24 máj 21, 03:52:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933371 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3825 Dátum: 15 aug 18, 10:57:59 »

Biztos csak gumival volt hajlandó.. : (((
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 18, 10:59:28 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3826 Dátum: 15 aug 18, 10:58:42 »

Idézet
Tényleg a 21. században eljutottunk oda, hogy a fél város képes lebénulni. Sok helyne nicsn áram stb. Remélem hamarosan haza küldenek.

Miért, inkább ússzanak a villamosok a tengernyi víz tetején? Vagy kapcsolják fel az elektromosságot, amikor elázott az összes elektromos állomás, hadd üsse agyon a fél várost az áram? Építsünk üvegburkot a város felé, nehogy már néha a természet megtréfálja a civilizált embert, aki már egy kis fennakadást sem tud elviselni, nemhogy egy pókot a ultrafertőtlenített antibakteriális sarokban?
Nagyon durva, hogy ide jutunk a 21. században, omg. Néha esik az eső. Szomorú
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3827 Dátum: 15 aug 18, 11:03:17 »

Miért, inkább ússzanak a villamosok a tengernyi víz tetején?
Az OP-ben megoldották, nekünk miért ne menne?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3828 Dátum: 15 aug 18, 11:09:55 »

Én kíváncsi voltam, milyen szaftos jelenetek lesznek benne. A mai horrorok nem tudnak paráztatni.

Szvsz az utolsó jó horror ami mostanában készült a Conjuring volt. Előtte évtizedekig nem készült normális horror. Bezzeg régebben. The Grudge, A Kör, Shining, The Thing. Régi szép idők =)

Anyámnak hála sok olyan játékkal sikerült játszanom ami régen hatalmas sikert aratott. Doom, Wolfenstein, Tomb Raider,  Prince of Persia etc.

A sárga kazettás Nintendo játékokról nem is beszélve. Akkor még nem untam magam annyira a gép előtt. Neeem
Naplózva


Cletus Kasady
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3829 Dátum: 15 aug 18, 11:14:17 »

The Grudge? Ugyan kérlek. Nevet

A Kör még egy időben félelmetes is volt, de abban az időben még a Paranormal Activity-től is beparáztam ikszdé Moziban kéne nézni horrort, olyat csak egyszer csináltam (Conjuring), az nem is volt rossz úgy. Nem jön mostanság vmi horror a mozikba?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3830 Dátum: 15 aug 18, 11:15:23 »

Amit lyukassá fognak várni a fanok az max. a Five Night's At Freddys horror lesz, de tuti valami jumscares hülyeség. Nyelvesít

A horrort meg vagy bírja a gyomrod vagy nem, de nem ijesztő.
Naplózva


Cletus Kasady
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3831 Dátum: 15 aug 18, 11:21:49 »

Ha valami azzal adja el magát, hogy tele van jumpscare-vel, az már eleve bukott dolog szerintem. Egy horror legyen normálisan nyomasztó, és ne azzal hasson rád hogy valami az arcodba visít és ugrik Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3832 Dátum: 15 aug 18, 11:26:13 »

Hát, a játék alapjáraton erre épít. Így szerintem a film is hasonlóképp. Gondolom abban bíznak hogy a tudat, hogy ez bármikor bekövetkezhet, kissé nyomasztja majd a nézőket, de kb. ennyi. Én meg sose ijedtem meg különösebben a jumscarektől. De, annyi rajongója van a játék(ok)nak hogy biztos hogy meglesz az a bevétel ami az elkészítésére lett költve, mit veszíthetnek?

Ja, viszont a Predator filmre meg azt ígérték, hogy jobb lesz az előzőknél. Szóval annak is kell lennie, vagy a kövi 10 évre hazavágják a Predes filmeket. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 18, 11:27:25 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3833 Dátum: 15 aug 18, 11:31:39 »

Masashi, valld be, hogy előző inkarnációd segített a szürkéknek ezt kivitelezni. Nevet

http://444.hu/2015/08/18/a-apollo-urhajosa-szerint-a-foldonkivuliek-akadalyoztak-meg-az-atomhaborut-az-usa-es-a-szovjetunio-kozott/
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3834 Dátum: 15 aug 18, 11:33:12 »

Saphi, te mindig lebuktatsz engem. Nevet Látod, igaza volt a teszteknek a bennem dúló időtlen szeretetről és békéről. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 18, 11:33:50 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3835 Dátum: 15 aug 18, 11:41:58 »

Amit lyukassá fognak várni a fanok az max. a Five Night's At Freddys horror lesz, de tuti valami jumscares hülyeség. Nyelvesít

A horrort meg vagy bírja a gyomrod vagy nem, de nem ijesztő.
Az a játék egy kalap szar.
A paranormal 1. Része még egész jó lett a másodiknak a vége para de a többi...
Még egy egész jó kis horror pl a Rec ami azért eléggé beszaratós tud lenni.
A Blair Witch projectet meg jó hogy nem hozta fel senki Nevet az a film akkora nagy marketing átbaszás hogy olyat filmben még nem láttam.
A régi jó zombis filmek,na azok jók Nevet holtak hajnala,holtak napja,élőhalottak éjszakája Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3836 Dátum: 15 aug 18, 11:46:23 »

Nekem se jött be annyira és nem is kötött le fél óránál tovább. Nem is értem, hogy hogy kaphattak rá ennyire az emberek, mert azóta már azt se tudom, hanyadik részt csinálják gépre + telefonra. Ja, arról nem is beszélve hogy a figurák mindenhol ott vannak.

A Rec-et nagyon szerettem, a második része már annyira nem volt nagy cucc, az első fasza volt. A Blair Witch projectről meg annyit, hogy jól megoldották maguknak, a többi kit érdekel? Anyám is be volt parázva tőle akkor úgy mint akkoriban kb. a legtöbb ember. Én meg azon is majdnem elaludtam mint a Paranormal Activity 1th részén vagy a Fűrész 6-on. ikszdé

Kedvencek temetőjét szeressük? Pirul
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3837 Dátum: 15 aug 18, 11:50:47 »

A Fűrész inkb thriller de még annak szar.Aminek kurvajó parás atmoszférája van az a Sejt.Ha még nem láttad akkor mindenféleképpen nézd meg.Nagyon elmebeteg agybaszó film
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3838 Dátum: 15 aug 18, 12:04:32 »

Lol? Sose láttam... ez a hapek máris szemet szúrt. Nevet



Oké, megvan a ma esti program. Ha pedig nagyon a trancsírozásra hajtunk, akkor érdemes rálesni a  Subconscious crueltyre. Ja, és... én régen találtam egy olyan rajzfilmet (horror), amiben egy csomó macska volt és azokat nyírták ki különféle módon. Hogy miért már nem tudom. Régi film, de a neve nem ugrik be. >.<#

ui.: Nekem  Srpski filmet ajánlgatták sokan, megnéztem és garantáltan végig untam az egészet.
Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3839 Dátum: 15 aug 18, 12:31:54 »

Nagyon durva, hogy ide jutunk a 21. században, omg. Néha esik az eső. Szomorú
Cuki, hogy kötekedni akarsz, de akkor nem értetted a mondandóm lényegét, Saphira.Mosolyog Ki kritizálta itt az esőt, vagy bármit? Hagyj már ezzel a kötekedéssel és beszólogatással a semminél, máson töltsd ki az unalmadat vagy feszültségedet.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!