24 máj 17, 17:04:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930598 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3855 Dátum: 15 aug 18, 16:02:35 »

Micsudi, ne légy már ilyen naiv. Ezek a farokgyújtogatásak mind vine videók, csak a velvet már nem tud min nyamnyogni. Senki se olyan hülye, hogy felvegye az egészet, majd még fel is tegye a netre, hogy halálra lehessen perelni. Egyszerűen agyonkeresik magukat youtubeon, miközben mindenki azon ámul, hogy hogy tehet ilyet bárki.

A bosszúszomjas ex legrosszabb fajtája még mindig az, akik a másik pucér képeit feltolják a netre bosszúból.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3856 Dátum: 15 aug 18, 16:14:09 »

Lehet de a tűzzel tényleg nem szabadna játszani. Talán több égést láttál mint én  Szomorú Mindig elborzaszt ha valakit megégetnek Szomorú Annyira embertelen. 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3857 Dátum: 15 aug 18, 16:18:13 »

Akkor nehogy megnézd azt az ISIS videót, ami annyira lesokkolt, hogy ezentúl terroristákról szóló hírek közelébe sem megyek. ikszdé Amúgy sem lett volna szabad a nézettség növelésével is támogatni őket, de hát az összes külföldi hírportál azt osztogatta.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3858 Dátum: 15 aug 18, 16:20:02 »

Láttam elevenen megégetős videót. 3-4 órán keresztül görcsölt a hasam utána és az a lélekszorító érzés hogy senki nem csinál semmit. Az nem az ISIS volt csak egy lincselő tömeg.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3859 Dátum: 15 aug 18, 16:53:06 »

Na ezt mondta a röntgen:
http://www.kephost.com/images/2015/08/18/WP_20150818_001.jpg

ez mit is jelent?

Igazából nincs semmi baj. Gondolom tisztába vagy a kényszertartás fogalmával (azaz hogy valamelyik irányba tartod a fejed az egyenes helyett), emiatt deformálódhatott a csigolya kicsit, ez nem veszélyes. Viszont pusztán emiatt nem lehetne fejfájás/szédülésed. Valamelyik végtagod esetleg szokott zsibbadni?
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3860 Dátum: 15 aug 18, 16:54:33 »

Van egy törött térdem ami mindig fáj.Ezt leszámítva semmi.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 18, 16:55:28 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3861 Dátum: 15 aug 18, 16:55:21 »

A bosszúszomjas ex legrosszabb fajtája még mindig az, akik a másik pucér képeit feltolják a netre bosszúból.
Az sokkal rosszabb fajta, aki elrabol, rozmárrá operál, majd beidomít házikedvencnek.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3862 Dátum: 15 aug 18, 16:58:13 »

Van egy törött térdem ami mindig fáj.Ezt leszámítva semmi.


A szédülés, fejfájást máshoz tudnám társítani, nem ehhez. Néztél vérnyomást? Az okozhat ilyen tüneteket.
Naplózva


Cletus Kasady
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3863 Dátum: 15 aug 18, 17:01:03 »

Raktam már be képet a vicces ujjamról ? ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3864 Dátum: 15 aug 18, 17:01:49 »

Szvsz nekem is fájt mostanában a fejem, mert hirtelen a nagy melegből hűvösebbe fordult az idő. Nem kell túldramatizálni 3-4 nap és elmúlik. Fáradékonyság is a tünet egyébként.
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3865 Dátum: 15 aug 18, 17:03:23 »

A frontokat én is azonnal megérzem, úgyhogy nem is különösebben hallgatok rá, de had nézzek már ki úgy, mintha érdekel mások egészségi állapota. Neeem

Egyébként pedig nem mindenki szervezetének tesz jót ez, azt sem érdemes elfelejteni.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3866 Dátum: 15 aug 18, 17:04:24 »

Ez már 2-3 hete tart szóval épp itt az ideje túldramatizálni.Azt pontosan tudom milyen amikor a sazr idő miatt fáj a fejem,ez egyáltalán nem az mert nem fáj.Csak szédülök.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3867 Dátum: 15 aug 18, 17:07:15 »

Ezért mondtam hogy mérjetek pl. vérnyomást. Nekem anno rendszeresen felment random, sőt olyan is volt, hogy a konyhába való séta miatt felment 150-170-re és több mint fél óra kellett hozzá, hogy 130-ra csökkenjen.

Általában ilyenkor egy 24 órás vérnyomásmérésre küldenek hogy megnézzék, mennyi az átlag.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3868 Dátum: 15 aug 18, 17:20:02 »

Pénteken megyek vissza a háziorvoshoz.Nagyanyám szerint (aki anno fő nővér volt vácon) a neurológiára fognak adni beutalót azt oda kell majd mennem.
Ez meg zseniális Nevet Masashi a 6. képen ott a haverod Nevet direkt kedveskednek neked látod ? Nevet
http://index.hu/galeria/index/belfold/2015/08/18/memek_a_lyukbol/6
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 18, 17:20:44 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3869 Dátum: 15 aug 18, 17:27:50 »

Reméljük hogy nem lesz komolyabb bajod, Raimi. Gondolom úgyis beszámolsz majd róla, mit mondtak. Most körülöttem mindenki a kórházba járkál, mert kiderül hogy rosszabbodott az állapotuk, köztük a szív- és pajzsmirigyes öcsém is valamint a legjobb barátnőm.

Lel, és tényleg ott van. Pirul Nem olyan rég az egyik srác meg ezt csinálta nekem Debrecenről:



Milyen kedves emberek léteznek. Sír

Én meg megtaláltam a képet a tűmről amivel játszottam: http://orig01.deviantart.net/f5fc/f/2014/267/5/2/t__12_by_outl4st-d80dt89.jpg
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!