kaptak anyáék akkor, amikor már lábra se tudtam állni, és kegyetlen fájdalmaim voltak, emlékszem még a rohammentő hangjára is és pár képre amikor a dokik körülállnak még altatás előtt). Ott is annyin függött az életem, hogy tele tömtek antibiotikummal, a menthetőt megpróbálták bennem menteni (medence körül támadt meg a húsevő baktérium), és reménykedtek hogy felépülök. Aztán jött a nyílt sebek és a medence takarítása folyamatosan.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 18, 18:38:53 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3894 Dátum: 15 aug 18, 18:41:55 »

Tévedsz ha azt hiszed, hogy elolvasom Nevet lel
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3895 Dátum: 15 aug 18, 18:48:14 »

Nekem is szoktak lenni bajok a tüdőmmel. Megkapar a zöld ha túl sok van a cigibe. ikszdé

http://www.magyarfoldre.hu/cikkek/3241/kimondtak_izrael_haborus_bunos_es_tartoztassak_le_netanjahut. Érdekes ez a cikk. Kíváncsi vagyok, hogy lesz e ebből bármi.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3896 Dátum: 15 aug 18, 18:53:14 »

Nem kell letartóztatni Nevet küldjük be egy no gone zone-ba és bízzuk a palesztin menekültekre Mosolyog Mindenesetre ha valóban ilyesmi történne hogy pl letartóztatnák én bontok egy pezsgőt Nevet És megsütök egy csomag bacont és megeszem ennek örömére ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3897 Dátum: 15 aug 18, 19:08:18 »

Persze ha fordítva történik akkor már rögtön tarkón lövik az embert...mocskos cionista gyíkemberek.Micsudi szívewsen beszállok az ünnepségbe,viszek pán intergalaktikus gégepukkasztót.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3898 Dátum: 15 aug 18, 19:08:27 »

Idézet
Nem tartom gyengének a szervezetem, egy Streptococcus Pyogenes típusú fertőzést is túléltem úgy, hogy elvileg, ha nem avatkoznak be a dokik pár perc alatt, belehalok

Azért azt meg kell jegyezni, hogy súlyos lágyrészfertőzés csak kórosan legyengült immunrendszernél fordul elé az esetek nagy részében. Nem volt soha semmi bajod az immunrendszereddel?

Azért a leírásod alapján most átfutott a fejemen a fél patológia könyv a krónikus reumás láztól kezdve a pericarditisen és az idiopáthiás tüdőfibrózuson át az anaemiáig és a leukémáig, de szerencsédre egyik sem illik rád. ikszdé
Meg gyakorlaton is folyton felsültem a találgatásokkal. Szomorú

Egyébként az ilyen hirtelen jött nehézlégzések nagy része tényleg pszichiátriai eredetű. Én egyetlen egy beteggel találkoztam, aki hasonlóan nehézlégzéssel indult és sokáig nem tudták mi baja, mert nem volt szervi betegsége, de nem pszichiátriai okozta. Nála később, a többi tünet megjelenésekor kiderült, hogy szisztémás sclerosisa volt, ami egy autoimmun betegség, ahol többek között megvastagodnak a tüdőhajszálerek falai, így kevesebb oxigén jut át rajta.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 18, 19:09:54 írta Saphira » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3899 Dátum: 15 aug 18, 19:13:13 »

Nem nevezzük át a Duma topicot, tudálékos topicnak?  Faceg
Naplózva


Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!