24 máj 21, 08:14:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933529 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3690 Dátum: 15 aug 17, 10:22:56 »

Én is lementettem a hozzászólásait, de sajnos azt nem, ahol bevallotta, hogy csak trollkodós estét tartottak haverokkal, és azt sem, ahol Masashival elkezdtek nyalni egymásnak, mert szegény kiscsaj annyira megijedt, hogy még visszavágni se akart. Szomorú Vagy csak volt esze.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3691 Dátum: 15 aug 17, 10:23:25 »

Kicsit gyanús, hogy a nagy trollkaland után regisztrál egy új tag, és egyből a dumába veszi az irányt. xD
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3692 Dátum: 15 aug 17, 10:23:55 »

Basszus, pedig csak egy estét hagytam ki. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3693 Dátum: 15 aug 17, 10:31:00 »

Kicsit gyanús, hogy a nagy trollkaland után regisztrál egy új tag, és egyből a dumába veszi az irányt. xD

Így ni, a romok maradványa is eltakarítva. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 10:37:09 írta Aes Sedai » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3694 Dátum: 15 aug 17, 10:47:17 »

Azért az meredek, hogy Aes saját hsz-re farmol egy hsz-t. Ilyet meg Lew se csinált sokszor szerintem. :X
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3695 Dátum: 15 aug 17, 10:48:27 »

Jogos meglátás. Legközelebb ügyelek. Nevet Bár én kékkel akár még a csaj topicba is írhatnék, ha akarnék. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3696 Dátum: 15 aug 17, 10:59:44 »

A hatalommal való visszaélés tökéletes példája.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3697 Dátum: 15 aug 17, 11:00:11 »

Amúgy nem volt valamelyikük hogojo reinkarmája, vagy mije?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3698 Dátum: 15 aug 17, 11:02:18 »

Nem hiszem. Ő másmilyen volt. Ő őszintén buta troll kategória. Eleinte nem is trollkodni akart, azt hitte normális fórumozás az amit művel. A mostani példány, ez a titángyerek, ez viszont csak a balhé kedvéért jött, gondolom jól is érezte magát, egészségére. Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3699 Dátum: 15 aug 17, 11:31:55 »

Cthulhu-hívő vagyok. Szomorú

Ez nagyon szürreális. Nevet Most hogy mondod, lehet újra el kéne olvasni Lovecraft bácsi csodás irományát.

Egyébként, azt nem tudja valaki, hogy egy (matek) pótvizsga mikor kerül kijavításra? >.<# Ill. hogy lehet-e szóbeli matekból belőle. Nekem azt mondta az osztályfőnök, hogy nem lehet, viszont én olyasmit is hallottam az utolsó napokba, hogy akár az is (még az se biztos, hogy épp a pótvizsgáról beszélt a tanár), körülbelül teljes káosz.

Nem kezdjük újra! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 11:44:53 írta Aes Sedai » Naplózva


Cletus Kasady
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3700 Dátum: 15 aug 17, 11:37:09 »

Tudomásom szerint matekból szeretnek szóbeliztetni, ha már odakerültél. De majd meglátod Nevet Biztos tanára is válogatja, de a szóbeli része könnyebb, mert ott rá tudnak vezetni, és ha jól rémlik új tanárt kaptatok aki a jó benyomás miatt tán meg is tenné ezt Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3701 Dátum: 15 aug 17, 11:39:30 »

Ha kurva szar akkor már a szóbeliig sem jutsz el.Ott helyben javítja a tanár és ha nagyon szar akkor csókolom.Egy haverommal pontosan ez volt.Nekem mázlim volt a kémiával.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3702 Dátum: 15 aug 17, 11:41:28 »

Hát az nagyon fantörpikus. A konzultáción egy nagyon rendes nőci volt bent, szóval emiatt nem aggódok, talán rá kéne hagynom magam az egészre most már így, hogy hónapokat készültem. És mi van akkor, ha több diák van ott? Akkor is rögtön? - Eh, ez a hátránya, ha sose pótvizsgáztál eddig. :/

- - - - - - - - - - - - - - -

Nembaj Capac, én annak csak örülök, ha viszont így tényleg, azonnal javítja, mert az azt jelenti, hogyha megbukok, én arra a hétre már be se megyek gyakorlatra. ikszdé

Viszont erősen valószínű lehet az is, hogy sulit váltok így, hogy már a szakma se érdekel, plusz nem fogok napi 10-11 órát bent rohadni +1 évig.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 11:42:32 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3703 Dátum: 15 aug 17, 11:48:06 »

Ott helyben.Gyorsan átmegy rajta mivel előre föl írta a feladatokat.Ez mondjuk a piarban volt ahol haveromat egy idegveteg faszkalap húzta meg aki viccből buktatott.Én pótvizsga után már iratkoztam is kifele Nevet átmentem akkor leléptem csá.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3704 Dátum: 15 aug 17, 11:51:34 »

Én csak a barátnőmet sajnálom a sok gyökér között hagyni. Erős bűntudatom is lesz, hogy nem tudjuk együtt folytatni az évet, de ki tudja, ha rosszul alakulnak a dolgok lehet, hogy egyedül ő se fogja csinálni és megyünk ketten. Mert a tázsvírek nem hagyják el egymást. Nevet

Viszont eh, ha most buknék, akkor nekem ismét kéne fikát és kémiát is tanulni biológiával együtt? smirksweat Én még ama évjárat vagyok, melyre ez még épp nem vonatkozott, most mi van 11 alatt és körül?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 11:52:05 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!