24 máj 21, 00:08:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933173 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3780 Dátum: 15 aug 17, 18:04:24 »

Te bele vagy zúgva Jon Hamm-be? És még hogy Zachery Quinto ratyi Nevet
A Mad Men amúgy sem valami nagy durranás végig néztem de sokszor bealudtam rajta mert az ég világon semmi sem történt csak annyi hogy Don egy atom nagy spíler.Mindazonáltal a sztorija érdekes csak a megvalósítása nem.Mint a Black Sails amiben az évad végéig semmi sem történik majd kapsz egy olyan lezárást hogy elküldöd a készítőket a rohadt anyjukba.Bár ebben a  sorozatban ilyen sem volt ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3781 Dátum: 15 aug 17, 18:06:06 »

Nem? ÉN cska az első két évadot néztem még meg, szeretem azt a kort, designe-t, jók a színészek stb... csak nem tudom rávenni magam, hogy befejezzem, pont ezért mert van pár évad. De meg akarom nézni most már a végét.Nevet

Ha már Mad Men-t nem nézel, Angyalok Amerikábant kellene. 3 rész... a hossza miatt nem izélhetsz.Nevet

John Hamm meg! Ennyi bőven elég.  Pirul Viszont azt hallottam, hogy alkohol problémái akadt.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3782 Dátum: 15 aug 17, 18:10:42 »

James Gandolfininek meg megmondták még a Maffiózókban hogy egyszer szívrohama lesz.Hát az is lett.
Amúgy én sosem sírok ha hosszú egy sorozat,csak legyen benne valami ami miatt nézni szeretném pl ott a Bones is.Imádtam a sorozatot az első 4-5 évadban nem volt olyan rész amit ne szerettem volna(tegyük hozzá Bones is bomba nő volt)
Aztán átmentek a 6. évadra Bones és Booth összejöttek,7. évadra Bones szült,aztán összeházasodtak és teljesen elveszítette a sorozat a korábbi varázsát.
ha már Maffiózók Nevet az egyik kedvenc beszélgetésem ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eMEK1Qj3lxQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eMEK1Qj3lxQ</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 18:12:04 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3783 Dátum: 15 aug 17, 18:19:09 »

Az ilyen miért nem mondjuk gdat-ot találja be a metrón?  Gondolkozik  Nevet

http://444.hu/2015/08/17/egy-agressziv-ferfi-kisert-a-budapesti-tomegkozlekedesben/
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3784 Dátum: 15 aug 17, 18:44:10 »

Hát ez kurva jó és cska most mutatta a bátyám. Beírom a youtube-ba, hogy Do the harlem shake és elindul egy zene, majd a videók is mozognak. MAGIC! Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3785 Dátum: 15 aug 17, 18:50:23 »

fogadjunk hogy a googles do a barrel roll meg a zerg rush sincs meg neked : ((
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3786 Dátum: 15 aug 17, 18:52:51 »

Nincs! A szomi fejekkel meg ne gyere, mert tökön rúglak. Nevet
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3787 Dátum: 15 aug 17, 18:58:50 »

A trollos képeket btw én is megkaptam, köszi érte Nevet Am a tetoválásos idősebbek között voltak egész jól kinézők Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3788 Dátum: 15 aug 17, 19:06:03 »

Gyakorlatilag 2002 óta nincs új rész. Már a 4 is egy gagyi akció shooter volt. Szóval resident evilről nem beszélhetünk már vagy 13 éve.

lol. nem. a 4 kurva jó játék volt. Az utolsó Resident Evil. csak már megint előtört belőled a retrosznob =/

edit: elkezdtem megcsinálni én is a listát ami Capac aláírásában van, de elborzadtam amikor, már 3 hónapnál jártam és a látott animék felénél sem voltam még =/
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 19:09:17 írta Lew » Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3789 Dátum: 15 aug 17, 19:11:33 »

A 4 meg az 5 a legjobb.Amik utána jöttek azok már hulladék szarok.
Lew ha kész a listád akkor szívesen megnézném Nevet onnan aztán tudnék válogatni
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 19:13:24 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3790 Dátum: 15 aug 17, 19:12:33 »

jelölje be facebookon és küld át m8 írok püt
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3791 Dátum: 15 aug 17, 19:15:37 »

Lew legalább egymás között fanok ne hazudozzunk. Horror még elvétve főleg az iron maidenekkel, de az egész egy elbaszott akció shooter, másodjára már nem bírtam kivinni mert dögunalom volt spanyol parasztokat és csukylás zealotokat kaszabolni érted kaszabolni, sz*r akció shooter. Hétvégén kitoltam egy leon a - claire b-t már nem tudom hanyadjára és nem lehet megunni, az amikor a kameranézet miatt nem látsz semmit csak hallod a lickereket meg a zombikat de már közelebb menni nem mersz, nem tudja felülmúlni semmi. ráadásul a sztori is a 4-el kezdett süllyedni és nevetségessé válni de hagyjuk is mit tettek a karakterekkel meg a történettel a 4-el kezdődően túl frusztrált vagyok miatta.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nincs! A szomi fejekkel meg ne gyere, mert tökön rúglak. Nevet
Vannak itt még alternatívák, nem kell elhamarkodni.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
lol capacra inkább nem is válaszolok

bocsánat, akarom volt mondani lel
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 19:17:40 írta Syzygy » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3792 Dátum: 15 aug 17, 19:18:06 »

Viszont a remastered játékok jók lettek.Legalábbis hozták azt a régi hangulatot.Nemrég kipróbáltam a6-t vagy nem is tudom melyiket és kb 10 perc játék után töröltem is a szarba.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3793 Dátum: 15 aug 17, 19:18:26 »

De te nem értesz engem. Nem mondom , hogy jobb a 4 mint a többi, ( mondjuk én 1 Silent Hill-en még mindig jobban parázok mint bármelyik Resin ) de a 4, akárhogy is nézzük még 1 jó játék volt. Az hogy elvitték akció irányba egy dolog, de a 4-nek még mindig volt egy félelmetes atmoszférája. Azt aláírom, hogy az 5 már nevetséges volt.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3794 Dátum: 15 aug 17, 19:22:31 »

Viszont lesz remake a 2ből bár szerintem semmi értelme.

jó hát silent hill az más lapra tartozik tény hogy sokkal félelmetesebb de annak az az oka hogy az pszichológiai horror mivel javarészt a fejedben létezik ott meg nincsenek korlátok, míg egy biohazard esetén azért a mutánsok kinézete, képessége kötött valamennyire. jó mondjuk lehet nem merném végig tolni este az sh 1-et meg a 2-őt.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!