24 máj 17, 18:55:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930632 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3810 Dátum: 15 aug 17, 21:15:31 »

Outlastet én kemény 2 óráig játszottam aztán beleuntam.
Hová jutott a játékos társadalom hogy a codok gépigénye miatt aggódnak?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3811 Dátum: 15 aug 17, 21:19:18 »

Én kíváncsi voltam, milyen szaftos jelenetek lesznek benne. A mai horrorok nem tudnak paráztatni.

« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 21:40:51 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3812 Dátum: 15 aug 18, 00:08:30 »

Letöröltem még egy hálátlan csajt facebookról Nevet Miért van az hogy az egyetlen csaj aki kicsit is értékel az nem is a kontinensen él és foglalt ikszdé?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3813 Dátum: 15 aug 18, 00:25:31 »

Elég régóta keresheted már az igaz szerelmet. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3814 Dátum: 15 aug 18, 00:34:30 »

A fórumon külön mítosz a Micsudi és a nők Nevet De sebaj Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3815 Dátum: 15 aug 18, 00:37:11 »

Igen tudom, erre még úgy emlékszem is. Nyelvesít Mi lesz akkor, ha megtalálod az igazit és nem lesz több, csak legenda?
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3816 Dátum: 15 aug 18, 06:29:10 »

Rájön hogy egy legendával kezdett és azonnal dobja.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #3817 Dátum: 15 aug 18, 07:18:11 »

Bejövök melózni, nézem... 4-es 6-os vonalán nincs egy működő jelzőlámpa sem. Mondom ez mi? Beérek melóhelyre, korom sötét van mindenhol, megszólalnak, hogy egyetlen teremben van csak áram... Hát ez micsoda? ikszdé

Nagyot alkothatott a vihar, ha sem az aluljárókban, sem a jelzőlámpákban, sőt még néhány épületben sincsen áram.

Mindenesetre, most itt ülünk a portán vagy 20-an, és várjuk, hogy kinyögjék azt, hogy "go haza"...
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3818 Dátum: 15 aug 18, 07:50:56 »

Sehol sincs áram megnyugodhataz Nevet én most értem be pestre és féltem higy nem jár a 72-es ikszdé de úgy néz ki megy ikszdé
Kajak olyan a város mint ha most jött volna a zombiháborúból
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3819 Dátum: 15 aug 18, 08:29:16 »

Annyira gyökér GoT-kocka lettem, hogy a ki nyerne témába egy Gregor harcot raktam. Szomorú
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3820 Dátum: 15 aug 18, 08:57:52 »

Hah, én kerülőúton jöttem be Pestre Nevet Talán jobb is így, kihaltam volna, ha a vonat-metró-busz kombóm nem működik a vihar miatt vagy esetleg csak plusz néhány órás késéssel.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3821 Dátum: 15 aug 18, 09:24:47 »

Én kíváncsi voltam, milyen szaftos jelenetek lesznek benne. A mai horrorok nem tudnak paráztatni.

Szvsz az utolsó jó horror ami mostanában készült a Conjuring volt. Előtte évtizedekig nem készült normális horror. Bezzeg régebben. The Grudge, A Kör, Shining, The Thing. Régi szép idők =)
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3822 Dátum: 15 aug 18, 10:06:17 »

A fórumon külön mítosz a Micsudi és a nők Nevet
Mítosz? Én inkább antik drámaként fogalmaznék. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3823 Dátum: 15 aug 18, 10:10:32 »

Lew attól függ melyik Kör.Mert az amcsi az nagyon szar.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3824 Dátum: 15 aug 18, 10:32:04 »

Bejövök melózni, nézem... 4-es 6-os vonalán nincs egy működő jelzőlámpa sem. Mondom ez mi? Beérek melóhelyre, korom sötét van mindenhol, megszólalnak, hogy egyetlen teremben van csak áram... Hát ez micsoda? ikszdé

Nagyot alkothatott a vihar, ha sem az aluljárókban, sem a jelzőlámpákban, sőt még néhány épületben sincsen áram.

Mindenesetre, most itt ülünk a portán vagy 20-an, és várjuk, hogy kinyögjék azt, hogy "go haza"...
Azért ez nem semmi. Tényleg a 21. században eljutottunk oda, hogy a fél város képes lebénulni. Sok helyne nicsn áram stb. Remélem hamarosan haza küldenek.

Én meg hálát adok magamnak, hogy tegnap nem mentem be Pestre. Pont tegnap este 6kor lett volna egy megbeszélésem, de nem volt kedvem hozzá így átrakattam. Így nem ragadtam Pesten ebben a nagy viharban, mert a vonatok megint nem közlekedtek volna és nem tudom a buszomhoz, hogyan jutottam volna ki. Így tök jó.


Micsudi, mit csinált a csaj, hogy úgy jellemezted, hogy hálátlan?
Naplózva


Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!